صفحه 11 از 310 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

دوستان ببخشید من می خواستم بدونم که اگر بیومتریک رو انجام بدیم و ویزامون ریجکت شد برای اقدام مجدد دوباره باید بیومتریک رو انجام داد یا دیگه نیازی نیست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cna_989 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من می خواستم بدونم که اگر بیومتریک رو انجام بدیم و ویزامون ریجکت شد برای اقدام مجدد دوباره باید بیومتریک رو انجام داد یا دیگه نیازی نیست؟
    ظاهرا لازمه!

Will I need to go in person to give my fingerprints and photograph each time I apply?

Yes. CIC asks you to give your biometrics so we can make sure no one else can use your identity to apply. It helps visa officers to verify your identity.
    If you are approved for a multiple-entry visa, you will only need to give your biometrics once, when you first apply. You would not need to do so again unless you apply for a study or work permit during the time your visa is valid.
    رفرنس: http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=704&t=19

Junior Member

سلام بچه ها من مدارکم را برای ویزای یکساله فرستادم سفارت منتها پاسپورتم 8 ماه دیگه اکسپایر میشه میشه با این پاسپورت برم برای بیو متریک یا باید تمدیدش کنم اگر کسی تجر به ای داره ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط loghmoradi نمایش پست ها
    سلام بچه ها من مدارکم را برای ویزای یکساله فرستادم سفارت منتها پاسپورتم 8 ماه دیگه اکسپایر میشه میشه با این پاسپورت برم برای بیو متریک یا باید تمدیدش کنم اگر کسی تجر به ای داره ممنون میشم
    تمدید کنید بهتره.

Junior Member

سلام میشه یکی منو راهنمایی کنه من متوجه نشدم اگه کسی آنلاین ثبت نام نکنه این بیومتریک رو کی باید انجام بده؟یعنی دیگه نمیشه تقاضای ویزامونو با پست بفرستیم؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_mk نمایش پست ها
    سلام میشه یکی منو راهنمایی کنه من متوجه نشدم اگه کسی آنلاین ثبت نام نکنه این بیومتریک رو کی باید انجام بده؟یعنی دیگه نمیشه تقاضای ویزامونو با پست بفرستیم؟؟
    فرستادن با پست دیگه تقریبا منتفیه! یا حضورا باید مدارک رو ببرید که خب همون موقع بیومتریک هم میدید و یا آنلاین میفرستید و بعدا براتون یه نامه میاد تو My CIC که با اون برگه باید مراجعه کنید تا بیومتریک رو انجام بشه! تا بیومتریک انجام نشه پرونده بررسی نمیشه!

Junior Member

ممنون حالا یه سوال دیگه من چند ماه پیش اون هزینه 125 دلارو از طریق یکی از دوستان تو ترکیه واریز کردم اما کارام درست نشد و مدارکمو نفرستادم و یک ترم دیفر کردم حالا میشه این هزینه بیومتریکو جدا واریز کنم یا کلا یه بار دیگه باید 215 دلار واریز کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_mk نمایش پست ها
    ممنون حالا یه سوال دیگه من چند ماه پیش اون هزینه 125 دلارو از طریق یکی از دوستان تو ترکیه واریز کردم اما کارام درست نشد و مدارکمو نفرستادم و یک ترم دیفر کردم حالا میشه این هزینه بیومتریکو جدا واریز کنم یا کلا یه بار دیگه باید 215 دلار واریز کنم؟
    یعنی شما اول پول رو واریز کردید و بعد میخواستید مدارک رو بفرستید! خب چه کاری بود! ظاهرا قصدتون ارسال پستی بوده! ببینید اگه رسیدش رو دارید خب با خودتون ببرید سفارت، ببینید چی میشه؛ یا قبول میکنن و یا نه. البته اگه بخواید آنلاین اقدام کنید که دیگه 100% باید دورش رو خط بکشید!

Junior Member

سلام،
    من بلیطم برای استانبول صبح جمعه شده. کسی بوده که جمعه رفته باشه انگشت نگاری؟ میخوام مطمئن بشم که بازه صبح و بعدازظهر
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam86 نمایش پست ها
    یعنی شما اول پول رو واریز کردید و بعد میخواستید مدارک رو بفرستید! خب چه کاری بود! ظاهرا قصدتون ارسال پستی بوده! ببینید اگه رسیدش رو دارید خب با خودتون ببرید سفارت، ببینید چی میشه؛ یا قبول میکنن و یا نه. البته اگه بخواید آنلاین اقدام کنید که دیگه 100% باید دورش رو خط بکشید!
    بله من میخواستم با پست بفرستم و اون موقع این قضیه بیومتریک پیش نیومده بود،ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)