صفحه 301 از 310 نخستنخست ... 201251291292293294295296297298299300301302303304305306307308309310 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,001 تا 3,010 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    یعنی من میتونم نرم بایو تا توی سایت eligiblity check انجام شه بعد که خیالم راحت شد از اون مرحله رد شدم برم برای بایو ؟ یا تا نرم eligibility check شروع نیمشه؟
    خير، همانطور كه عرض كردم اطلاعاتي به شما رليز نميشه كه خيال شما راحت شه، اما ارزيابي اليجيبيليتي انجام ميشه و منتظره بايومتريك نميمونه

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    خير، همانطور كه عرض كردم اطلاعاتي به شما رليز نميشه كه خيال شما راحت شه، اما ارزيابي اليجيبيليتي انجام ميشه و منتظره بايومتريك نميمونه
    ممنون از جوابتون حالا با این وضعیت که هیچ راهی نیست از ایران خارج شد برای انگشت نگاری ، به نظرتون من شانسی دارم ؟

ممنون از جوابتون حالا با این وضعیت که هیچ راهی نیست از ایران خارج شد برای انگشت نگاری ، به نظرتون من شانسی دارم ؟
    متاسفانه اطلاعاتي در اين خصوص كه شانسي براي خروج يا انگشت نگاري داريد ندارم. درحال حاضر مرزها بسته است ، حتي ويزا هم بشويد اجازه ورود نداريد. بهتر است صبور باشيد

با پرواز قطری می تونید برید ترکیه ولی خوب هزینه هنگفتی باید بابت پرواز پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadaa نمایش پست ها
    با پرواز قطری می تونید برید ترکیه ولی خوب هزینه هنگفتی باید بابت پرواز پرداخت کنید.
    بله متاسفانه بالای 20 میلیون خرج داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بررسي پرونده شما از زماني كه سابميت ميكنيد شروع ميشه ( بسته به ترافيك و لود كار ويزا افيس مربوطه) . تاخير در بايومتريك ربطي به بررسي نشدن پرونده نداره. حتي ممكنه افيسر در همين تايم فريم تصميم رو گرفته اما تا بايومتريك شما ثبت سيستم نشه، پاسخ رليز نميشه.
    یعنی من میتونم نرم بایو تا توی سایت eligiblity check انجام شه بعد که خیالم راحت شد از اون مرحله رد شدم برم برای بایو ؟ یا تا نرم eligibility check شروع نیمشه؟
    سلام،
    البته من فکر میکنم شروع بررسی پرونده دقیقاً پس از ثبت بایومتریک شروع می شود. اما در حال حاضر هیچ تخمین تجربی هم نمیشه زد ک کی پرونده بررسی میشه!!! برای مثال: من از اونجایی ک خیلی پیگیری میکنم، تا به حال تعداد زیادی از دانشجوهای دکتری و چند تا هم مستر ( با هم حدود ۱۵۰ تا دانشجو) رو اطلاع دارم ک اپروو اولیه شدن!!! خیلی هاشون تو همین اگست اپلای کرده بودن و جواب اپرووشون تو کمتر از دو هفته اومده!!!! اما من ۲ ماه پیش سابمیت کردم و بایو دادم و تازه هفته پیش الیجیبیلیتی اپدیت شد و دیگه هیچ خبری نشده!! حالا از اونجایی ک خود دولت کانادا گفته اکثرا پرونده ها رو تا قبل از شروع کلاسهای سپتامبر بررسی میکنه، من کلا امیدی ندارم و فکرمیکنم ریجکت شدم چون دیگه باید تا الان خبری میشد دیگهه!! اما هیییییییچ!؟؟ ی بارم وب فرم زدم و تمپلیت همیشگی جواب دادن!!

بله متاسفانه بالای 20 میلیون خرج داره
    چرا با اتوبوس به ترکیه نمیرید؟ می دونم که هر روز از ترمینال آزادی یک اتوبوس به مقصد استانبول وجود داره ... می توانید با ترمینال تماس بگیرید و ازشون سوال کنید..فکر کنم بلیطش ۵۰۰ تومن باشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام،
    البته من فکر میکنم شروع بررسی پرونده دقیقاً پس از ثبت بایومتریک شروع می شود. اما در حال حاضر هیچ تخمین تجربی هم نمیشه زد ک کی پرونده بررسی میشه!!! برای مثال: من از اونجایی ک خیلی پیگیری میکنم، تا به حال تعداد زیادی از دانشجوهای دکتری و چند تا هم مستر ( با هم حدود ۱۵۰ تا دانشجو) رو اطلاع دارم ک اپروو اولیه شدن!!! خیلی هاشون تو همین اگست اپلای کرده بودن و جواب اپرووشون تو کمتر از دو هفته اومده!!!! اما من ۲ ماه پیش سابمیت کردم و بایو دادم و تازه هفته پیش الیجیبیلیتی اپدیت شد و دیگه هیچ خبری نشده!! حالا از اونجایی ک خود دولت کانادا گفته اکثرا پرونده ها رو تا قبل از شروع کلاسهای سپتامبر بررسی میکنه، من کلا امیدی ندارم و فکرمیکنم ریجکت شدم چون دیگه باید تا الان خبری میشد دیگهه!! اما هیییییییچ!؟؟ ی بارم وب فرم زدم و تمپلیت همیشگی جواب دادن!!
    سلام
    مطمئن نیستم ولی شاید چون شما از قبل بایومتریک رو انجام دادین و کامل هست پروندتون، دیگه وارد پروسه تایید دو مرحله ای نشدین. اولویت بررسی پرونده هم با شماس طبق اون چیزی که تو سایت IRCC نوشته.
    امیدوارم که زودتر استادی پرمیت رو بگیرید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام
    مطمئن نیستم ولی شاید چون شما از قبل بایومتریک رو انجام دادین و کامل هست پروندتون، دیگه وارد پروسه تایید دو مرحله ای نشدین. اولویت بررسی پرونده هم با شماس طبق اون چیزی که تو سایت IRCC نوشته.
    امیدوارم که زودتر استادی پرمیت رو بگیرید.
    دوست عزیز مرز ایران با ترکیه فقط برای کسانی که اقامت دارند بازه
    اتوبوس هم نمیره مثل قبل دیگه

Junior Member

سلام به دوستان
    من بایومتریک رفتم و گفتم اطلاعاتم رو برای کسایی که به دردشون میخوره بذارم
    یکی اینکه حتما باید آزمایشتون 96 ساعت از زمان نتیجه اعتبار داشته باشه
    با قطر اگه زود بلیط بگیرید حتما میتونید خیلی ارزون تر گیر بیارید ما اونجا بلیط 13 و 17 میلیون هم دیدم
    بعد اینکه سفارت کانادا تو انکارا انگشت نگاری نمیکنه باید بری vfs که تو regnum sky tower هست
    اگه آزمایشتون مشکل داشت صبح ساعت هفت صبح برید بیمارستان sehir تو انکارا معمولا جواب رو عصر میدن
    خود انگشت نگاری کلا 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه و سعی کنید هتل رو همون نزدیک vfs بگیرید چون یک فروشگاه بزرگ هم کنارش هست میتونید راحت خریدها رو هم اونجا انجام بدید
    اینم بگم که vfs برای تمام مراحل اداری که روی پروند ه شما انجام میشه براتون یه ایمیل میزنه
    با آرزوی موفقیت برای همه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)