صفحه 7 از 310 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان عزیز
    اینجا کسی هست که بخواد برای تست بیومتریک بره استامبول،ممنون میشم اگر هست برام پیام خصوصی بدین.
    دوستانی که رفتند هزینه با تور چقدر هست؟ بلیط چقدر؟ و اگر آژانسی سراغ دارین که تور یک روزه یا نهایتا" 2 روزه با قیمت مناسب میبره تا vac و بر میگردونه ، لطفا" شماره اش رو بزارین.
    هزینه اپلای و تست بیومتریک چقدر هست؟
    ممنون

سلام
    دوستانی که برای بیومتریک رفتند میشه جواب بدن:
    بعد از اینکه اپلیکیشن سابمیت شد و پول رو پرداخت کردیم، بلافاصله ایمیل بیومتریک میاد و از فرداش میتونیم برای بیومتریک اقدام کنیم؟ یا اینکه اینم طول میکشه؟ واقعیتش محدودیت زمانی دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیومتریک- - سفارت کانادا در آنکارا

لام مادر من باید برای انجام بیومتریک به یکی از سفارتها بره دقیق کسی می دون ابوظبی می تونه بره یا حتما باید بره ترکیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    اینجا کسی هست که بخواد برای تست بیومتریک بره استامبول،ممنون میشم اگر هست برام پیام خصوصی بدین.
    دوستانی که رفتند هزینه با تور چقدر هست؟ بلیط چقدر؟ و اگر آژانسی سراغ دارین که تور یک روزه یا نهایتا" 2 روزه با قیمت مناسب میبره تا vac و بر میگردونه ، لطفا" شماره اش رو بزارین.
    ممنون
    سلام بله مادر من باید بره

به محض اینکه پرونده رو آنلاين سابمیت کنید، ایمیلی که نامه بیومترک توش هست، براتون به صورت خودکار فرستاده می شود. در نامه اومده که به یکی از مراکز vac باید مراجعه کنید. اصلا اسمی از ترکیه نیست.
    Landed in Toronto: Nov 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ممنون
    هزینه اپلای و تست بیومتریک 235 دلار است. اگر می خواهید هزینه سفر به استانبول براتون کمتر بیافته. با یکی از تورهای لحظه آخر بروید. حدود 700تا 800 تومن هزینه پرواز و هتل می شه، البته دقت کنید که شنبه و یکشنبه مرکز vac استانبول تعطیل هست. اگر هتلتون نزدیک میدان تکسیم باشه، احتمالا پیاده هم بتونی برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahaghi نمایش پست ها
    سلام
    من بلیط گرفتم، صبح رفتم استانبول و شب برگشتم.
    آدرسش سرراسته، خلوت بود و زود کارو انجام داد. نیاز به وقت گرفتن نیس. 1آقایی اومده بود سفارت،500 تومن به 1آژانس داده بود واسه وقت گرفتن برای تست بیومتریک! کارمند اونجا بهش گفت لازم نبوده وقت بگیری.
    بلیط و تور واسه استانبول بیشتره در نتیجه از این لحاظ استانبول بهتره. اما اونجا یک کارمند ایرانی داشت که باهاش صحبت کردم. گفت پاسپورتتون رو باید بیارین اینجا برای گرفتن ویزا، بعد ما میفرستیم آنکارا، حدود 1هفته تا 10روز طول میکشه که کاراش انجام بشه و برگرده. با توجه به این نکته فک کنم اگه کسی آنکارا بره بهترباشه.
    اینجوری که خیلی بده، مادر من هفته دیگه داره می ره استانبول. اینطوری زمان گرفتن ویزا براش دردسر می شه.

Junior Member

اگر نخوایم برای بار دوم برای گرفتن ویزا خودمون بریم VAC میشه کسی رو بفرستیم؟ من دارم آنلاین برای تحصیلی اقدام میکنم و دیدم یه گزینه برای فرستادن نماینده هست باید اونو پر کنم اگه دوستمو تو استانبول برا گرفتن ویزا بفرستم؟ آزانسا چجورین؟بازم باید اعلام کنیم تو فرم که آزانسی میاد میگیره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahaghi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماییتون
    من میخام صیح برم شب برگردم، بنظرتون میرسم این کارو انجام بدم؟منظورم اینه که سفارت شلوغ نیس؟لازم نیس ازقبل وقت بگیرم؟ آخه تو اون نامه هم نوشته بود که با محلهایی که انگشت نگاری می کنند تماس بگیرین.
    بله حتما میرسید..فقط صبح اول وقت برید اونجا.حتما میرسید.

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط lar نمایش پست ها
    اگر نخوایم برای بار دوم برای گرفتن ویزا خودمون بریم VAC میشه کسی رو بفرستیم؟ من دارم آنلاین برای تحصیلی اقدام میکنم و دیدم یه گزینه برای فرستادن نماینده هست باید اونو پر کنم اگه دوستمو تو استانبول برا گرفتن ویزا بفرستم؟ آزانسا چجورین؟بازم باید اعلام کنیم تو فرم که آزانسی میاد میگیره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    بله میتونید نماینده ای رو بفرستید. یه معرفی نامه آماده میکنید به امضای خودتون و ایشون براتون میگیرن. فقط دقت کنید که شما باید پاسپورت رو به ایشون برسونید که از طریق پست این مکان وجود ندارد. در ایران اجاره ارسال پاس از طریق پست نیست و منع قانونی داره.
    آژانس ها هم یه مبلغی دریافت میکنن و در ۹۰٪ موارد یک هفته ای براتون میارن.
    نیاز نیست کسی و یا جایی رو هیچ کجا معرفی کنید. من که نکردم. موقع ای که پاس ریکویست میشید یه معرفی نامه میدید به نماینده و میرن میگیرن. آژانس ها خودشون این فرم رو دارن و فقط شما میخونید و امضا میکنید.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)