صفحه 211 از 310 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

دوستان درود،

آدرس همون هست عوض نشده. دیروز تعطیل بودن و یه اطلاعیه زدن که برخی از خدمات سفارت به دفتر دیگه ای منتقل شده، و نه انگشت نگاری.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiriarian نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفا آدرس دفتر وک رو بگین؟
    آدرس دفترایروان که تو سایت خودشون زده گویا آپدیت نیست: Yerevan 10 Vazgen Sargsyan

چون خواهرم دیروز رفته و بهش گفتن که از اونجا نقل مکان کردن. و آدرس جدیدی هم که گرفته یه ساختمون نیمه کارس که ساعت 2:30 بعد از ظهر دیگه کسی اونجا نبوده...

اگه دوست دیگه ای تجربه یا اطلاعاتش رو داره میشه آدرس دفتر VAC ایروان رو بهمون بده؟

ببخشید بخاطر ارسال پیام تکراری، فروم مربوطه موجود نیست.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان در رابطه با تاخیر در صدور نامه بیومتریک اطلاعی داره؟
    ما اپلیکیشن و دو روزه سابمیت کردیم و کانفرمیشن گرفتیم ولی نامه بیو هنوز نیومده با توجه به اینکه برای دو روز دیگه بلیط داریم به نظرتون چی کار باید کرد.
    ممنون

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط boshrah نمایش پست ها
    با سلام
    ما اپلیکیشن و دو روزه سابمیت کردیم و کانفرمیشن گرفتیم ولی نامه بیو هنوز نیومده با توجه به اینکه برای دو روز دیگه بلیط داریم به نظرتون چی کار باید کرد.
    ممنون
    سلام نامه میادش اما اگه بلیط دارید حتما ایمیل بزنید یا تماس بگیرید که بگید چرا نیومده اما کلا زمان اومدن نامه بایو خیلی شانسیه برای بعضی ها زمان بره برای بعضی هم همون لحظه میادش

Junior Member

Unhappy پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام نامه میادش اما اگه بلیط دارید حتما ایمیل بزنید یا تماس بگیرید که بگید چرا نیومده اما کلا زمان اومدن نامه بایو خیلی شانسیه برای بعضی ها زمان بره برای بعضی هم همون لحظه میادش
    ممنونم از راهنماییتون .
    مشکل دیگه ایی که هست هنوز کانفرمیشین هم نفرستادن .فقط یه رسید پرداخت توی پروفایل اومده و هیچ اپلیکیشن آی دی وجود نداره.فقط زده سابمیت شده.
    من هم به آنکارا ایمیل زدم و رسید و فرستادم ببینم مشکل چیه .تا حالا ندیده بودم این شرایط برای کسی اتفاق افتاده باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم برای بایو برم ارمنستان یا استانبول. دوستانی که مایلند همسفر باشیم لطفا پیام خصوصی بدهند.

Junior Member saly_iut آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط boshrah نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    من هم مشکل شما رو داشتم حتی حادتر همون روز سابمیت رفتم استانبول و تا حدود 30 ساعت بعد سابمیت کانفرمیشن و نامه بایومتریک اومد. من به سفارت ایمیل زدم و شرایط رو گفتم البته اونا هم جواب دادن اپلیکیشن زیاده و هنوز اپلیکیشن شما به دست ما نرسیده و گفتن رسید پرداختت رو ایمیل کن. البته چند دقیقه بعدش کانفرمیشن و نامه بایومتریک رسید و من در جواب ایمیل تشکر کردم و گفتم نامه رسیده.
    توصیه میکنم شما هم حتما ایمیل بزن و رسید پرداختت رو اتچ کن. این هم آدرس ایمیلی که جواب دادن
    ankraimmigration@international.gc.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (english literature)ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز

کسانی که برای بایومتریک قصد رفتن به استامبول رو دارن من ده و یازده خرداد اونجا بودن بسیار شلوغ بود طوری که از شش صبح بایست میرفتی تو صف، مد نظر داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saly_iut نمایش پست ها
    من هم مشکل شما رو داشتم حتی حادتر همون روز سابمیت رفتم استانبول و تا حدود 30 ساعت بعد سابمیت کانفرمیشن و نامه بایومتریک اومد. من به سفارت ایمیل زدم و شرایط رو گفتم البته اونا هم جواب دادن اپلیکیشن زیاده و هنوز اپلیکیشن شما به دست ما نرسیده و گفتن رسید پرداختت رو ایمیل کن. البته چند دقیقه بعدش کانفرمیشن و نامه بایومتریک رسید و من در جواب ایمیل تشکر کردم و گفتم نامه رسیده.
    توصیه میکنم شما هم حتما ایمیل بزن و رسید پرداختت رو اتچ کن. این هم آدرس ایمیلی که جواب دادن
    ankraimmigration@international.gc.ca
    ممنونم از توضیحی که دادید.یه خرده خیالمون راحت تر شد.من به چند جای مختلف ایمیل زدم ولی به ایمیلی که شما دادید نزده بودم.
    سپاسگزارم

Junior Member

سلام و درود دوستان

ما سه شنبه وک آنکارا بودیم،
    یه خورده دستگاهشون مشکل داشت، معطل شدیم.
    ولی در کل خوب بود و راضی بودم (خیلی هم شلوغ نبود).

از هتل محل اقامتون 2-3 دقیقه تا سفارت پیاده روی بود و خیلی نزدیک بود.

Junior Member

دوستان سلام لطفا کمکم کنید. من هفته پیش با همسر و فرزندم برای انگشت نگاری رفتین استانبول که خیلی هم شلوغ بود. در نامه confirmation هر سه نفرمون که تقریبا همراه نامه بیومتریک اومد نوشته :
    Date...
    Dear....
    Please quote this reference number when referring to this application.....

When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physical
    passport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information,
    documents or an interview.....

اینکه نوشته کپی پاسپورت و اپلیکیشن الکترونیک یعنی چی؟ خب من که اینارو بارگذاری کردم واسشون. و اصلا جایی واسه بارگذاری مجدد ننداره. آیا واسه همه اینو نوشته؟ لطفا کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)