صفحه 86 از 310 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    organic chemistry

پیش فرض پاسخ : بیومتریک- - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabsodagar نمایش پست ها
    سلام
    من درخواست ویزای دانشجوییم رد شد کسی میدونه ایا باید دوباره برم biometrics بدم یا نه؟ روش انلاین هم اپلای کرده بودم!!!
    سلام دوست عزیز
    متاسفم به خاطر ویزاتون
    میخواستم بپرسم ایا دلیل خاصی برا ریجکت وجود داشت؟ اگر امکانش هست توضیح بدید چون منم منتظر ویزا هستم و خیلی نگرانم.
    ممنون میشم.

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_shb نمایش پست ها
    سلام دوستان

پس بعد از سابمیت مدارک تو سایت، میتونیم برای بیومتریک "آنکارا" اقدام کنیم و نیازی به ایمیلی یا آپدیتی از سایت نداریم؛ حتی نیازی هم به وقت قبلی نیست...درسته؟؟

مدارک چه چیزهایی لازم هستند تا با خودمون ببریم؟؟
    نامه ای برای بایومتریک میاد واستون تو اکانتتون که باید اون و ببرید و پاسپورت.

نقل قول نوشته اصلی توسط 84248575 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 2 روزه دارم با شماره 00902123735807 تماس مي گيرم ولي در قسمت appointment پشت خط مي مونم..
    يك شنبه تا 3 شنبه استانبول هستم. به نظرتون چه كار كنم؟
    من بودم دوشنبه اول وقت می رفتم اونجا. من دفعه اولم هم وقت نگرفته بودم اما صبح قبل اینکه کارکنان بیان دم در صف خلوتی بود. بعد که اومدن و در و باز کردن کار من 5 دقیقه طول کشید.

سلام دوستان، معمولا چقدر طول میکشه بعد از پرداخت هزینه انلاین و در واقع سابمیت کردن ، نامه بیومتریک بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_samavati نمایش پست ها
    سلام دوستان، معمولا چقدر طول میکشه بعد از پرداخت هزینه انلاین و در واقع سابمیت کردن ، نامه بیومتریک بیاد؟
    معمولا بلافاصله و همون لحظه میاد
    هم نامه بیومتریک و هم نامه تاییدیه پرداخت

Junior Member

دوستان سلام،
    پدر خانم بنده برای تمدید سوپر ویزاش آنلاین اقدام کرده و تو نامه بیومتریک 2 ماه وقت دادن که بره و بیومتریک رو انجام بده ، حالا ایشون تو یک ماه اصلا امکانش نیست که بتونه بره، آیا میشه وقتش رو تمدید کنن؟ کسی تجربه داره؟ البته از این یک ماه 15 روزش هم گذشته الان
    Noc code 2131##Per received 29 sep##AOR Paris 17 Oct##Medical request 28 oct#Medical done 2nd Nov#pass request : 23thdec##visa issued : 8th jan v

نقل قول نوشته اصلی توسط unfor9iven نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    پدر خانم بنده برای تمدید سوپر ویزاش آنلاین اقدام کرده و تو نامه بیومتریک 2 ماه وقت دادن که بره و بیومتریک رو انجام بده ، حالا ایشون تو یک ماه اصلا امکانش نیست که بتونه بره، آیا میشه وقتش رو تمدید کنن؟ کسی تجربه داره؟ البته از این یک ماه 15 روزش هم گذشته الان
    سلام، فکر کنم باید قبلش هماهنگ کنید!
    کلا رو این چیزا گیر نیستند! البته کارتون عقب میفته!
    ولی هماهنگ کنید مشکلی نیست!!
    به سفارت ایمیل بزنید!
    ضمنا معمولا وقتی بچه داکیومنت ریکوئست میشند و مدرک رو ندارند، به سفارت ایمیل میزنند و سفارت هم وقت میده!

Junior Member

سلام دوستان
    برای من نامه بیومتریک اومده ولی جایه اسم و فامیلش خالیه؟ به نظرتون اشکالی داره؟
    برای یکی از دوستام که قبلا نامه بیومتریک اومده بود، اسم و فامیلش روی نامه خورده بود.
    ممنون میشم اگر جوابمو بدبد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

سلام دوستان عزیزم

من همه این 86 صفحه رو خوندم
    یه ساعت پیش به این آدرس (info.canadatrank@vfshelpline.com) ایمیل زدم و پرسیدم که میشه برای اولین فرصت یه وقت بدید برای وک در استانبول؟
    بعد از حدود نیم ساعت جواب دادن که باید با این شماره تماس بگیرید برای تعیین وقت:90 212 373 58 07
    بعد پرسیدم که برای وک در آنکارا لازمه وقت بگیرم گفتن که مخصوصا برای وک در آنکارا لازمه که وقت بگیرید.

خوب و خوش باشید بچه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

من همه این 86 صفحه رو خوندم
    یه ساعت پیش به این آدرس (info.canadatrank@vfshelpline.com) ایمیل زدم و پرسیدم که میشه برای اولین فرصت یه وقت بدید برای وک در استانبول؟
    بعد از حدود نیم ساعت جواب دادن که باید با این شماره تماس بگیرید برای تعیین وقت:90 212 373 58 07
    بعد پرسیدم که برای وک در آنکارا لازمه وقت بگیرم گفتن که مخصوصا برای وک در آنکارا لازمه که وقت بگیرید.

خوب و خوش باشید بچه ها
    سلام دوست عزیز
    من23 سپتامبر مدارکمو سابمیت کردم نمیدونستم باید وقت بگیرم برا بیومتریک , برا دوشنبه تا چهارشنبه بلیط گرفتم برم انکارا. حالا من چکار باید بکنم؟
    خواهش میکنم اگر کسی می تونه کمکم کنه ،خیلی نگرانم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)