صفحه 83 از 310 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

با سلام
    آن طور که روند پست های کاربران در تاپیک بایومتریک نشان می دهد، اکثر کاربران به دنبال
    یافتن همسفر برای رفتن به یکی از مراکز وک به منظور انجام بیومتریک هستند. در این فرم:

https://docs.google.com/forms/d/17P0GLOlyHHCAm-Pij36M1g4YQpI-9xxfUWTSfTK6_Mw/viewform

شما میتوانید با وارد کردن اطلاعات خود (در صورت تمایل)، دوستان دیگری را از اطلاعات خود مطلع کرده و به راحتی همسفر خود را پیدا نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که پس از وارد کردن اطلاعات توسط شما، داده مربوط به شما در بخش «form» قرار خواهد گرفت که پس از بررسی توسط مسئول فرم، به محل مربوطه منتقل خواهد شد. بنابراین، از ارسال چند باره یک مورد به شدت پرهیز نمایید. ضمناً، حتما آی دی خود در Applyabroad را وارد کنید تا دوستان دیگر بتوانند (در صورت لزوم) به شما پیام خصوصی داده و با شما ارتباط برقرار نمایند.

در نهایت، اطلاعات شما در جدول اصلی قابل مشاهده خواهد بود. لینک جدول:

https://docs.google.com/spreadsheet/...3LXVKY3c#gid=0

لطفاً از این پس فقط و فقط از طریق این فرم اقدام به یافتن همسفر نموده و اطلاعات مرتبط با سفر خود را در تاپیک وارد نفرمایید.

لطفاً در صورت وجود هرگونه پیشنهاد در ارتباط با این فرم بنده را از طریق پیام خصوصی مطلع فرمایید.
    موفق باشید.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member massreg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asreyakhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه این 45 لیر رو کجا نوشته؟
    پیش‌تر توی سایت سفارت کانادا توی ترکیه نوشته بود ولی الان هر چی نگاه می‌کنم نیست.

سلام،

من هفتۀ پیش به همراه همسرم توی استانبول بایو دادم. مواردی که به نظرم کمک کننده بود رو اینجا می نویسم.
    1- وقت اصلاً نخواست و من ساعت 11:30 رسیدم اونجا.
    2- به من یک شماره دادن که خیلی بی ربط بود با شماره هایی که توی بورد نوشته بود. باید یه چند دقیقه صبر کنید تا شمارۀ شما رو بخونن. کارتونم چند دقیقه بیشتر طول نمی کشه.
    3- آدرس توی خیابون جمهوریت هست. پلاک 193. باید زنگ دوم رو بزنید تا در رو باز کنه. و بعد یک طبقه برید بالا اونجا وک کانادا هست. ادرس رو می تونید از اینجا بردارید: http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turkey/contactus.html
    4- برای اینکه به این آدرس برسید، می تونید برید میدان تقسیم. بعد یه 10 دقیقه توی خیابون جمهوریت مستقیم برید. این آدرس رو هم به هر کسی نشون بدین (پلیس بهتره)
    کمکتون می کنه.
    5- مدارک همراه نامۀ بیومتریک هست و پاسپورت. رسید پرداخت یا چیز دیگه ای نمی خواد.
    6- فرق استانبول با آنکارا برای بیو دادن هم اینه که اگه پاس ریکوئست شدین می تونید ویزارو این استانبول بگیرین که 6-7 روز زمان می بره. ولی اگه بخواین از انکارا ویزا رو بگیرین 5-6 روز زمان می بره ولی باید 45 لیر (اگه اشتباه نکرده باشم) رو پرداخت کنید.
    7- سعی کنید هتل رو نزدیک میدان تقسیم بگیرین چون توریستی ترین جاش هست و نزدیکه به وک. به آژانس ها خیلی اعتماد نکنید و حتماً خودتون فاصلۀ هتل و میدان تقسیم رو چک کنید. چون هم هزینۀ رفت و آمد کم می شه هم هر ساعتی بخواین برین توی خیابون امنیت هست و می تونید توی شهر بگردید.
    8- برای گشتن توی شهر خیلی توصیه می شه که یک کارت استانبول یا Akbil خرید کنید (از کیوسک های روزنامه فروشی) که 6 لیر قیمتشه و هیچ شارژی نداره. و با 10 لیر شارژ کردن می تونید 4-5 تا سفر شهری انجام بدین. چون بدون کارت تقریباً نمی تونید سوار مترو یا اتوبوس بشین.
    9- اگه اسمارت فون داشته باشین، می تونید Istanbul Trip Adviser رو نصب کنید، اطلاعات خوبی بهتون می ده و برای گشت شهریش خوب می شه از GPS و نقشش استفاده کرد.
    10- از دیدنی های شهری می تونید از جزیرۀ پرنسس (از ایستگاه مترو و اتوبوس کاباتاش در بکیشتاس می تونید سوار کشتی بشین با نفری 6 لیر یا از امینیون با 5 لیر)، موزه های زیباش توی کاباتاش، مسجد هاگیا سوفیا، مسجد آبی (ایستگاه متروی سلطان احمد) و مسجد سلیمانیه توی که مقبرۀ دوستان سلطان سلیمان و خانواده توش هست (3-4 ایستگاه بعد از سلطان احمد)، پارک آبی، آکواریوم استانبول توی خیابون فلوریا، خیابون استقلال و ....
    11- برای خرید نظر من اینه که از خیابون آکسارای اصلاً چیزی نخرید چون خیلی بی ادب، پر رو و تو پاچه کن هستن. مثلاً طرف از 100 لیر تا 50 لیر تخفیف می ده و معلوم نیست جنسش ترکه یا چینی - پاکستانی! من از مرکز خرید هاش خرید کردم، مثلاً فروشگاه DeFacto که توی اکثر پاساژ ها هست، می تونید توش شلوار خوب 15 لیری و تیشرت خوب 8 لیری بخرید. شلوار لی هم به نظرم Mavi خیلی خوبه، با 120 لیر شلوار لی می خرید و 5 سال می پوشید

بهتون خوش بگذره دوستان

Junior Member

سلام بچه ها
    این هزینه اضافی 45 لیر واسه وک استانبول رو کی و چه جور باید پرداخت کرد؟ آیا هم زمان با 235 دلار ویزا پرداخت میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    این هزینه اضافی 45 لیر واسه وک استانبول رو کی و چه جور باید پرداخت کرد؟ آیا هم زمان با 235 دلار ویزا پرداخت میشه؟
    خیر. زمانی که pass request شدی و پاسپورت رو میدی ببرن توش ویزا رو بچسبونن اونجا دریافت میشه. البته این هم در صورتی هست که ویزات رو از وک انکارا بخوای بگیری. از همونجا که بیومتریک دادی بخوای بگیری هزینه اضافه نداره. فقط 2-3 روز بیشتر طول میکشه چون خودشون میبرن انکارا انجام میدن برمیگردونن

Junior Member

Smile پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

خواستم تجربه خودم رو در مورد نامه بایو در اختیار دوستان بذارم، من اسمم اشتباه بود در نامه بیومتریک، با همون نامه رفتم بایو دادم و قبول هم کردن.

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

دوستان دوبی هم میشه بیومتریک داد؟ تو سایت فقط نوشته ابوظبی. درسته یا دارم اشتباه می کنم؟
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil136 نمایش پست ها
    دوستان دوبی هم میشه بیومتریک داد؟ تو سایت فقط نوشته ابوظبی. درسته یا دارم اشتباه می کنم؟
    شما خودت جواب خودتو دادی!! همون که روی سایت نوشته درسته..

Junior Member

سلام
    من می خواستم بپرسم که راهی هست که مدت 30 روزی که برای بیومتریک وقت دارم رو افزایش بدیم.؟
    جایی هست که ایمیل بزنیم و در خئاست بدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط spn نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بپرسم که راهی هست که مدت 30 روزی که برای بیومتریک وقت دارم رو افزایش بدیم.؟
    جایی هست که ایمیل بزنیم و در خئاست بدیم.
    ایمیل که توی سایت سفارت هست. ولی این نکته رو در زمان بندی در نظر داشته باش که طبق تجربه، فرایند بررسی پرونده شما عملا از روز بایومتریکتون شروع میشه نه از روز سابمیت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)