صفحه 289 از 310 نخستنخست ... 189239279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,881 تا 2,890 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط donyamovahedi نمایش پست ها
    می تونم بدونم نامه انگشت نگاری چند روز بعد از سابمیت مدارک اومد؟ من پریشب سابمیت کردم اعلام کرد تا 3 هفته زمان می بره ؟ می خواستم بدونم برای شما هم اینقدر طول کشید یا ممکنه زودتر بیاد؟
    مدت زمان ارسال نامه بایومتریک از زمان سابمیت ممکنه تا یکماه هم طول بکشه، اما اکثرا در فاصله یک تا دو هفته بعد از سابمیت این نامه دریافت میکنند.
    اگر در ایران هستید، توصیه میکنم بعد از گرفتن این نامه اقدام به تهیه بلیط برای سفر بایومتریک کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

دوستان من هفته دیگه میخوام برم بایو . تور با قیمت مناسب پیشنهاد میکنید؟ ممنون

Junior Member

آدرس وک عوض شده دوستان ادرس درست استانبول اینه
    لینک گوگل مپ

https://g.page/vfs_beyoglu?share

Haciahmet Mah. Kurtulus Deresi Cad. No:29 Beyoglu-Istanbul 34440
    ویرایش توسط ehmo1 : June 30th, 2019 در ساعت 12:09 PM

Junior Member

سلام. من 6 تیر ماه انکارا بودم برای انگشت نگاری. وارد وک که میشین اب نمیزارن ببرین داخل و کیف و بقیه وسایل رو هم از زیر دستگاه رد میکنن. بعد از این مرحله طبقه اول یک سالن هست برای انگشت نگاری کانادا اونجا یک خانم یا یک آقا (فارسی بلد است) بهتون شماره میده که 4 تا باجه هستن که شماره ها رو میخونن وقتی شمارتون رو خوند اونجا پاسپورت و برگه انگشت نگاری که سایت سفارت براتون فرستاده بوده رو نشون میدین و یهتون یه برگه رسید پرداخت که شما قبلا پول بیومتریک رو انلاین دادین، میده و میگه بشین تا صدات کنن. دوتا اتاق هست که دونه دونه اسم ها رو میخونن و میری داخل و اثر انگشت میگیره و عکس. کلا 30 دقیقه هم شاید کمتر برای من زمان برد. من از تو سایت وقت هم گرفته بودم ولی گویا زیاد فرقی نداشت چون خلوت بود.
    من کارت اتوبوس و مترو انکارا رو خریدم و با اتوبوس 195 رفتم اونجا و ایستگاه egg plaza پیاده شدم ( حتما از یکی بپرسین چون وسط اتوبان باید پیاده بشین) و تا وک حدود 15 دقیقه پیاده روی داشت. اگر کسی کارت مترو و اتوبوس رو خواست بهم پیام بده تو تهران بهش بدم. 6 لیر خود قیمت کارت است و 9 لیر هم موجودی دارد. اتوبوس ها هم میشه گفت همشون 2.5 لیر کرایه شون هست. آنکارا اینجوریه که اگر کارت نداشته باشی نمی تونی سوار اتوبوس بشی چون با کارت فقط پول میدن و هیچ کدوم نقدی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط donyamovahedi نمایش پست ها
    می تونم بدونم نامه انگشت نگاری چند روز بعد از سابمیت مدارک اومد؟ من پریشب سابمیت کردم اعلام کرد تا 3 هفته زمان می بره ؟ می خواستم بدونم برای شما هم اینقدر طول کشید یا ممکنه زودتر بیاد؟
    سلام.
    می خواستم ازتون بپرسم نامه انگشت نگاری به دستتون رسید؟ و چند روز طول کشید تا به دستتون برسه؟ و کی سابمیت کردید؟

در صورتیکه زمانی که هزینه انگشت نگاری رو انلاین و همزمان با درخواست ویزا پرداخت کرده باشید، عموما ظرف دو یا سه روز نامه انگشت نگاری براتون ایمیل میشه. اگر همینطور که نوشتم عمل کردید، پس نتیجه میگیریم یا سفارت با پرونده های متعدد روبرو شده یا اینکه دستورالعمل صدور ویزاشون عوض شده که ارسال نامه انگشت نگاری رو طولانی کردند که به اصطلاح وقت بخرند و بتونن به پرونده های دیگه رسیدگی بکنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimanouri2 نمایش پست ها
    سلام.
    می خواستم ازتون بپرسم نامه انگشت نگاری به دستتون رسید؟ و چند روز طول کشید تا به دستتون برسه؟ و کی سابمیت کردید؟

خیلی ممنون از راهنماییتون.
    من دیشب آنلاین پرداخت کردم. امیدوارم زود ایمیل بیاد.

Junior Member

دوستان پاسپورت من ماه می ۲۰۲۰ منقضی میشه. من برای certificate program درخواست study permit دادم که آپریل ۲۰۲۰ دوره اش تموم میشه و فارغ التحصیلی است به اصطلاح. حالا میخواهم بدونم ممکنه به دلیل تاریخ انقضا ی پاسپورتم درخواست رو رد کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabourian نمایش پست ها
    دوستان پاسپورت من ماه می ۲۰۲۰ منقضی میشه. من برای certificate program درخواست study permit دادم که آپریل ۲۰۲۰ دوره اش تموم میشه و فارغ التحصیلی است به اصطلاح. حالا میخواهم بدونم ممکنه به دلیل تاریخ انقضا ی پاسپورتم درخواست رو رد کنند؟
    اگر تاریخ انقضا پاسپورت کمتر از دوسال باشه می تونید برید خیابان مطهری کوه نور پاسپورت رو تعویض میکنن. من هم خودم این کار رو کردم پاسپورت تاریخ انقضا پاسپورت من یک هفته کمتر از ۲ سال داشت. بدون هیچ حرفی تعویض کردن

Junior Member

سلام دوستان. من ۳ روز پيش به همراه همسرم و بچه ۷ ساله ام در استانبول بيومتريک شدم. تجربم رو ميگم شايد به کار دوستان بياد.
    اول از اينکه توضيه ميکنم اگر ميخواهيد هزينتون کاهش پيدا کنه از تورهای استانبول استفاده نکنيد. از تورهاي انگشت نگاري استقاده کنيد. توي گوگل اگه سرچ کنيد تور انگشت نگاري استانبول سايت هايي رو مياره که مخصوص انگشت تگاري استانبول هستند. ما خودمون از سايت ديوار ترکيه که نرخش بهتر بود استفاده کرديم.
    من به خاطر مشکلی که در ایران داشتم مجبور بودم از ایران برم و با اینکه یه مدتی ترکیه بودم اما ترجیح دادم به استانبول برم و بیو بشم.
    چون شهر قشنگيه نسبت به آنکارا و جاذبه های دیدنی زیاد داره.
    سوم اينکه براي اقامت به جاي هتل از سوييت هاي روزانه در استانبول استفاده کنيد.
    ما خودمون از تور ليدر استفاده کرديم که شامل ترانسفر از فرودگاه تا هتل يا سوييت و ترانسفر به مرکز vac و يک شب اقامت در استانبول لود که کلا هزينه ۳ نفرمون شد يک ميليون!!
    به اين صورت که ۲۸۰ لير براي تور ليدر و ترانسفر پرداخت کرديم( خودمون ميخواستنيم بريم با اتوبوس هاي فرودگاه و تاکسي هزينمون۱۵۰ لير ميشد) اما این هزینه رو داديم و با خبال راحت و سرموقع و همراهي يک تور ليدر انگشت نگاري شديم و ۲۰۰ لير هم هزينه يک هتل آپارتمان در تکسيم را داديم و کلا شد ۴۸۰ لير که به نسبت تورهایی که فیمت فضایی میدن خیلی بهتر شد.
    کارمون هم تزدیک ۱۲ ظهر تموم شد و کسی نخواد بمونه میتونه همون روز برگرده و پول جا هم نده
    تور انگشت نگاری را از اينجا گرفتيم و راضي بوديم. امروز هم برامون ایمیل تایید اومد.
    به امید ویزا شدن هممون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)