صفحه 4 از 310 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک- - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط fatam نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    و یه سوال دیگه.
    ممکنه بیشتر از یک روز طول بکشه؟؟؟ مثلا بلیط صبح بگیریم شب برگردیم. پروسه خاصی که نداره؟؟
    نه، بیشتر از ماکسیمم 1 ساعت طول نمی کشه. البته ممکنه برای پیگیری اینکه ببینن بیومتریک به دست سفارت رسیده یکم بیشتر طول بکشه.
    می تونید بلیط بگیرید برای صبح و شب ولی هزینش با هزینه یه تور دو روزه فرق نمی کنه تقریباً. من دیدم اون پول رو که دارم می دم، چند روزم تو ترکیه خوش بگذرونیم!!!!

Junior Member

بچه ها بر طبق این جمله :
    "Before a visa is issued, biometric information will be checked to ensure that the applicant is eligible for entry to Canada, and is not committing fraud of any kind"
    به نظرم بیومتریک برای مرحله نهایی هست به عبارتی درخواست ویزا بررسی می شه تا قبل از این که برید برای بیومتریک.
    نظر شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shivanaa نمایش پست ها
    بچه ها بر طبق این جمله :
    "Before a visa is issued, biometric information will be checked to ensure that the applicant is eligible for entry to Canada, and is not committing fraud of any kind"
    به نظرم بیومتریک برای مرحله نهایی هست به عبارتی درخواست ویزا بررسی می شه تا قبل از این که برید برای بیومتریک.
    نظر شما؟
    نخیر. تا بیومتریک انجام نشه مراحل انجام کارهای ویزا توسط سفارت انجام نمی شه. در اصل اپلیکیشن شما هنوز سابمیت نمی شه

Junior Member

دوست عزیز هر جا که برای بیومتریک بری ویزارو هم باید از همون جا بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobeh1 نمایش پست ها
    اوطوری که مسئول VAC به من گفت، بله، باید از همونجا بگیرید.

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbobeh1 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اینطور باشه. کار بیومتریک فقط در برخی وک های تعیین شده انجام میشه. اما وقتی که به شما اعلام میشه که پاس ریکوئست شدید یا باید خودتون شخصا برین سفارت و طی 2 روز ویزاتونو بگیرید یا اینکه بدید آژانس یا نمایندتون که در این صورت باید برن از وک اقدام کنند.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اینطور باشه. کار بیومتریک فقط در برخی وک های تعیین شده انجام میشه. اما وقتی که به شما اعلام میشه که پاس ریکوئست شدید یا باید خودتون شخصا برین سفارت و طی 2 روز ویزاتونو بگیرید یا اینکه بدید آژانس یا نمایندتون که در این صورت باید برن از وک اقدام کنند.
    در سایت سفارت در آنکارا که اینطور نوشته:

.(When your passport is requested by the visa office send it to the VAC where you enrolled your biometrics. If you send it to different VAC you will need to pay an extra fee (passport transmission

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensy نمایش پست ها
    در سایت سفارت در آنکارا که اینطور نوشته:

.(When your passport is requested by the visa office send it to the VAC where you enrolled your biometrics. If you send it to different VAC you will need to pay an extra fee (passport transmission
    دقیقا همینه. منم همین مطلب رو با نقل قول از مسئول VAC عرض کردم. هزینه ارسال به مرکز دیگه هم گویا 85 دلار هست

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر.
    من الان استانبول هستم و دیروز کارهای بیومتریک رو انجام دادم. متأسفانه گویا من اولین نفر بودم که واسه این قضیه میاد VAC استانبول، واسه همین یکم کارمندای اونجا گیح می زدن. ولی واقعا خیلی خوب برخورد کردن و کار رو راه انداختن. الان هم در پروفایل CIC من نوشته که بیومتریک به دستشون رسیده. چند تا نکته رو باید خدمتتون عرض کنم:
    1- علاوه بر پاسپورت و اون پیامی که در اکانت CIC شما مبنی بر انجام بیومتریک هست، باید رسید آنلاین خودتون رو که توش نشون داده شما مبلغ 210 دلار (برای کسایی که تحصیلی مرن) رو پرداختین، با خودتون ببرید.
    2- نحوه رفتن به VAC خیلی راحته. کافیه برید میدون تقسیم ( همه می دونن کجاست) و از اونجا خیابان جمهوری رو به سمت شرق برید. هم می شه پیاده رفت هم با ماشین. پیاده تقریباً 15 دقیقه راهه.
    3- حدود ساعت فک کنم 12:30 تا 1:15 به وقت اونا وقت ناهار و نماز!!! هست. بهتره قبل یا بعد اون برید. من دوشنبه رفتم و با اینکه اول هفته بود بسیار سرشون خلوت بود و خیلی محترمانه و مودبانه برخورد کردن
    4- وضع انگلیسی صحبت کردن مسئولینش بد نیست ولی خوبم نیست. یجورایی می تونید زبون هم رو بفهمین. یه کارمندی هم اونجاس که ایرانیه و وقتی یهو اومد با من فارسی صحبت کرد داشتم بال در می آوردم، چون خیلی تونست کمکم کنه.
    5- پرونده شما در همین VAC استانبول پیگیری میشه و در نهایت اگر خدا خواست و پاس ریکوئست شدین، باید پاس رو به همراه رسیدهایی که بعد از بیومتریک به شما میدن به اونجا ببرید و ویزاتون رو یکی دو روز بعد دریافت کنید.
    در نهایت اینکه خوشبختانه اینا با این قضیه آشنا شدن و فک کنم کار شما خیلی راحت تر و سریع تر انجام بگیره.
    با سلام اگر با کردیت کارت پرداخت کرده باشیم هم رسید باید داشته باشیم؟ در پایین نامه سفارت یک کدی درج شده و نوشته (For Visa Application Centres (VAC or CIC Office use:
    فکر کنم با این کد دیگر نیازی به رسید پول نباشد.
    در ضمن اگر آدرس VAC آنکارا را کسی می داند لطفا" بفرمایید چون من می خواهم بروم آنکارا

Senior Member Moj85 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    دقیقا همینه. منم همین مطلب رو با نقل قول از مسئول VAC عرض کردم. هزینه ارسال به مرکز دیگه هم گویا 85 دلار هست
    نخیر!! 43.75 لیر ه!
    به اندازه ی تلاشهایت آرزو کن و به اندازه ی آرزوهایت تلاش!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)