صفحه 12 از 310 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتري مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

با سلام دوستان عزیز
    برای فرصت مطالعاتی قرار هست که کانادا برم! 45 روزه پیش قبل از جریان بیومتریک! من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم چون استاد کانادایی ام و مسئول بخش بین الملل شون علیرغم اصرار من که گفتم واسه فرصت مطالعاتی باید ویزای کار بگیرم، گفتند ویزای دانشجویی بگیر
    حالا بعد از 45 روز سفارت ایمیل زده ما اپلکیشن شما رو کنسل کردیم شما باید ویزای کار اقدام کنی. و پولت رو هم پس میدیم. بماند که پولم رو پس ندادند و الان من بهشون ایمیل زدم که جریان اینجوری بود، به من هیچ جوابی ندادند. من موندم این همه خودم رو اذیت کردم و عجله کردم واسه اپلای ویزا که به جریان بیومتریک نرسم !
    سوال: باید دوباره واسه ویزا اقدام کنم؟
    سوال: آیا خانمی هست که برای آنکارا بخواهد برای بیومتریک بره؟ (لطفا پیام بده)
    ممنون

Junior Member

سلام.
    کسی نرفته استانبول ببینه آیا واقعا ویزا از استانبول دیرتر از آنکاراست یا نه؟لطفا اگه کسی رفته بثیه رو هم مطلع کنه

سلام دوستان
    به کمک فوریتون نیازمندم. من یه اشتباهی کردم برای ویزای آنلاین کانادا که فرستادم اسکن پاسپورتم که تا اردیبهشت منقضی می شه رو فرستادم، ازونجایی که برای ویزا خوندم که گذرنامه حتما باید 6 ماه تاریخ داشته باشه نمی دونم الان که می خوام برم برای بیومتریک قبلش باید پاسپورت رو تعویض کنم یا نه؟ اینی که تو مدارک اسکن قبلی رو آپلود کردم مشکل ساز می شه یا نه. چه راهکاری وجود داره؟
    ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داره بگه

دوستان وقتی سایمیت می کنیم بلافاصله نامه جهت انجام بیومتریک برامون میاد یا ممکن چند روز طول بکشه؟ چون می خوام توذ بگبرم از اون جهت می پرسم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من و همسرم هفته پیش برای بیومتریک به استانبول رفتیم.
    صبح جمعه رسیدیم استانبول و حدودا ظهر بود که رفتیم دفتر سفارت. خیلی خوش برخورد بودن و حدودا یک ربع زمان برد.

چندتا نکته:
    بدلیل راهنمایی اشتباه بعضی دوستان در این انجمن ما به استانبول رفتیم (چون فکر میکردیم هیچ فرقی بین استانبول و آنکارا نیست). اما تفاوت وجود داره و اونم زمانیه که ویزاتون بیاد، باید حتما مراجعه کنید به همون دفتر وی ای سی. اگر استانبول باشید اونها پاسپورتتون رو میگیرن و برای سفارت میفرستن (که تو آنکارا هست) و اونها مجدد برای استانبول میفرستن.، در خوشبینانه ترین حالت یک هفته طول میکشه این پروسه.
    و این یک هفته شما بدلیل اینکه پاسپورت ندارید باید حتما همونجا بمونید و راهی جز این ندارید!

نقل قول نوشته اصلی توسط fatam نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من و همسرم هفته پیش برای بیومتریک به استانبول رفتیم.
    صبح جمعه رسیدیم استانبول و حدودا ظهر بود که رفتیم دفتر سفارت. خیلی خوش برخورد بودن و حدودا یک ربع زمان برد.

چندتا نکته:
    بدلیل راهنمایی اشتباه بعضی دوستان در این انجمن ما به استانبول رفتیم (چون فکر میکردیم هیچ فرقی بین استانبول و آنکارا نیست). اما تفاوت وجود داره و اونم زمانیه که ویزاتون بیاد، باید حتما مراجعه کنید به همون دفتر وی ای سی. اگر استانبول باشید اونها پاسپورتتون رو میگیرن و برای سفارت میفرستن (که تو آنکارا هست) و اونها مجدد برای استانبول میفرستن.، در خوشبینانه ترین حالت یک هفته طول میکشه این پروسه.
    و این یک هفته شما بدلیل اینکه پاسپورت ندارید باید حتما همونجا بمونید و راهی جز این ندارید!
    خوب شما چرا ندادید آژانس ها براتون انجام بدن؟

Junior Member

بله، برای بیومتریک رفتیم استانبول.
    مطمین نیستم اما فکر میکنم پیک آپ ویزا توسط آژانس هم یک هفته طول میکشه چون تفاوتی تو پروسه کاری دفتر وی ای سی ایجاد نمیکنه.

کسی بوده بعد از بیومتریک ویزاش اومده باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, TMU

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد اخذ ویزای کانادا برای فرصت مطالعاتی

باسلام
    برای درخواست بیومتریک فرم خاصی هست که باید پرش کنیم. اگر بخام برم ترکیه مدارک خاصی برای اینکار احتیاج هست؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazgol775922 نمایش پست ها
    دوستان وقتی سایمیت می کنیم بلافاصله نامه جهت انجام بیومتریک برامون میاد یا ممکن چند روز طول بکشه؟ چون می خوام توذ بگبرم از اون جهت می پرسم؟
    هر زمان که سابمیت کنید و فی رو بپردازید پس از چند دقیقه ایمیل بیومتریک میاد.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    به امید اینکه همه ما تا نسبت به چیزی کامل مطمئن نشدیم انتشارش ندیم تا مبادا موجب دردسر دیگران شود که فاصله بین رحمت و زحمت تنها یک نقطه است.
    به لطف خدا، من رفتم VAC استانبول برای انگشت نگاری و فرصتی پیش اومد تا خیلی از سوالاتی رو که برای هممون هست و بارها هم توی انجمن مطرح شده رو بپرسم. به شکل خلاصه بیان میکنم و امیدوارم مفید باشه:
    1- اپلیکیشن ویزاتون پس از انجام بایو در وک کامل میشه و نتایج بایو به اون اضافه شده و همون موقع توسط مامور انجام دهنده تست به صورت آنلاین به سفارت آنکارا سابمیت میشه.
    2- طبق اعلام سفارت، هر جایی که بایو انجام بشه از همونجا پاسپورت برای اخذ ویزا جمع آوری میشه.
    3- پاسپورت ها در روزهای خاصی از استانبول به آنکارا فرستاده میشه و به همین خاطر در مجموع دریافت مجددش در استانبول حدودا یک هفته ای بیشتر از آنکارا زمان میبره.
    4- پرسیدم حالا من اینجا بایو دادم ولی میخوام ویزا رو ان شاءالله از آنکارا پیکاپ کنم. میشه یه درخواست کتبی به شما بدم برای سفارت بفرستید. مامور وک گفت: الان نه ولی به احتمال زیاد این کار قابل انجام خواهد بود (و اینجا بود که بارقه های نه چندان ضعیفی از خوشحالی در دل من -و احتمالا شما- ایجاد شد.)
    5- فکر میکنم چون هنوز ابتدای کار هست و احتمالا کسی از این سیستم جدید، اونم با این شکل، ویزا نگرفته وک استانبول هم کامل مطمئن نبود. در ادامه ایشون گفت توی ایمیلی که در موقع پاس ریکوئست براتون میاد محل تحویل پاسپورت نوشته شده. اون موقع، شما میتونید یه ایمیل بدید به سفارت و اعلام کنید که میخواید پاسپورتو به آنکارا تحویل بدید و ... نیازی هم به نوشتن درخواست مکتوب در وک نیست.
    6- در ادامه مأمور وک گفت در اون موقع میتونید با این دفتر هم تماس بگیرید و درخواستتونو بگین و ایمیل و تلفن وک رو هم به من داد.

در پایان میخوام به همه عزیزانی که احیانا میرن وک استانبول بگم که اگه شما هم همچین درخواستی رو ازشون داشته باشید و ببینن مکرر شده بسیار محتمله که حتی خودشون هم درخواست ما رو رسما به سفارت ابلاغ کنن و کار تسهیل بشه ان شاءالله. (کسانی هم که قبلا رفته اند میتوند ایمیل بزنن به وک استانبول و همینو درخواست کنند.)
    امیدوارم که این مطالب مفید واقع شده باشه.
    التماس دعا
    ویرایش توسط Hossein_1 : January 25th, 2014 در ساعت 09:54 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)