صفحه 94 از 310 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 3092

موضوع: بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای همسر به صورت Spousal Open Work Permit

سلام دوستان
    من امروز میخوام مدارک همسرمو سابمیت کنم، امروز چک کردم راجع به بیومتریک یه چیزایی تو سایت نوشته خوب متوجه نشدم، آخه خودم بیومتریک ندادم. من دارم آنلاین اپلای میکنم. باید غیر از فرم 1295 فرم دیگه ای مربوط به بیومتریک پرکنم؟یه چیزایی راجع به فرم بیومتریک تو سایت گفته بود. و من کل پولو میدم. چقدر وقت هست که همسرم بیومتریک بده؟باید منتظر درخواست بمونه یا خودش بره؟!

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز میخوام مدارک همسرمو سابمیت کنم، امروز چک کردم راجع به بیومتریک یه چیزایی تو سایت نوشته خوب متوجه نشدم، آخه خودم بیومتریک ندادم. من دارم آنلاین اپلای میکنم. باید غیر از فرم 1295 فرم دیگه ای مربوط به بیومتریک پرکنم؟یه چیزایی راجع به فرم بیومتریک تو سایت گفته بود. و من کل پولو میدم. چقدر وقت هست که همسرم بیومتریک بده؟باید منتظر درخواست بمونه یا خودش بره؟!
    سلام
    فرم خاصی نداره. شما روال معمول رو میرید و همه مدارک رو آپلود میکنید. بعد که هزینه رو دادید ( حدوده ۲۴۰) براتون چند تا پیام میاد توی MYCIC. یکیش یه فرم هست یا درواقع یه نامه هست که مشخصات متقاضی رو توش زده و مریوط به بیومتریک میشه. همسر شما باید اون فرم رو پرینت کنن و همراه پاشپورتشون تشریف ببرن آنکارا یا استانبول. سر اینکه وقت بگیرید برای بیومتریک یا نه بحث زیاده. نظر من اینه که بهتره وقت گرفته بشه ( روزه شک دار نگیریم بهتره ) . تا الان میدونم از زمانی که نامه رو توی اکانت MYCIC دریافت میکنید یک ماه فرصت دارید برید برای انگشت نگاری. ولی همه این مطالب رو توی همون نامه نوشته . تاریخ و مدت زمان برای بیومتریک و سایر اطلاعات. اطلاعات مراکز وک رو هم میتونید تو همین تاپیک پیدا کنید و همینطور ادرس مراکز رو.
    از زمانی هم که نامه رو دریافت کردید میتونید برای بیومتریک مراجعه کنید.
    موفق باشید
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaei1984 نمایش پست ها
    سلام
    فرم خاصی نداره. شما روال معمول رو میرید و همه مدارک رو آپلود میکنید. بعد که هزینه رو دادید ( حدوده ۲۴۰) براتون چند تا پیام میاد توی MYCIC. یکیش یه فرم هست یا درواقع یه نامه هست که مشخصات متقاضی رو توش زده و مریوط به بیومتریک میشه. همسر شما باید اون فرم رو پرینت کنن و همراه پاشپورتشون تشریف ببرن آنکارا یا استانبول. سر اینکه وقت بگیرید برای بیومتریک یا نه بحث زیاده. نظر من اینه که بهتره وقت گرفته بشه ( روزه شک دار نگیریم بهتره ) . تا الان میدونم از زمانی که نامه رو توی اکانت MYCIC دریافت میکنید یک ماه فرصت دارید برید برای انگشت نگاری. ولی همه این مطالب رو توی همون نامه نوشته . تاریخ و مدت زمان برای بیومتریک و سایر اطلاعات. اطلاعات مراکز وک رو هم میتونید تو همین تاپیک پیدا کنید و همینطور ادرس مراکز رو.
    از زمانی هم که نامه رو دریافت کردید میتونید برای بیومتریک مراجعه کنید.
    موفق باشید
    مرسی. چجوری میتونم واسه بیومتریک وقت بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بیومتریک - سفارت کانادا در آنکارا

سلام دوستان

لازمه واسه بیو استانبول وقت گرفت؟

رشته و دانشگاه

مرسی. چجوری میتونم واسه بیومتریک وقت بگیرم؟
    سلام
    این برای استانبول هست. برای انکارا رو هم میتونید از تو سایتشون پیدا کنید.

00902123735807
    داخلی 2 برای منو انگلیسی
    بعدش داخلی 5 برای وقت bio

یه خانم فارسی زبان هست که میتونید داحت باهاش صحبت کنید.

تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

رشته و دانشگاه

سلام دوستان

لازمه واسه بیو استانبول وقت گرفت؟
    تو گرفتن و نگرفتن بحث زیاده. از دید من بسته به شرایط و حجم متقاضی هاشون داره. برا شما که فرقی نداره خیلی . به نظرم روزه شک دار نگیر و وقت رو بگیر.
    من بارها و بارها تاکید کردم که تا میتونید در روال پرونده خودتون آتو دستشون ندید. هر کاری که میگن بکنید تا حس کنن همه چی رو احترام میزاریم.
    البته بازم تصمیم با شما دوستانه.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    من میخوام برای ویزای توریستی پدر مادر اقدام کنم. وقتی اپلیکیشن توی mycic رو submit کردیم و پول رو پرداخت کردیم بلافاصله 30 روز وقت میده واسه بایومتریک ؟ یا اینکه طول میکشه تا رسما خبر بدن برای رفتن واسه بایومتریک؟ به همه فقط 30 روز مهلت میدن؟

ممنون
    ویرایش توسط amirmousavi : January 7th, 2015 در ساعت 09:15 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای ویزای توریستی پدر مادر اقدام کنم. وقتی اپلیکیشن توی mycic رو submit کردیم و پول رو پرداخت کردیم بلافاصله 30 روز وقت میده واسه بایومتریک ؟ یا اینکه طول میکشه تا رسما خبر بدن برای رفتن واسه بایومتریک؟ به همه فقط 30 روز مهلت میدن؟

ممنون

سلام
    شما بلافاصله از سابمیت 30 روز فرصت دارید. بله همه 30 روز مهلت دارند.

Junior Member

سلام , دوستان من امروز برای خانومم اقدام کردم , نامه ی بیومتریک ایشون همون لحظه اومد , سه تا سؤال داشتم :

١.اینکه این کار آنکارا انجام بشه با اینکه تو استانبول انجام بشه فرقی میکنه ؟خانوم من تنها میره ترکیه و ترجیح میده که بره استانبول . فقط اینکه اگه ایشون بایومتریکش رو تو استانبول انجام بده , بعدا که میخواد ویزا تو پاسپورتش بخوره باید پاسپورتش رو دوباره ببره استانبول که ویزا بزنن ؟
    آیا اصلا لازمه که خودش شخصا بره یا میشه به این آژانس های مسافرتی سپرد ؟ اونوقت تا اینا پاسپورت رو از استانبول بفرستن آنکارا و برگرده اون چند روز آدم بدون پاسپورت تو استانبول علاف میشه دیگه , درسته؟

٢.من که برای وقت گرفتن با افیسشون تماس گرفتم , میگن شما باید ٤٥ لیره بدین و رسیدش باید همراهتون باشه , چه زمانی این رسید باید همراهش باشه ؟ موقع گرفتن ویزا ؟ یا موقع انجام بیومتریک ؟ این پول رو میشه با کردیت کارد پرداخت کرد ؟ اگه نه چجوری میشه ؟

٣.انجام بیومتریک با وقت قبلی صد در صد یک روزه انجام میشه ؟ یا ممکن بامبول در بیار ان خانومم مجبور شه بیشتر بمونه ؟

با تشکر فراوان
    ویرایش توسط aryanhos : January 9th, 2015 در ساعت 11:57 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من هم این سوال رو دارم که آیا حتما یک روزه انجام میشه بیومتریک؟یعنی من صبح اونجا باشم عصر برگشتمو واسه ایران تنظیم کنم مشکلی پیش نمیاد؟من نمیخوام شب ترکیه بمونم. امکانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)