صفحه 91 از 310 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای بیومتریک همه روزها میشه رفت یا باید بعضی روزای خاص تو هفته بریم؟
    ممنون
    بله
    از دوشنبه تا جمعه مي تونين برين

Junior Member YaserN آواتار ها

سلام
    اگر بیومتریک رو استانبول بدیم و از استانبول پیکاپ کنیم کل مدت زمان بین تحویل پاسپورت تا گرفتن ویزا چقدر هست؟
    اگر بیومتریک رو استانبول بدیم و از آنکارا پیکاپ کنیم (با پرداخت هزینه) کل مدت زمان بین تحویل پاسپورت تا گرفتن ویزا چقدر هست؟
    ممنون میشم اگر دوستان به هر کدوم از سوالهای فوق جواب بدن.

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

سلام دوستان
    من چند دقیقه پیش تماس گرفتم و برای فردا صبح ساعت 9.5 وک استانبول وقت گرفتم. اولین نکته اینکه اونور خط یه خانوم فارسی زبان جواب میده. دوم اینکه به نظرمیرسه این روزا سرشون خلوته چون به من گفت فردا هر ساعتی میخوای بگو تا علامت بزنم. البته ازش پرسیدم که نیاز به وقت قبلی هست که گفت بله !

Junior Member

با کدام شماره تماس گرفتید لطفا اعلام کنید

Junior Member

دوستان پول ویزا را از چه طریقی واریز میکنید؟ میگن برای واریز پول به شماره حساب بانکی سفارت با پاسپورت ایرانی نمیشه؟ لطفا پاسخ دهید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Organic Chemistry, University of Tehran

شركت هايي براي پرداخت آنلاين هست وقتي به صورت آنلاين اقدام ميكنيد
    من خودم از اين روش استفاده كردم

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

سلام دوستان
    من امروز صبح رفتم وک استانبول و اطلاعات بیومتریکمو دادم. شماره رزرو اینه 00902123735807
    آدرس همونیه که بود، Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No. 193 Sisli, Istanbul, Turkey
    زنگ دوم رو میزنید، بدون سوال در رو باز میکنن. طبقه دوم دست چپ در میزنید و وارد میشید. همون اول یک نفر وایستاده دم در که وقتی نامه بیومتریک رو نشون بدید براتون شماره میگیره. باید منتظر بشید تا نوبتتون بشه. البته اونجای کارای دیگه ای غیر از بیومتریک هم انجام میدن. اگه دیدین کسی دیرتر از شما اومد و زودتر رفت تعجب نکنید!
    خوشبختانه کارمند خانوم ایرانی اونجا همونیه که ازتون انگشت نگاری میکنه و عکس میگیره پس مشکل زبانی پیش نمیاد.
    من حدودا بیست دقیقه منتظر شدم تا نوبتم شد و کل کار هم تو پنج دقیقه تموم شد. آخرش بهم گفت برای پیکاب ویزا وقتی پاس ریکوئست شدی، باید پاسپورتتو بیاری که گفت تو استانبول 5 تا 7 روز طول میکشه ولی تو آنکارا دو روز کمتر (3 تا 5 روز) منتها باید هزینه تشکیل پرونده مجدد (45 لیر) رو بدید.
    موفق باشید

سلام به همگی
    من 5شنبه تو آنکارا بیومتریک دادم. البته وقتی میخوان برین اونجا حواستون باشه که درب ورودیش از داخل پارکینگ هست. خیلی راحت بود. وقت قبلی هم نداشتم. اصلا وقت قبلی نمیخواد. صبح 8:30 اونجا بودم. خیلی با شخصیت برخورد کردن. چیز خاصی نداره. اول به انگلیسی میپرسه که میشه شماره موبایلتون رو بنویسید؟ بعد میگه که منتظر بشین. بعد صداتون میکنه که داخل اون قسمت انگشت نگاری بشین. دو تا خانم اونجا هستن که یکی از اونا فارسی رو خوب صحبت میکنه. البته اگه انگلیسی رو متوجه بشین اون خانمو چیزی نمیگه که واسه من اینطور شد. اول چهار انگشت دست راست بعد چهار انگشت دست چپ و بعد انگشت شست هر دو دست باهم. بعد عکستون رو میگیرن. بعدش هم اون رسیدشو امضا میکنین و تمام.

Junior Member

سلام دوستان
    ايا ميشه بيومتريك براي ويزا دانشجويي را در استانبول انجام داد؟ چون مدارك مه سابميت كردم براي انكارا رفته؟ و همچنين اگه استانبول بشه وك كرد! ويزا را هم از همونجا بايد پيك اپ كرد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ايا ميشه بيومتريك براي ويزا دانشجويي را در استانبول انجام داد؟ چون مدارك مه سابميت كردم براي انكارا رفته؟ و همچنين اگه استانبول بشه وك كرد! ويزا را هم از همونجا بايد پيك اپ كرد؟
    ممنون
    سلام اره میشه استانبول انجام داد...ویزا رو هم باید از همون استانبول پیک اپ کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)