صفحه 197 از 310 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashyusefi نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا ما تا قصد سفر کردیم واسه بیو، زد و ترکیه 4 روز تعطیل شد! اون سری هم که همینجوری خواستیم بریم کودتا شد! گویا به ما نیومده واسه دو روزه م که شده بزنیم بیرون حداقل یه دلستری بزنیم به بدن! حالا سفارت زده یه روز جمعه هفته بعد رو باز هستن. ما هم هر چی امروز زنگ زدیم یه اطلاعاتی، یه وقتی، چیزی بگیریم تمام لاینا اشغال بود. این منشی تلفنی هم که فقط پول تلفن آدم رو زیاد میکنه...
    حالا بنظرتون من ریسک کنم واسه همین یه روز برم آنکارا؟ اونم بدون وقت؟ (وقت رو واسه این میگم که یحتمل شلوغ باشه و نرسن، دوستان استرس نگیرن!)، یا قید ترکیه رو بزنم برم ارمنستان؟ ارمنستانم که میگن دیر میشه ویزا برسه، حالا اگه برسه... خلاصه ما موندیم چه کنیم. هر کی خوب راهنمایی کرد به اسم دعاش میکنم :|
    در ضمن من امروز هر یکی دو ساعت یه آپدیتی دارم، یه بار CAQ میخواد، یه بار رزومه و اکسپلینیشن لتر میخواد، یه بارم همینجور الکی میگه آپدیت کردیم! رفتیم دیدیم خبری نیست! فک کنم آفیسر ما شوخیش گرفته، هی اون ماسماسکه رو فشار میده که دل ما رو بریزونه، خدا از خیرش نگذره!
    سلام دوست من،
    من فقط یه نکته بگم در رابطه با این قضیه باکو و ارمنستان و دبی (وک هایی که به جز ترکیه هستن)، اصلا و ابدا در دیر و زود اومدن ویزا یا جواب اپلیکیشن اینا اثری نداره. نهایتش خیلی اگه اثر بذاره، یکی دو روز شاید! شاید به تعویق بندازه اعلام نتیجه رو. شما فکرتونو بهتره معطوف این مسائل نفرمایین. برین هر مرکز وکی که راحتین و کارتونو انجام بدین.
    به نظر میرسه که ارمنستان این روزها خلوت تر باشه.
    سعی کنین سه روز کاری رو اونجا باشبن تا اگه احیانا به هر دلیل در دو روز اول کارتون انجام نشد، روز سوم انجام بشه.
    من چون خودم یه دوره ای نگرانی داشتم ازین بابت، سعی کردم دانشته هامو با شما share کنم که تا حدی خیالتون راحت بشه.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bizstu نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به یه مشکلی خوردم که خوب شد الان فهمیدم. گویا دوستانی که اوایل سپتامبر اپلیکیشن سابمیت کردن و مدارکشون رو از آگوست داشتن آپلود میکردن بین این دو ماه یعنی تول سپتامبر 1 سوال به سوالای اپلیکیشن اضافه شده و یه تعداد از بندگان خدا مثل من از این موضوع باخبر نشدن و fee بایومتریکشون حذف شده (خودم هم خیلی تعجب کردم وقتی دیدم حذف شد). حالا گویا باید این هزینه بایومتریک رو جداگانه پرداخت کنیم. دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که من دقیقا باید چیکار کنم؟
    اگر سریع جواب بدین ممنون میشم چون همین الان که این مساله رو فهمیدم بدجوری استرس گرفتم!!
    سلام دوست من،
    لطفا یکمی بیشتر توضیح میدین؟
    فی بایومتریک حذف شده یعنی کلا دیگه هزینه ای پرداخت نمیکنین؟ یا قراره جداگونه پرداخت بشه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من به یه مشکلی خوردم که خوب شد الان فهمیدم. گویا دوستانی که اوایل سپتامبر اپلیکیشن سابمیت کردن و مدارکشون رو از آگوست داشتن آپلود میکردن بین این دو ماه یعنی تول سپتامبر 1 سوال به سوالای اپلیکیشن اضافه شده و یه تعداد از بندگان خدا مثل من از این موضوع باخبر نشدن و fee بایومتریکشون حذف شده (خودم هم خیلی تعجب کردم وقتی دیدم حذف شد). حالا گویا باید این هزینه بایومتریک رو جداگانه پرداخت کنیم. دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که من دقیقا باید چیکار کنم؟
    اگر سریع جواب بدین ممنون میشم چون همین الان که این مساله رو فهمیدم بدجوری استرس گرفتم!!
    دوستان اگر بتونن راهنمایی کنن سریعتر ممنون میشم. طبق سایت CIC سی روز بعد از سابمیت باید بایو انجام بشه و برای من الان تقریبا 17 روز گذشته و تازه متوجه این موضوع شدم.
    ممنون از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوست من،
    لطفا یکمی بیشتر توضیح میدین؟
    فی بایومتریک حذف شده یعنی کلا دیگه هزینه ای پرداخت نمیکنین؟ یا قراره جداگونه پرداخت بشه؟
    بله حذف شده گویا در ابتدای ماه سپتامبر یه سوالی به اکانتها اضافه شده که از اونجایی که من مدارکمو تو آگوست آپلود کرده بودم متوجه سوال جدید نشده بودم و در پرداخت هزینه اپلیکیشن چون اون سوال جدید مربوط به شهروندی من و خانمم بوده و من جواب ندادم بصورت اتوماتیک هزینه بایو در هنگام سابمیت حذف شده. حالا گویا میشه این هزینه بایو رو جداگانه پرداخت کرد. اونجوری که من شنیدم بعد از سابمیت معمولا نامه بایو سریع میاد ولی برای من الان 17 روز گذشته بابتش نه اسک شدم و نه هیچی دیگه و میترسم این 30 روز بعد از سابمیت بگذره و من چون بایو انجام ندادم ریجکت بشم

رشته و دانشگاه

بله حذف شده گویا در ابتدای ماه سپتامبر یه سوالی به اکانتها اضافه شده که از اونجایی که من مدارکمو تو آگوست آپلود کرده بودم متوجه سوال جدید نشده بودم و در پرداخت هزینه اپلیکیشن چون اون سوال جدید مربوط به شهروندی من و خانمم بوده و من جواب ندادم بصورت اتوماتیک هزینه بایو در هنگام سابمیت حذف شده. حالا گویا میشه این هزینه بایو رو جداگانه پرداخت کرد. اونجوری که من شنیدم بعد از سابمیت معمولا نامه بایو سریع میاد ولی برای من الان 17 روز گذشته بابتش نه اسک شدم و نه هیچی دیگه و میترسم این 30 روز بعد از سابمیت بگذره و من چون بایو انجام ندادم ریجکت بشم
    دوست من متوجه شدم الان.
    شما نامه کانفرم سابمیت اپلیکیشن دریافت کردین؟
    شاید کیس شما ازوناست که نیازی به بیومتریک ندارن چون من قبلا مشابهشو دیدم.
    شما ویزاتون دانشجویی بوده؟ چون من همه مواردی که عرض کردم برای ویزای دانشجویی بود.
    نمیدونم دوست من
    امیدوارم مشکلتون بزودی حل شده و امیدوارم دوستان عزیز سریعتر به کمک بیان.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست من متوجه شدم الان.
    شما نامه کانفرم سابمیت اپلیکیشن دریافت کردین؟
    شاید کیس شما ازوناست که نیازی به بیومتریک ندارن چون من قبلا مشابهشو دیدم.
    شما ویزاتون دانشجویی بوده؟ چون من همه مواردی که عرض کردم برای ویزای دانشجویی بود.
    نمیدونم دوست من
    امیدوارم مشکلتون بزودی حل شده و امیدوارم دوستان عزیز سریعتر به کمک بیان.
    موفق باشید.
    بله نامه کانفرم دریافت کردم. ویزای خودم study هست و همسرم OWP. به یه 4 - 5 تا وکیل مهاجرت هم ایمیل زدم ولی خوب فعلا تا 4شنبه همه جا تعطیله. از شما ممنونم. راستی کیس مشابه دیدین که مثلا بایو نخوان باتوجه به اینکه من هم رسید پرداخت دارم هم نامه کانفرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام نمیدونم آیا تجربیاتم به دردتون میخوره یا نه!
    دیروز آنکارا بودم ساعت 10 صبح رسدم کلا فرودگاه فوق العاده خلوت بود. قبل از خروج از فرودگاه سمت راست یه دکه برای توریست اینفو هست. نقشه شهر رو گرفتم و پرسدم که اتوبوس ها اسمشو ن چیه و کجا می استند. ( اسم اتوبوس ها هواش یا ایر بکو بود). به من گفت تا از در بری بیرون اتوبوس ها وایسادن (روی دیوار ها نوشته بود Bus Stop) حدود 20 دقیقه ایستادم ولی هیچی نیومد. خدود 2،3 دقیقه که پیاد ه رفتم بعد از ایستگاه تاکسی ها اتوبوس ها ایستاده بودن . 10 لیر هم هزینه اش بود. اتوبوس ها ضمننا اینترنت هم داشت. به راننده بگین کیزیلای میخاین برین. بعد از 2،3 ایستگاه به کیزیلای رسید تقریبا 10.30 بود. من از گوگل مپ عکس گرفته بودم میدونستم کدوم سمت برم. پشنهاد میکنم اصلا تاکسی نگیرین که خیلی نامردن. من پیاده از کیزیلای رفتم حدودا 30 مین پیاده بود تا رسبدم به وک. پارکینگ سمت چپ وک برای کانادا بود. داخل که رفتم همه فارسی بلد بودن تا رفتم هم شماره گرفتم و صدام کردن و در ارز 5 دقیقه همه کارام اوکی شد. حدود 11 بود از وک اومدم بیرون و پیاده برگشتم به سمت کیزیلای( یه پارک به نام پارک قو ها در راهه نزدیکای وک که ارزش داره ببینینش). داخل کیزیلای هم کلی مغازه بود گشتم تا ساعت 4، 4 هم با اتوبوس که همون کیزیلای وایساده بود برگشتم فرودگاه. داخل فرودگاه هم 2 ساعت اینترنت رایگان هست به نام تلکوم که به خط گوشیت یه مسیج میزنه و وارد اینترنت میشین برای 120 دقیقه. ساعن 8 هم پروازم بود و برگشتم. کل سفرم هم کم تر از 100 لیر شد. میتونین اگه مثل من هتل نگرفتین و میخاین اینترنت داخل شهر هم داشته باشن، یه سری مغازه با عنوان سیمیت داخل شهره بشنین یه چایی بخورین با قیمت 3 لیر و هر چقدر میخاین از نت استفاده کنین. غذا هم پیشنهاد میکنم اسکندر رو امتحان کنین که 16 لیر هست.
    یه نکته دیگه هم تو وک بعد من کلی ایرانی اومذ که یه جوونی آورده بودنشون از هر کسی 200 دلار گرفته بود که کاراشون رو راه بندازه. بعد از این که من باهاشون صحبت کردم گفتن خیلی اشتباه کردن که اولا هتل گرفتن دوما از اون جوون خواستن که کمکشون کنه.
    ضمننا لطفا اینقدر عجول نباشیم. مردم تا اومدن میخان کارشون انجام بشه حتی 5 دقیقه هم صبر ندارن.
    مراقب خودتون باشن.

سلام دوستان
    من برای بایو قراره باکو برم.
    1- چه مدارکی باید همراهم باشه؟
    2- ایا باید از قبل از رفتن از وک وقت بگیرم؟
    سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

1.فقط پاسپورت و نامه بایومتریک که وقتی ثبت نام تو سایت تموم میشه بات میاد.
    2. من راجع له باکو خبر ندارم وای من آنکارا که رفتم وقت گرفته بودم برای محکم کاری ولی هیچ کس ازم نپرسید وقت داری نداری اصلا کی هستی.
    بهتون پیشنهاد میکنم دوشنبه ها اصلا نرین که اول هفته هست و شلوغ.

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای بایو قراره باکو برم.
    1- چه مدارکی باید همراهم باشه؟
    2- ایا باید از قبل از رفتن از وک وقت بگیرم؟
    سپاس فراوان

با سلام خدمت دوستان عزیز

سوالی برایم پیش امده که متشکر میشم ذوستان آگاه بتونن منو راهنمایی کنند: برادر من به طور همزمان درخواست برای ویزای کانادا و امریکا داد. متاسفانه ویزای کانادا یش در backgound check رفت ولی پاسخ ویزای امریکا برایش امد و الان در امریکا هستش اما قصد داره زمانی که پاسخ مثبت کانادا برایش امد به کانادا ترانسفر کنه. چون برای انگشت نگاری به استانبول رفته بود ایا امکانش هست، pick up ویزای کانادا از داخل سفارت کانادا در امریکا انجام بده یا باید حتما از امریکا خارج بشه و بره ترکیه تا پروسه دریافت ویزای کانادا رو براش انجام بدن؟ در صورتی که اینکار رو از طریق سفارت کانادا در امریکا انجام بده آیا برایش قبل یا بعد از ورود به مرز کانادا امکان دارد مشکلی سر این موضوع پیش بیاید؟

ممنون میشم دوستان بتونن منو در این مورد راهنمایی کنند.
    با تشکر....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)