صفحه 300 از 310 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام عزيزم فكر كنم تركيه با نامه بيومتريك بتونيد بريد انجام بدين چون يه جايي ديدم زدن تو شهريور پرواز هست..ميشه مشخصات پروندتون هم ذكر كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nikraay نمایش پست ها
    سلام عزيزم فكر كنم تركيه با نامه بيومتريك بتونيد بريد انجام بدين چون يه جايي ديدم زدن تو شهريور پرواز هست..ميشه مشخصات پروندتون هم ذكر كنيد
    بله خبر خوب اینه که ترکیش ایرلاین از ۱ سپتامبر یعنی ۱۱ شهریور قرار پرواز هاشو شروع کنه که فعلا ۲۱ پرواز در هفته از تهرانه.
    من برای ویزای تحصیلی سابمیت کردم عزیزم.

سلام دوستان اونطور که من تحقیق کردم. vac توی استانبول هم هست.
    باید حتما بریم آنکارا یا استانبولم انجام میشه کاره انگشت نگاری ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    سلام دوستان اونطور که من تحقیق کردم. vac توی استانبول هم هست.
    باید حتما بریم آنکارا یا استانبولم انجام میشه کاره انگشت نگاری ؟
    برای Biometrics میتونید به مراکز VAC در هر کشوری که مایل هستید مراجعه کنید. در ترکیه میتونید در VAC استانبول هم کار های انگشت نگاری انجام بدید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    برای Biometrics میتونید به مراکز VAC در هر کشوری که مایل هستید مراجعه کنید. در ترکیه میتونید در VAC استانبول هم کار های انگشت نگاری انجام بدید.
    ممنون بابت پاسختون.
    هیچ فرقی که نمیکنه احیانا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan_Nihilo نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.
    هیچ فرقی که نمیکنه احیانا؟
    خیر٬ این مراکز تنها اطلاعات بایومتریک شما برای سفارت تهیه و ارسال میکنند و نقشی در صدور ویزا ندارند. بنابراین٬ تنها تفاوت در هزینه سفر به کشور هاست که برخی ترجیح به سفر به ترکیه یا ارمنستان دارند.
    برای ویزای کانادا به طور کلی شما به سفارت مراجعه نمیکنید و معمولا پرونده ایرانیان توسط سفارت کانادا در آنکارا بررسی میشه.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

سلام برای من نامه انگشت نگاری 24 ساعت بعد از سابمیت مدارک در CIC اومد امروز . و در متن نامه اومده که من 90 روز وقت دارم برای انگشت نگاری و هیچ چیزه دیگه ای ذکر نشده ، سوال من اینه که اینا موازی کار میکنن ؟ یا صبر میکنن من برم بایو و بعد شروع میکنن به بررسی مدارک ؟ چون وقتی میزنه 90 روز وقت دارید شاید یکی مثلا 60 روز ذیگه بره ولی دیگه 60 روز دیگه دیر میشه برای وینتر . درست میگم یا برداشت من غلطه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام برای من نامه انگشت نگاری 24 ساعت بعد از سابمیت مدارک در CIC اومد امروز . و در متن نامه اومده که من 90 روز وقت دارم برای انگشت نگاری و هیچ چیزه دیگه ای ذکر نشده ، سوال من اینه که اینا موازی کار میکنن ؟ یا صبر میکنن من برم بایو و بعد شروع میکنن به بررسی مدارک ؟ چون وقتی میزنه 90 روز وقت دارید شاید یکی مثلا 60 روز ذیگه بره ولی دیگه 60 روز دیگه دیر میشه برای وینتر . درست میگم یا برداشت من غلطه؟
    بررسی مدارک بعد از بیومتریک شروع می شه. بهتره زودترین زمان ممکن برین برای بیو

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    بررسي پرونده شما از زماني كه سابميت ميكنيد شروع ميشه ( بسته به ترافيك و لود كار ويزا افيس مربوطه) . تاخير در بايومتريك ربطي به بررسي نشدن پرونده نداره. حتي ممكنه افيسر در همين تايم فريم تصميم رو گرفته اما تا بايومتريك شما ثبت سيستم نشه، پاسخ رليز نميشه.

یعنی من میتونم نرم بایو تا توی سایت eligiblity check انجام شه بعد که خیالم راحت شد از اون مرحله رد شدم برم برای بایو ؟ یا تا نرم eligibility check شروع نیمشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)