نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تعییر درصد های GRE

Senior Member

پیش فرض تعییر درصد های GRE

سلام همگی
    من دوسال پیش امتحان GRE دادم و خوب یک نمره ای گرفتم و یک سری درصدهایی هم دادن بهم. تو کارنامه ای که ETS فرستاد درصد وربال بود 48 درصد. الان بعد دو سال شده 44 درصد. این نمرات هی تغییر می کنن؟ الان من می خوام فرم دانشگاه ها را پر کنم کدومش را بنویسم. جدیده را یا قدیمیه را؟

Member Suny99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تعییر درصد های GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام همگی
    من دوسال پیش امتحان GRE دادم و خوب یک نمره ای گرفتم و یک سری درصدهایی هم دادن بهم. تو کارنامه ای که ETS فرستاد درصد وربال بود 48 درصد. الان بعد دو سال شده 44 درصد. این نمرات هی تغییر می کنن؟ الان من می خوام فرم دانشگاه ها را پر کنم کدومش را بنویسم. جدیده را یا قدیمیه را؟
    بله درسته تغییر میکنن. شما باید درصد جدید رو بنویسید چون وقتی ریپورت رسمی میکنید درصد جدید توی کارنامه میاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

پیش فرض پاسخ : تعییر درصد های GRE

مسئله اینجاست که اینا درصدها رو تبدیل نمی کنن! نمرات رو تبدیل می کنن!

چون هم قسمت کوانت یک سری سوال جدید اومده نتیجتا درصد شما میاد پایین! :| من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم تا پارسال Revised که دادم درست شد! توی امتخان قبلی من از 800 فکر کنم 750 گرفته بودم (همون معادل یکی دو سوال اشتباه خودمون!) و فکر کنم درصدم 98 یا 99 بود! بعد وقتی کارنامه جدید واسم صادر کردن این درصد شده بود تو اردر 80! می گفتن اون نمره قبلیت توی ورژن جدید یعنی 158!
    در حالی که وقتی امتحان جدید رو دادم شدم 169! فرقی نکرده بود سواد ما! ولی به نظر اونا این دو تا معادل هستند! :| اینم نتیجه اون حرفهای ETS هست که میگه ما طوری رتبه بندی می کنیم که همیشه نمراتمون ولید باشه!!!! :|

در هر حال نمرات شما بر حسب نمرات جدید سنجیده میشه! اونا هم اینا رو مد نظر دارند! توی سیستمشون هم ازت نمره خام رو می خوان و هم درصد رو! با هم نخونه برات ممکنه دردسر ساز بشه!
    ته اپلیکیشن ان لاین تایید می کنی که Honestly پر کردی فرم رو! یه همچین مواردی خیلی شایعه و دو حالت داره!
    ممکنه عادت داشته باشن و با یه توضیح کوچیک و یا حتی بدون توضیح هم خودشون نمره رو درست کنن! (نمره تصمیم گیری بر حسب حرف من و شما نیست! نامه مستقیم ETS ملاکه! کاری هم نداره توی کامپیوتر ست کنن نمرات مشکوک بازدید بشه!)
    ممکنه گیر بدن به اون شرط و کل اپلیکیشن و سوابقت رو ببرن زیر سوال و بگن بله از این موارد ممکنه توی پرونده ایشون زیاد باشه! (این مال مواردیه که میگردن یک ایرادی پیدا کنن واسه ریجکت!) :|

در هر حال شما سودی از ذکر کردن نمره قبل نمی بری! به نظرم همین جدیده رو وارد کن که یک وقت الکی داستان نشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)