صفحه 6 از 310 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک- - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahaghi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت. اما سرم شلوغه متاسفانه نمیتونم برم دو روز بمونم!شماکه رفتین خلوت بود؟ نمیشه با ایمیل یا زنگ وقت گرفت؟ راستی آدرسش اینه دیگه؟
    Canada Visa Application Centre for Istanbul
    Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193
    Sisli /, Istanbul, Turkey
    والا چیزی راجع به وقت گرفتن نگفته و فکر نکنم هم لازم باشه. می گم اون موقع که من رفتم، خیلی خلوت بود و تو اون 2 ساعتی که من اونجا بودم مجموعاً 5 نفر آدم نیومد.
    بله، آدرس درسته. دوستان هم راه های مختلف رفتن به اونجا رو نوشتن. امیدوارم کاراتون خوب پیش بره

Member
    رشته و دانشگاه
    marine pollution

پیش فرض پاسخ : اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم فرقی داره درخواست ویزا رو واسه سفارت در آنکارا یا استانبول سابمیت کنیم؟ آخه همه از آنکارا حرف می زنن! در حالیکه واسه ما که برای مراحل بایومتریک حتما باید بریم ترکیه رفتن به استانبول و پیدا کردن تور ارزون راحتتره!

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم فرقی داره درخواست ویزا رو واسه سفارت در آنکارا یا استانبول سابمیت کنیم؟ آخه همه از آنکارا حرف می زنن! در حالیکه واسه ما که برای مراحل بایومتریک حتما باید بریم ترکیه رفتن به استانبول و پیدا کردن تور ارزون راحتتره!
    دوست عزیز، هیچ فرقی نمی کنه. فقط دیگه شما ویزاتون رو از همون آنکارا یا استانبول دریافت می کنید. هرجا بیومتریک رو انجام بدین همونجا هم پیگیر کارای ویزاتون می شید.

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط madnaderi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    شما برای انجام کارهای بیومتریک میتونید به مراکز VAC که در سایت سفارت ترکیه درآنکارا هست مراجعه کنید و آدرس مراکزی که کار انگشت نگاری رو انجام میدن رو بدست بیارید که فکر می کنم در استانبول هم این مراکز هست.
    اگر دارید online اقدام میکنید، بعد از سابمیت پرونده یا براتون میل میاد که برای انگشت نگاری باید بیایید یا اینکه میتونید بمحض اینکه توی MyCIC پیام براتون اومد که پرونده سابمیت شده و پولش رو پرداخت کردید برای این کار اقدام کنید. بعد از انگشت نگاری بقیه روند مثل قبل میشه ( چون دارید online انجام میدید، یعنی یا برای گرفتن ویزا یا خودتون مستقیم میرید سفارت و 1 یا 2 روزه ویزاتون رو میگیرید یا میرید آژانس و اونا براتون پیکاپ میکنن.
    اما اگر دارید از همون اول از طریق VAC اقدام میکنید و مدارک رو بصورت دستی توی VAC سابمیت میکنید باید تا انتها از همون VAC پیگیری کنید و در نهایت ویزا رو هم از همون جا بگیرید.
    موفق باشید
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

سلام بچه ها، کسی برا بیومتریک آنکارا رفته؟ نوشته تا یک ماه بعد فرصت دارید بیاین، برا بیومتریک باید وقت سفارت بگیریم؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط ico نمایش پست ها
    سلام بچه ها، کسی برا بیومتریک آنکارا رفته؟ نوشته تا یک ماه بعد فرصت دارید بیاین، برا بیومتریک باید وقت سفارت بگیریم؟
    لطفا در تاپیک بیومتریک پیگیری کنید تا زودتر هم به نتیجه برسید. اما دوستانی که رفتن گفتند نیازی به تعیید وقت نیست. برای اطمینان بیستر میتونید تماس بگیرید باهاشون و بپرسید. مادبانه جواب میدن.
    بیومتریک
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

سلام بچه ها
    یه سوال، ما که آنلاین ثبت نام کردیم بریم استامبول بهتره یا آنکارا؟ تو سایت سفارت چیزی نوشته؟ وقت سفارت لازم هست بگیریم؟

Junior Member

سلام بچه ها
    یه سوال، ما که آنلاین ثبت نام کردیم بریم استامبول بهتره یا آنکارا؟ تو سایت سفارت چیزی نوشته؟ وقت سفارت لازم هست بگیریم؟
    تفاوتی نمیکنه.
    من دوشنبه رفتم آنکارا . وقت لازم نبود.هم آدرس سرراست بود ، هم خیلی خلوت بود.

Junior Member

سلام بچه ها
    سلام
    من بلیط گرفتم، صبح رفتم استانبول و شب برگشتم.
    آدرسش سرراسته، خلوت بود و زود کارو انجام داد. نیاز به وقت گرفتن نیس. 1آقایی اومده بود سفارت،500 تومن به 1آژانس داده بود واسه وقت گرفتن برای تست بیومتریک! کارمند اونجا بهش گفت لازم نبوده وقت بگیری.
    بلیط و تور واسه استانبول بیشتره در نتیجه از این لحاظ استانبول بهتره. اما اونجا یک کارمند ایرانی داشت که باهاش صحبت کردم. گفت پاسپورتتون رو باید بیارین اینجا برای گرفتن ویزا، بعد ما میفرستیم آنکارا، حدود 1هفته تا 10روز طول میکشه که کاراش انجام بشه و برگرده. با توجه به این نکته فک کنم اگه کسی آنکارا بره بهترباشه.

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان

گفتم تجربه ام رو براتون بگم تا مثل من به دردسر نیفتین

اگر می خواهین شخصا مدارکتون رو به vac تحویل بدین باید پول اپلای و بایومتریک رو از طریق بانک پرداخت کنین و نیاز دارین که یه شخص ترک این کارو برای شما ولی به اسم شما انجام بده. اپر آشنای ترکیه ایی ندارین این کار خیلی سخت می شه

موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)