نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: گرفتن وام در آمریکا

Junior Member

پیش فرض گرفتن وام در آمریکا

با سلام خدمت دوستان

من در حال تحصیل در آمریکا هستم (تگزاس). سیتی زن یا مقیم دائم هم نیستم. از دانشگاه هم فاند می گیرم که کفاف هزینه های تحصیل و زندگی رو می ده. اما به تازگی مشکلی پیدا کردم که برای حلش به حدود 5 تا 6000 دلار وام احتیاج دارم. سوشال سکیوریتی هم دارم. می خواستم بدونم آیا کسی اطلاع داره برای یه مورد اورژانسی و غیر تحصیلی مثل مشکل من از کجا می شه یه وام حدود 5 یا 6000 دلاری گرفت؟

ممنون از راهنمایی تون

پیش فرض پاسخ : گرفتن وام در آمریکا

اگر موردتون خیلی اضطراری هست در تگزاس مراکزی هستند که وام یک روزه می دهند اما بهره های بالایی دارند ، این بستگی به خودتون داره که بخواهید بهره زیاد بدهید یا نه(اگر fast loan یا مواردی مثل این را سرچ کنید یا در خیابان بیلبورد مغازه ها را دقت کنید فراوانند) . اما اگر وام با بهره پایین تر بخواهید بانکها اینکار را انجام می دهند اما زمان می برد ابتدا سابقه شما را بررسی می کنند و کسی باید ضامن شما شود . اگر به بانکی که حساب دارید مراجعه کنید فرمها و شرایط را در اختیارتون می گذارند.

http://www.iefa.org/international-student-loans
    سلام
    ميخواستم بابت وام هاي دانشجويان خارجي امريكا بيشتر بدونم كه احتمال گرفتن حدودا چند درصده ؟
    كسي تا حالا از اين وام ها استفاده كرده ؟
    ميشه قبل از رفتن روش حساب كرد ؟

آیا به دانشجوهای خارجی وام میدهند در صورت داشتن ضامن در آمریکا؟ نحوه بازپرداخت این وامها به چه صورته؟

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    آیا به دانشجوهای خارجی وام میدهند در صورت داشتن ضامن در آمریکا؟ نحوه بازپرداخت این وامها به چه صورته؟
    به دانشجوهای خارجی هم وام میدن. بعضی از دانشگاه ها که خودشون بانک هم دارن راحت تر وام میدن. اما باید کردیت اسکور خوبی داشته باشین تا بتونید استفاده کنین. حدود ۶ ماه طول میکشه تا اسکورتون بره بالا. بانک دانشگاه حتی ضامن هم نخواست از من.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    به دانشجوهای خارجی هم وام میدن. بعضی از دانشگاه ها که خودشون بانک هم دارن راحت تر وام میدن. اما باید کردیت اسکور خوبی داشته باشین تا بتونید استفاده کنین. حدود ۶ ماه طول میکشه تا اسکورتون بره بالا. بانک دانشگاه حتی ضامن هم نخواست از من.
    بازپرداختش به چه صورته؟
    اسکور خوب یعنی چی میشه یکمی بیشتر توضیح بدین؟
    ممنون

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    بازپرداختش به چه صورته؟
    اسکور خوب یعنی چی میشه یکمی بیشتر توضیح بدین؟
    ممنون
    باز پرداختش به این صورت هست که ماهیانه مبلغ قسطی که تعیین کردید رو پرداخت میکنی. این مبلغ معمولا با توجه به شرایط ممکنه فرق کنه. بستگی به این داره که مدت بازپرداخت وام چقدر باشه و چجوری پرداخت بشه و ...
    اسکور بحثش مفصله و به کردیت کارت ربط داره. شما اگه از کردیت کارت استفاده کنی و به موقع پولش رو پرداخت کنی و خوش حساب باشی اسکورت بالا میره. تو تاپیک کدام بانک و چه حسابی میتونی مطالب زیادی در موردش پیدا کنی.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    باز پرداختش به این صورت هست که ماهیانه مبلغ قسطی که تعیین کردید رو پرداخت میکنی. این مبلغ معمولا با توجه به شرایط ممکنه فرق کنه. بستگی به این داره که مدت بازپرداخت وام چقدر باشه و چجوری پرداخت بشه و ...
    اسکور بحثش مفصله و به کردیت کارت ربط داره. شما اگه از کردیت کارت استفاده کنی و به موقع پولش رو پرداخت کنی و خوش حساب باشی اسکورت بالا میره. تو تاپیک کدام بانک و چه حسابی میتونی مطالب زیادی در موردش پیدا کنی.
    در حد 400 -500 هزار دلار هم در صورت داشتن ضامن قوی وام میدند؟

Junior Member

سلام دوستان٬ بهترین نوع وام واسه کسانی که US citizen or permanent resident نیستن چی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)