صفحه 196 از 310 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2192 نمایش پست ها
    سلام. بعد از انگشتنگاری باید توی cic پیغامی بیاد مبنی بر اینکه انگشتنگاری انجام شد؟؟ الان دو هفته از انگشتنگاری پدر و مادرم توی دبی میگذره ولی هیچی نیومده, آخرین پیغام همون نامه بایومتریک هست که باید با خودشون کپی میکردن و میبردن, اصلا نگفته که بایومتریک دریافت شد
    وقتی بیومتریک دریافت میشه روبروش مینویسه Not needed at this time

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2192 نمایش پست ها
    سلام. بعد از انگشتنگاری باید توی cic پیغامی بیاد مبنی بر اینکه انگشتنگاری انجام شد؟؟ الان دو هفته از انگشتنگاری پدر و مادرم توی دبی میگذره ولی هیچی نیومده, آخرین پیغام همون نامه بایومتریک هست که باید با خودشون کپی میکردن و میبردن, اصلا نگفته که بایومتریک دریافت شد
    دوست من
    نگران نباشید، انگشت نگاری به هر حال ثبت شده، ممکنه که طول بکشه که تو سیستم اپدیت شه اون گزینه بیومتریک و به قول دوستمون وقتی اپدیت بشه مینویسه not needed at this time. هم از خود مرکز انگشت نگاری VAC براتون ایمیل میاد و Track Number رو مینویسه و هم تو خود اکانت سی ای سی آپدیت میشه.
    از طرفی والدین محترم حتما هر کدوم یه برگه تایید دریافت کردن و توش همون Track Number نوشته شده، شما همون رو اگه تو سایت VAC وارد بفرمایین بهتون میگه که کجا انگشت نگاری انجام شده و یه جورایی تاییدیه هست خودش.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

سلام دوستان برای رفتن به استانبول نمیشه بلیط رفت و برگشت در عرض یک یا دو روز گرفت؟ از آزانس ها میپرسی همش در مورد تورهای چندین روزه میگن اگر کسی میدونه از کجا میشه بلیطش را سریع تهیه کرد بگه ممنون میشم

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط mfatemeh نمایش پست ها
    سلام دوستان برای رفتن به استانبول نمیشه بلیط رفت و برگشت در عرض یک یا دو روز گرفت؟ از آزانس ها میپرسی همش در مورد تورهای چندین روزه میگن اگر کسی میدونه از کجا میشه بلیطش را سریع تهیه کرد بگه ممنون میشم
    دوست من، سوالتون رو باید از اقای پیرسون تو بخش پرواز به ترکیه سوال بفرمایین.
    ولی در کل، چرا نشه. شما مراجعه کنین به هواپیمایی ایران ایر، ماهان، آسمان (حضوری و اینترنتی هر دو امکان پذیره) و... یا که از تورکیش ایرلاین بگیرین بلیط رو.
    مسئله محل اقامت تو استانبوله. اگه مشکلی ازون نظر ندارین نیازی به تور نیست.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

من خودم از ترکیش بلیط گرفتم و هتل رو هم از booking.com گرفتم. نقشه رو هم از گوگل دانلود کردم. مشکل این هست که در دو مورد اول به کردیت کارد احتیاج دارید. هر چند میتونید هتل رو همون وقتی رسیدید بگیرید، البته میتونید بلیط رو از آژانس هم بگیرید.
    ویرایش توسط photonic85 : August 30th, 2016 در ساعت 10:25 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    من خودم از ترکیش بلیط گرفتم و هتل رو هم از booking.com گرفتم. نقشه رو هم از گوگل دانلود کردم. مشکل این هست که در دو مورد اول به کردیت کارد احتیاج دارید. هر چند میتونید هتل رو همون وقتی رسیدید بگیرید، البته میتونید بلیط رو از آژانس هم بگیرید.
    سلام ممنونم ولی آیا اینطوری براتون گرونتر نیفتاد؟

سلام ممنونم ولی آیا اینطوری براتون گرونتر نیفتاد؟
    من اگه پرواز ترکیش نگرفته بودم برام خیلی به صرفه بود ولی چون تهران نبودم تنها شرکتی که مستقیم به ترکیه پرواز داشت ترکیش بود. دو شب هتل گرفتم ۹۳ دلار که هتل نوساز و خوبی بود (http://www.booking.com/hotel/tr/mero...iyanhotel.html) و به ایستگاه مترو و مناطق گردشگری خیلی نزدیک بود و به نظرم این قیمت خوبی هست (اتاقش برای یک نفر خوب و جادار بود). بقیه مخارج هم که به هر حال به عهده خودتون هست. مثلا برای رفتن از فرودگاه به اکثر نقاط شهر خیلی راحت با مترو میتونید برید. نکته مثبت اینکه خودتون اقدام کنید این هست که انتخاب با خودتونه.

سلام دوستان.
    دفتر وك دوبي جمعه شنبه يا يكشنبه تعطيل نيست؟ چون فقط ساعت كاري رو زده و روز رو ننوشته در حاليكه استانبول هم روز نوشته هم ساعت. و اينكه مثلا توي روزهاي تعطيلي عمومي يه روز يكشنبه رو زده اين يعني يكشنبه ها بازه؟

سلام دوستان

آقا ما تا قصد سفر کردیم واسه بیو، زد و ترکیه 4 روز تعطیل شد! اون سری هم که همینجوری خواستیم بریم کودتا شد! گویا به ما نیومده واسه دو روزه م که شده بزنیم بیرون حداقل یه دلستری بزنیم به بدن! حالا سفارت زده یه روز جمعه هفته بعد رو باز هستن. ما هم هر چی امروز زنگ زدیم یه اطلاعاتی، یه وقتی، چیزی بگیریم تمام لاینا اشغال بود. این منشی تلفنی هم که فقط پول تلفن آدم رو زیاد میکنه...
    حالا بنظرتون من ریسک کنم واسه همین یه روز برم آنکارا؟ اونم بدون وقت؟ (وقت رو واسه این میگم که یحتمل شلوغ باشه و نرسن، دوستان استرس نگیرن!)، یا قید ترکیه رو بزنم برم ارمنستان؟ ارمنستانم که میگن دیر میشه ویزا برسه، حالا اگه برسه... خلاصه ما موندیم چه کنیم. هر کی خوب راهنمایی کرد به اسم دعاش میکنم :|
    در ضمن من امروز هر یکی دو ساعت یه آپدیتی دارم، یه بار CAQ میخواد، یه بار رزومه و اکسپلینیشن لتر میخواد، یه بارم همینجور الکی میگه آپدیت کردیم! رفتیم دیدیم خبری نیست! فک کنم آفیسر ما شوخیش گرفته، هی اون ماسماسکه رو فشار میده که دل ما رو بریزونه، خدا از خیرش نگذره!

Junior Member

سلام دوستان.
    من به یه مشکلی خوردم که خوب شد الان فهمیدم. گویا دوستانی که اوایل سپتامبر اپلیکیشن سابمیت کردن و مدارکشون رو از آگوست داشتن آپلود میکردن بین این دو ماه یعنی تول سپتامبر 1 سوال به سوالای اپلیکیشن اضافه شده و یه تعداد از بندگان خدا مثل من از این موضوع باخبر نشدن و fee بایومتریکشون حذف شده (خودم هم خیلی تعجب کردم وقتی دیدم حذف شد). حالا گویا باید این هزینه بایومتریک رو جداگانه پرداخت کنیم. دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که من دقیقا باید چیکار کنم؟
    اگر سریع جواب بدین ممنون میشم چون همین الان که این مساله رو فهمیدم بدجوری استرس گرفتم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)