صفحه 87 از 310 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط sunstar63 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من23 سپتامبر مدارکمو سابمیت کردم نمیدونستم باید وقت بگیرم برا بیومتریک , برا دوشنبه تا چهارشنبه بلیط گرفتم برم انکارا. حالا من چکار باید بکنم؟
    خواهش میکنم اگر کسی می تونه کمکم کنه ،خیلی نگرانم
    ممنون
    اصلا وقت گرفتن لازم نیست، لطفا الکی جو ندید
    من 2 شنبه ی همین هفته بیو دادم، پرنده هم پر نمی زد اونجا، وقت هم لازم نبود

Junior Member

سلام
    اگه بخوام واسه بیومتریک ویزای دانشجویی کانادا برم مالزی، بعد واسه پیک آپ پاسپورت مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا اینکه مدت پروسه پیک آپ پاسپورت طولانی تر نمیشه؟
    اگه برم مالزی باز پیک آپ پاسپورت از آنکارا انجام میشه و آژانس ها این کارو انجام میدن؟
    و اگه بیو مالزی انجام بشه، آیا واسه پیک آپ پاسپورت، سفارت هزینه اضافی میگیره؟ مقدارش چند هست؟
    Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم بپرسم اگه پروندمو تو آنکارا سابمیت کنم یعنی همون موقع که بایومتریک رو می خوام بدم از جهت اینکه مدارکمو چک کندد و چیزی کم و کسر نباشه بهتر نیست؟

[QUOTE=ghazalcad;1758899]سلام دوستان
    من می خواستم بپرسم اگه پروندمو تو آنکارا سابمیت کنم یعنی همون موقع که بایومتریک رو می خوام بدم از جهت اینکه مدارکمو چک کندد و چیزی کم و کسر نباشه بهتر نیست؟[/QUOTE

نه اصلا ربطی نداره
    من خیلی ها رو می شناسم که این کارو کردن و به علت نقص مدارک هم ریجکت شدن
    علاوه براین با این کار دردسرتون خیلی زیاد می شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

من بیو رو چند روز پیش تو آنکارا دادم...وقت قبلی نگرفته بودم...20 دقیقه همه چی حل شد و بیو رو دادم...بعدش چک میل کردم و آپدیت بیو رو برام زدن...
    و هتل هم بهتره طرفای Kizilay بگیرین که به سفارت نزدیک هست..از اونجا تا سفارت با اتوبوس، تاکسی، مترو میتونید برید...حدود 10 مین با وسیله نقلیه و 5 مین هم پیاده راه دارید (خیابان یکطفه هست بهتره سر چهاراهی که به طرف جاده جناح Cinnah cd پیاده شید و اون یه مقدار یکطرفه رو پیاده برید)...
    بیومتریکس ایران زیر زمین سفارت انجام میشه که از پارکینگ راه داره و اگر بپرسید از پرسنل به خوبی سما رو راهنمایی می کنند...اگر صف زیادی جلو سفارت دیدن وحشت نکنید..مربوط به سایر کشور هاست و ایران یه قسمت جداگانه (زیرزمین یا پارکینگ سفارت) هست.
    ایشالا ویزا هممه بی دردسر بیاد

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

دوستان بیومتریک رو میشه تو استانبول هم انجام داد؟ مزایا و معایبش رو میشه بگید.
    ممنون
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    دوستان بیومتریک رو میشه تو استانبول هم انجام داد؟ مزایا و معایبش رو میشه بگید.
    ممنون
    بله - بیومتریک رو میشه استانبول هم انجام داد-- مزیتش اینه که استانبول یه شهر توریستی هست و جاهای دیدنیش به مراتب بیشتر از آنکارا هست. تقریبا میشه گفت هر روز برای اونجا پرواز هست و شاید بشه گفت تورهای بیشتر و ارزونتری به مقصد استانبول هست. در کل میشه گفت بچه هایی که در گیر اپلای هستن اگه می خوان چند روزی استراحت کنن و تفریح داشته باشن بهتره برن استانبول
    عیبش هم اینه که اگه وقتی بیومتریک از استانبول باشه، برای ویزا باید پاسپورتت رو همونجا تحویل بدی و چون اونها میفرستن آنکارا، حدودا 10 تا 14 روز طول میکشه.
    البته میشه پاسپورت رو آنکارا داد برای ویزا فقط 45 لیر هزینه اضافی داره (این هزینه 45 لیر برای افرادی هست که استانبول بیومتریک دادن ولی می خوان از آنکارا پیکاپ بشن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

من سه شنبه برای ساعت 10صبح وقت بایومتریک داشتم توی وک استانبول
    ساعت 10:30 رسیدم
    یه نفر قبل من تو بود بعدش من رفتم توی اتاق و اومدم بیرون دیدم یه نفر دیگه از بچه ها اومده منتظره
    یعنی خیلی خلوت بود
    از مسولش پرسیدم گفت که از آنکارا بخوای پیکاپ کنی هزینه اضافی داره برات

Junior Member

سلام دوستان
    اگه من بیومتیکمو تو ارمنستان بدم برای پیکاپ ویزا باید از آنکارا اقدام کنم یا ارمنستان؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mezami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه من بیومتیکمو تو ارمنستان بدم برای پیکاپ ویزا باید از آنکارا اقدام کنم یا ارمنستان؟؟

تا جایی که من میدونم آنکارا
    در جواب به سوالات، پست های شماره های 816 و 755 و 801 همین فروم رو بخون
    میتونی به افرادی که این پست ها رو گذاشتن پیام خصوصی بدی، من بهشون پیام دادم و سریع بهم جواب دادن
    این افراد تو این زمینه اطلاعات خوبی دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)