صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: صندوق کمک هزینه اسکان خانوار CAF

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صندوق کمک هزینه اسکان خانوار CAF

سلام
    من به صورت پاره وقت برای دوره دکتری در لیل مشغول به تحصیل میشم. در کل هر سال حدود ۲ ماه اونجا هستم(دو تا یک ماه) می تونم برای این کمک هزینه درخواست بدم. به من تعلق می گیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbehk نمایش پست ها
    سلام
    من به صورت پاره وقت برای دوره دکتری در لیل مشغول به تحصیل میشم. در کل هر سال حدود ۲ ماه اونجا هستم(دو تا یک ماه) می تونم برای این کمک هزینه درخواست بدم. به من تعلق می گیره؟
    در صورتیکه خانه اجاره کرده باشید، احتمالا می‌توانید شامل این کمک هزینه بشین. البته بسته به نوع کارت اقامت (ویزا)‌شما هم داره. به هر حال در صورت اجاره خانه می‌توانید تقاضای خودتان را ثبت کنید.

Junior Member

من 2 تا سوال داشتم
    1. کسانی که بصورت خانواده هستند آیا هر دو جداگانه برای CAF تقاضا میتونند بدهند؟ یا کلا به خانواده یک کمک تعلق میگیرد.
    2. من کمک های دیگه ای مثل APL یا اگه اشتباه نکنم RSA هم هست اونها شامل کی میشه؟

Junior Member

سلام

دقیقا برای CAF چه مدارکی می خواد؟ سایتش به زبان فرانسه هستش آخه.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط majidarch نمایش پست ها
    سلام

دقیقا برای CAF چه مدارکی می خواد؟ سایتش به زبان فرانسه هستش آخه.
    سلام، دوست عزیز لیست مدارک مورد نیاز برای CAF همچنین آدرس وبسایتشون در صفحه اول همین تاپیک هست.
    این که میفرمایید سایتشون به فرانسه ست یعنی چه مشکلی داره؟ مگه بایستی فارسی می بود؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi5 نمایش پست ها
    من 2 تا سوال داشتم
    1. کسانی که بصورت خانواده هستند آیا هر دو جداگانه برای CAF تقاضا میتونند بدهند؟ یا کلا به خانواده یک کمک تعلق میگیرد.
    2. من کمک های دیگه ای مثل APL یا اگه اشتباه نکنم RSA هم هست اونها شامل کی میشه؟
    ۱- کلا بهتره که بصورت خانواده اقدام بشه. برای اینکه تعداد نفرات در کمک هزینه موثر هست.
    ۲- این کمک هزینه‌ها تا آنجا که می‌دانم برای افرادی است که قبلا در فرانسه کار کرده‌اند و الان درآمد زیادی ندارند. معمولا در سایت CAF یک لینک هست که شما می‌توانید بصورت آنلاین درخواست بدین ( با تکمیل فرم آنلاین). به هر جال ضرری نداره. اگر بصورت کلی شرایطش را نداشته باشید، بلافاصله بعد از تکمیل فرم به شما اطلاع داده میشه.

Junior Member

سلام دوستان،

من از یکی از بچه ها شنیدم وقتی از
    CAF کمک هزینه دریافت کنیم بعداً که میخوایم برای نشنالیتی اقدام کنیم برامون مشکل ساز میشه و اون تعداد ماه هایی که از CAF کمک هزینه گرفتیم جز ماه های اقامتون محسوب نمیشه؟ همچین چیزی درسته؟ شما در این مورد اطلاعی ندارین؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،

CAF کمک هزینه دریافت کنیم بعداً که میخوایم برای نشنالیتی اقدام کنیم برامون مشکل ساز میشه و اون تعداد ماه هایی که از CAF کمک هزینه گرفتیم جز ماه های اقامتون محسوب نمیشه؟ همچین چیزی درسته؟ شما در این مورد اطلاعی ندارین؟
    سلام،
    خیر اینطور نیست. کمک هزینه CAF ارتباطی به طول دوره مورد نیاز برای نسونالیته نداره.
    اون پروسه و پیش نیازهاش چیز دیگری هست. در مورد روند دریافت ملیت فرانسوی در یک تاپیک دیگه مفصلتر بحث شده و در جریان هست.
    موفق باشید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،

همونطور که مسعود خان گفتن این دو تا ارتباطی به هم ندارن. تنها ارتباط مربوط به اینه که وقتی برای درخواست ناسیونالیته اقدام می کنید دیگه نباید از کمکهای دولتی بهره مند باشید چون یکی از شرایط اقدام، داشتن درآمد کافیه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

دوستان یه موردی رو هم اضافه کنم در مورد CAF که همین دیروز فهمیدم
    شما بار اولی که برای کمک CAF ثبت نام می کنین سه ماه فرصت دارید که به CAF مربوطه مراجعه کنید.
    برای دفعات بعدی حتما در همون ماه که آدرستون عوض میشه مراجعه کنید وگرنه CAF حقوق مربوطه رو از زمان دریافت درخواست محاسبه می کنه (معمولا لطف می کنن واین تیکه قانون رو نادیده می گیرن ولی بدانید و آگاه باشید که طبق قانون اگه دیر اقدام کنید می تونن بهتون برای ماههایی که دیر جنبیدین پولی نپردازن )

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)