صفحه 88 از 310 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering--Cardiovascular

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام . همگی خسته نباشد
    خوندنه ٨٦ صفحه واقعا نفس گیره . دسته همتون دارد نکنه.
    من به صورت آنلاین پروندم را سابمیت کردم و نامه بیومتریک را هم دریافت کردم. آیا ممکن هاست که در عرض یک هفته پاس رکواست بشم ؟ باید اینم عرض کنم که من ورک پرمیت دارم و فقط نیاز به ویزاست
    اگر اینجور باشه به صرفه است که انجا بمونیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان، چجوری باید از وک استانبول وقت قبلی بگیرم و معمولا چند روز بعدش وقت میدن؟

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط afrasiab نمایش پست ها
    سلام دوستان، چجوری باید از وک استانبول وقت قبلی بگیرم و معمولا چند روز بعدش وقت میدن؟
    توی سفارت کانادا در ترکیه - بخش دفتر استانبول را پیدا کن. شماره برای تماس داره. ایمیل هم داره اما زنگ بزنی راحت تری.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط VITA نمایش پست ها
    سلام . همگی خسته نباشد
    خوندنه ٨٦ صفحه واقعا نفس گیره . دسته همتون دارد نکنه.
    من به صورت آنلاین پروندم را سابمیت کردم و نامه بیومتریک را هم دریافت کردم. آیا ممکن هاست که در عرض یک هفته پاس رکواست بشم ؟ باید اینم عرض کنم که من ورک پرمیت دارم و فقط نیاز به ویزاست
    اگر اینجور باشه به صرفه است که انجا بمونیم
    سریع ترین زمانی که من دیدم ۳۰ روز یا ۲۵ روزه بوده. دقیق یادم نیست. اما تاحالا یه هفته ندیدم. !!!!!!! خیلی بعیده حتی برای شما که ورک پرمیت داری.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member

سلام
    دوستان آیا میشه از وک سنتر ایروان انگشت نگاری بشیم ؟
    http://www.vfsglobal.ca/canada/Armen...ish/index.html
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    توی سفارت کانادا در ترکیه - بخش دفتر استانبول را پیدا کن. شماره برای تماس داره. ایمیل هم داره اما زنگ بزنی راحت تری.
    من هنوز درخواستمو سابمیت نکردم،ولی میخوام هفته ی دیگه برم وک استانبول، برای وقت گرفتن چیزی لازم نیست؟ فقط میل بزنیم بگیم وقت میخوایم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AminD87 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آیا میشه از وک سنتر ایروان انگشت نگاری بشیم ؟
    http://www.vfsglobal.ca/canada/Armen...ish/index.html
    سپاس
    بله، میشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط afrasiab نمایش پست ها
    من هنوز درخواستمو سابمیت نکردم،ولی میخوام هفته ی دیگه برم وک استانبول، برای وقت گرفتن چیزی لازم نیست؟ فقط میل بزنیم بگیم وقت میخوایم؟
    اگر هنوز سابمیت نکردی چطوری میخوای وقت بگیرید. اگر از شما شماره پرونده بخواد برای ثبت کردن چی میدید؟
    اگر انلاین دارید اقدام میکنید: سابمیت کنید و به محض اینکه نامه بیومتریک اومد زنگ بزنید و بگید تاریخ ... وقت میخوام.
    اگر دارید حضوری میرید: که همه کارا رو همون روز همون جا انجام میدید. هم سابمیت هم بیومتریک.
    چیز خاصی هم لازم نیست. زنگ بزنید وقت بگیرید و موقعی هم که میرید نامه بیومتریک رو داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من اپلیکیشنم رو 8 اکتبر سابمیت کردم. متاسفانه انگشتم رو با چاقو بریدم و منتظرم که خوب شه که برم بیومتریک رو بدم. می خواستم بدونم تا چه حد باید ترمیم بشه. نباید هیچ اثری ازش بمونه؟
    ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان،
    من دارم فردا میرم استانبول،الان یادم افتاد که هتل پاسپورتامونو میگیره! چجوری ازشون بگیرم برن وک؟ اگه ندادن چی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)