نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: شانس پذیرش در ساخت و تولید

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش در ساخت و تولید

سلام به همه
    من از اول رشتم ساخت بوده (هنرستان ساخت معدل 16/کاردانی قالبسازی ثامن مشهدمعدل 15.5/کارشناسی ماشین ابزارمعدل ترم3احتمالامعدلم به 17 برسه )تازه به فکر اپلای افتادم لطفا راهنمایی کننین تو چه جاهایی شانس فاند دارم هنوز تافل امتحان ندادم ولی زبانم خوبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش در ساخت و تولید

من پیشنهاد می کنم برو آلمان.

سلام من دانشجوی کارشناسی ساخت و تولید دانشگاه اهواز هستم و ترم 3 ..در حال گرفتن ielts زبان انگلیسی.. و چیز زیادی از گرفتن پذیرش در دانشگاه های خارج نمیدونم ..و لی سخت بدنبال این موضوع هستم ...لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Manufactoring and Production - Industrial and technical university

نقل قول نوشته اصلی توسط bagheri20 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من از اول رشتم ساخت بوده (هنرستان ساخت معدل 16/کاردانی قالبسازی ثامن مشهدمعدل 15.5/کارشناسی ماشین ابزارمعدل ترم3احتمالامعدلم به 17 برسه )تازه به فکر اپلای افتادم لطفا راهنمایی کننین تو چه جاهایی شانس فاند دارم هنوز تافل امتحان ندادم ولی زبانم خوبه
    سلام برای دکتری می تونین برین آمریکا با فول فاند به شرطی که نمرهی gre و زبان بالا باشه و معدل ارشد بالای 17 .
    من خودم هم الان کارشناسی می خونم وچنین قصدی دارم.
    لطفا بجای پست تشکر از گزینه +اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید. با تشکر میعاد

.Knowing is not enough we should do what we know

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia نمایش پست ها
    سلام برای دکتری می تونین برین آمریکا با فول فاند به شرطی که نمرهی gre و زبان بالا باشه و معدل ارشد بالای 17 .
    من خودم هم الان کارشناسی می خونم وچنین قصدی دارم.
    ببخشید من حالا ترم آخر ارشد ساختم ولی معدلم حدود 15 به نظر شما راهی برای پزیرش دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

سلام خواهشن منو راهنمایی کنید
    من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...
    حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم
    یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه با زبانی که 1 ساله یادش گرفته

با سلام می خواستم بدانم با شرایط زیر
    فوق لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 16.92
    لیسانس مهندسی مکانیک ساخت و تولید دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 15.81
    مقاله 2 عدد ISI
    مقاله کنفرانس بین المللی 1 عدد
    کنفرانس داخلی 5 عدد
    مقاله ژورنالی غیر ای اس ای 1 عدد
    ثبت اختراع داخلی 1 عدد
    مدرک زبان آیلتس آکادمیک 7
    سابقه تدریس 2 سال در دانشگاه علمی و کاربردی
    سابقه کار 4 سال
    می خواستم ببینم از نظر پذیرش و فاند در کدام از دانشگاه های دنیا بیشتر شانس دارم؟
    با تشکر بسیار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

سلام خواهشن منو راهنمایی کنید
    من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...
    حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم
    یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه
    و اینکه چه دانشگاه هایی منو پذیرش می کند در المان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)