صفحه 283 از 310 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

[IMG]ب[/IMG]سلام من همه مدارك رو دانلود كردم به مرحله پرداخت رفتم و هزينه بايو و غيره رو پردخت كردم به اكانتم نامه اي اومده كه من نميدونم اون همون نتيجه سابميت هست يا نه در اين مرحله بايد چكار كنم بالاش نوشته اپليكيشن استتوس اند مسيج و اینکه میشه قبل از اینکه نامه بیومتریک بیاد وقت بگیریم؟
    ویرایش توسط Yaspar : February 25th, 2019 در ساعت 02:57 PM

Junior Member

[QUOTE= من همه مدارك رو دانلود كردم به مرحله پرداخت رفتم و هزينه بايو و غيره رو پردخت كردم به اكانتم نامه اي اومده كه من نميدونم اون همون نتيجه سابميت هست يا نه در اين مرحله بايد چكار كنم بالاش نوشته اپليكيشن استتوس اند مسيج و اینکه میشه قبل از اینکه نامه بیومتریک بیاد وقت بگیریم؟[/QUOTE]

من دو سری تا بحال برا اعضای خانواده اپلای ردم. یه بار بعد 1 روز و یه بار بعد از 5 روز نامه بایو امد. اگه میخواین وقت بگیرین نیازی به نامه بایو نیس (حداقل ترکیه من وقت گرفتم و نامه نخواست).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Adv2015 نمایش پست ها
    تو سایت هیچ تاریخی رو برای استانبولavailableنشون نمیده. از تعطیلی چیزی نگفته ولی گفته از اول مارچ محل وک تغییر میکنه. حالا نمیدونم تور بگیرم و بدون وقت قبلی برم یا..گگ میترسم با اینهمه هزینه برم کارم انجام نشه.لطفا راهنمایی کنین
    تماس گرفتم با وک ترکیه، ایرادی در سایت بوده، بهرحال وقت بایومتریک باز شد. از اول مارچ دوباره رو سایت دیده می شه.

سلام دوستان
    من می خواهم وقت سفارت برای بایومتریک بگیرم از وک استانبول (البته ویزای توریستی) ظاهرا باید اول در سایت vfsglobal به عنوان نیویوزر یک حساب باز کنم اما دو روزه موفق نشده ام
    فرم مشخصات به عنوان یوزر جدید را تکمیل میکنم اما در زمان ورود از ID و pass ایراد می گیره!! حتی از گزینه فراموشی رمز استفده کردم اما هیچی پیامی برای ایمیلم ارسال نشد!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان.من یه مشکلی دارم.ایمیل انجام بیومتریکمون رو ۱۸روز دیرتر از تاریخ نامه ارسال کردن و به خاطر شرایط نتونستیم بریم و از وقتش گذشت.دو روزه که ایمیل زدیم مجدد جواب ندادن.چی کار باید بکنیم.پروندمون اسکیل ورکر بوده.

Junior Member

سلام
    من دقیقا یه ماه پیش بایو آنکار رو انجام دادم ولی هنوز اکانتم آپدیت نشده. یه ایمیل هم
    زدم(IRCC) اما هنوز هیچ خبری نشده من برای تحصیلی اقدام کردم.
    به نظرتون چیکار کنم؟ یه ماه زمان زیادی نیست واسه آپدیت نشدن بایو؟
    مرسی از توجهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsabahramian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواهم وقت سفارت برای بایومتریک بگیرم از وک استانبول (البته ویزای توریستی) ظاهرا باید اول در سایت vfsglobal به عنوان نیویوزر یک حساب باز کنم اما دو روزه موفق نشده ام
    فرم مشخصات به عنوان یوزر جدید را تکمیل میکنم اما در زمان ورود از ID و pass ایراد می گیره!! حتی از گزینه فراموشی رمز استفده کردم اما هیچی پیامی برای ایمیلم ارسال نشد!!
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با سپاس
    من هم هر کاری کردم نتونستم. ظاهرا سایتشون مشکل داره بنابراین بدون وقت قبلی رفتم و مشکلی هم پیش نیومد و خیلی هم خلوت بود البته من VAC ایروان رفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GILAVAYA نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا یه ماه پیش بایو آنکار رو انجام دادم ولی هنوز اکانتم آپدیت نشده. یه ایمیل هم
    زدم(IRCC) اما هنوز هیچ خبری نشده من برای تحصیلی اقدام کردم.
    به نظرتون چیکار کنم؟ یه ماه زمان زیادی نیست واسه آپدیت نشدن بایو؟
    مرسی از توجهتون
    ایمیلش نیومده یا توی سایت cic شماره ش نیومده؟
    نیومدن ایمیل مسئله ای نیست اما اگه شماره ش نیومده باید با VAC آنکارا تماس بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    ایمیلش نیومده یا توی سایت cic شماره ش نیومده؟
    نیومدن ایمیل مسئله ای نیست اما اگه شماره ش نیومده باید با VAC آنکارا تماس بگیرید

ممنون امروز اپدیت شد مرسی
    ویرایش توسط GILAVAYA : February 28th, 2019 در ساعت 11:15 AM

Junior Member

بايد ببينيد چه اروري ميده روي حروف كوچكًو بزرگ حساسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)