صفحه 31 از 43 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام بله قبول ميكنه
    بليط رو اژانس هت به صورت سوري بهتون ميدن. هتل هم كه رزروهاي سايت بوكينگ قابل قبوله. من بهمين طريق چند هفته پيش ويزا گرفتم

Junior Member

يعني و اقعا غيرفعالترين تاپيك ويزا مال اسپانياست دوهفته تموم هرچي سوال پرسيدم كسي جواب نداد اونوقت ديدم يكسري دوستان اومدن گفتن توي اين مدت ويزا گرفتن يعني جواب سوالم رو ميدونستند ولي خب اصولا ما ايرانيها عادت كرديم فقط مصرف كننده لقمه هاي آماده ديگران باشيم
    به هرحال وظيفه خودم دونستم اطلاعاتمو اينجا اضافه كنم كه اگر كسي به دردش خورد بخونه
    من قبلا ويزاي اسپانيا گرفته بودم از سفارت و اينبار براي همسرم ميخواستم بايد بگم سيستم وقت دهي bls براي ويزاي توريستي بسيار بهتر از سفارت اسپانيا با اون سيستم زنبيل گذاشتنش توي ساعت پنج صبحه
    اما كاركنان هيچ اطلاعي راجع به مدارك مورد نياز ندارن و فقط مثل طوطي يكسري موارد رو تكرار ميكنن و توي سايتشون زدن درحاليكه اكثرا لازم نيست
    مدراک مورد نیاز ويزاي توريستي:

1-فرم درخواست ویزا از سايت دو نسخه پرينت بگيريد وپر كنيد فقط همين فرمو پركنيد و پرينت بگيريد در سايت چندتا فرم زده مثلا چك ليست-Required Documents-Schengen Visa Application Checklist -Ficha Document – فرم تاييد- فرم اظهار نامه - اينا هيچ كدوم لاز م نيست حتي اون چك ليستي كه زده پشت ورو پرينت بگيريد رو نميخواد
    همه مدارك بايد اسپانيايي باشه به جز مداركي كه از بانك ميگيريد( تمكن و گردش حساب كه خود بانك لاتين ميده)
    2- 3عکس جدید؛ اندازه: 4.5 در 5/3 سانتی متر- ميگن سه تا اما يكيو ميگيرن براي اطمينان پيشتون سه تا باشه
    3-شناسنامه ترجمه ساپانيايي ( اگر همسرتون نمياد اصلا اصلا نياز به ترجمه عقدنامه و شناسنامه همسرتون نيست)
    4- نامه متقاضی:يك متن ساده بنويسيد روي يك كاغد ساده به انگليسي من فلاني ام ميخوام بيام اسپانيا با خانوادم يا هركي و برم فلان شهر براي گردش همين كافيه
    5-سند خونه اگر به اسم خودتون داريد ببريد ترجمه اسپانيايي كنيد
    6-مشكل اصلي من مدارك مربوط به شغل بود كه دوستان هيچ كدوم جواب ندادن نامه اشتغال به کار به اسپانيايي
    7- لیست حقوق های دریافتی حداقل 6 ماه گذشته ( زنگ زدم شركت گفتم بايد شش تا فيش ترجمه كنيم ؟؟؟ گفت بله!!! زنگ زدم چند تا دارالترجمه دزد كه گفتن بله لازمه!!! اما من چون همين پارسال ويزاي اسپانيا گرفته بودم و ازين خبرا نبود اعتماد نكردم رفتم دارالترجمه عطايي كه واقعا به همه توصيش ميكنم خيلي منصفن، و اقاي عطايي گفتن نه اينا تازه كارن و ميخوان فرايندو بپيچونن همون فيش آخر كافيه- پس فقط اخرين فيشتون بسته اگر خيلي خواستيد محكم كاري كنيد دوتاي اخرو ببريد) .
    8-ليست بيمه – اگر تامين اجتماعي هستيد بريد شعبه بيمتون بگيد سوابقمو براي خودم ميخوام هر سابقه اي تويا ون شعبه داريد بهتون ميده اگر جاهاي مختلف سابقه داريد و آخرين شعبه اي كه توش سابقه داريد مدت سابقتون زياده ( مثلا دوسال به بالا) همون اخري رو بگيريد اگر تازه شعبه بيمتون عوض شده مجبور هستيد دوتاي اخرو بگيريد خلاصه بگم ليست بيمه بايد تا زمان حال ادامه داشته باشه و حداقل شامل سه سال گذشت هباشه اگر كمتر از سه ساله سر كرا ميريد وبيمه ايد مشكلي نيست همون سابقتونو ببريد- اين ليست خيلي مهمه
    9- صورت حساب شخصی یک سال اخیر متقاضی یا حداقل 6 ماه اخیر با مهر و امضای بانک (صورت حساب آنلاین بانکی قابل قبول نیست. همون شش ماهو با تمكن ماتلي بريد از بانكي كه شعبه ارزي داره بالاي سرش بگيريد كه راحتتر باشيد- نكته:: گردش براي هرماه حدود 20 ميليون كافيه گردش درست كردنم كه راحتترين كاره هي پول برداريد بريزيد به حسابتون و نمكن هم براي يك هفته 20 تومن كافيه
    10-رسید پرداخت مالیات بر درآمد (V-RTI) برای سه سال گذشته!!!! در مورد اينم دوستان كه جواب ندادن كارمندان bls هم نميدونستن چيه فقط ميگفتن هرچي نوشتيم لازمه!!! باز برمبناي تجربه من چيزي نبردم و نيازي هم بهش نبود
    11-بليط وهتل رو فقط از بوكينگ يا سايتاي مشابه بوك كنيد كافيه
    12-بيمه مسافرتي اگر از سامان وآنلاين بگيريد مهرشده رو مجاني مياره دم خونتون تا سقف 30000 يورو كافيه
    اعلامیه بیمه مسافرتی که توسط متقاضی امضا شده است.!!! اينم باز كسي جوابمو نداد خودشونم نميدونستن و لازمم نبود
    . 13-گذرنامه:خودش قديمي و كپي ويزاهاتون
    14-اگر دانشجو هستيد نامه اشتغال به تحصیل رو ترجمه اسپانيايي كنيد كارت دانشجوييتون رو نميخواد ترجمه كنيد
    الكي پول ترجمه نديد

Junior Member

نكته1-: پول درخواست همون 60 يورو هست كه bls خودش اضافه 15.75ميگيره حالا چرا نميدونم!!! روي رسيدي كه بهتون ميده يك كد نوشته بريد تيو سايت bls توي قسمت پيگيريدرخواست اون كد رو ميزنيد دو تا جواب ميده تا وقتي جواب ويزاتون نيومده مينويسه درخواستتون در دست بررسيه و وقتي جولاب بياد مينويسه پاسپورتتون رو ميتونيد بريد تحويل بگيريد اونجا اغفالتون ميكنند واضرار ميكنند كه اس ام استون رو فعال كنند تا بهتون خبر بدن ويزاتون امادست يا نه ومبلغ 15000 تومنه براي دونتا پيام!!! اصلا يزر بار نريد كلا دوتا پيام بهتون ميدن پيام اول رو همون روز درخواست ميگيريد كه شما درخواستتون رو ثبت كرديد وپيام اخر رو بااين مضمون ميگيريد كه پاسپورتتو ناماده تحويله همين !!! درحاليكه مجاني وبه راحتي اين اطلاعات رو از سايت ميتونيد خودتون ببينيد
    نكته 2- سعي كنيد نياز به كپي و ... نداشته باشيد چو نبراي هر صفحه 2500 تومن ميگيرند!!
    اين همه تجربه من بود از bls اميدوارم مفيد باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

ازونجا كه هرچي اينجا سوال كردم كسي جواب نداد و تاپيك ويزاي توريستي با كم لطقي در به اختيار گذاشتن تجارب روبرو هست تجربه خودم رو از bls در تاپيك مدارك لازم براي ويزيا اسپانيا نوشتم
    اگر سوالي بود در خدمت دوستان هستم
    سيستم از زمان درخواست از خود سفارت خيلي بهتر شده والبته 15.75 يور گرونتر شده . فقط در مورد مدارك مورد نياز اطلاعي ندارند و اگر باتجربه نباشيد كلي پول ترجمه الكي ميديد و با مدارك عجيبو غريب درخواستي گيج خواهيد شد

سلام دوستان. من چه طوری میتونم لیست معتبری که خود سفارت تهیه دیده باشه پیدا کنم؟ در خصوص دارالترجمه های معتبری که به تایید خود سفارت رسیده باشن. تا حالا هرچی لیست دیدم بدون منبع ذکر شده و هیچ لینکی که نشون بده از خود سایت سفارت گرفته شده ندیدم. دارالترجمه آریاشهر...کسی اسمی ازش شنیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    يعني و اقعا غيرفعالترين تاپيك ويزا مال اسپانياست دوهفته تموم هرچي سوال پرسيدم كسي جواب نداد اونوقت ديدم يكسري دوستان اومدن گفتن توي اين مدت ويزا گرفتن يعني جواب سوالم رو ميدونستند ولي خب اصولا ما ايرانيها عادت كرديم فقط مصرف كننده لقمه هاي آماده ديگران باشيم
    به هرحال وظيفه خودم دونستم اطلاعاتمو اينجا اضافه كنم كه اگر كسي به دردش خورد بخونه
    من قبلا ويزاي اسپانيا گرفته بودم از سفارت و اينبار براي همسرم ميخواستم بايد بگم سيستم وقت دهي bls براي ويزاي توريستي بسيار بهتر از سفارت اسپانيا با اون سيستم زنبيل گذاشتنش توي ساعت پنج صبحه
    اما كاركنان هيچ اطلاعي راجع به مدارك مورد نياز ندارن و فقط مثل طوطي يكسري موارد رو تكرار ميكنن و توي سايتشون زدن درحاليكه اكثرا لازم نيست
    مدراک مورد نیاز ويزاي توريستي:

1-فرم درخواست ویزا از سايت دو نسخه پرينت بگيريد وپر كنيد فقط همين فرمو پركنيد و پرينت بگيريد در سايت چندتا فرم زده مثلا چك ليست-Required Documents-Schengen Visa Application Checklist -Ficha Document – فرم تاييد- فرم اظهار نامه - اينا هيچ كدوم لاز م نيست حتي اون چك ليستي كه زده پشت ورو پرينت بگيريد رو نميخواد
    همه مدارك بايد اسپانيايي باشه به جز مداركي كه از بانك ميگيريد( تمكن و گردش حساب كه خود بانك لاتين ميده)
    2- 3عکس جدید؛ اندازه: 4.5 در 5/3 سانتی متر- ميگن سه تا اما يكيو ميگيرن براي اطمينان پيشتون سه تا باشه
    3-شناسنامه ترجمه ساپانيايي ( اگر همسرتون نمياد اصلا اصلا نياز به ترجمه عقدنامه و شناسنامه همسرتون نيست)
    4- نامه متقاضی:يك متن ساده بنويسيد روي يك كاغد ساده به انگليسي من فلاني ام ميخوام بيام اسپانيا با خانوادم يا هركي و برم فلان شهر براي گردش همين كافيه
    5-سند خونه اگر به اسم خودتون داريد ببريد ترجمه اسپانيايي كنيد
    6-مشكل اصلي من مدارك مربوط به شغل بود كه دوستان هيچ كدوم جواب ندادن نامه اشتغال به کار به اسپانيايي
    7- لیست حقوق های دریافتی حداقل 6 ماه گذشته ( زنگ زدم شركت گفتم بايد شش تا فيش ترجمه كنيم ؟؟؟ گفت بله!!! زنگ زدم چند تا دارالترجمه دزد كه گفتن بله لازمه!!! اما من چون همين پارسال ويزاي اسپانيا گرفته بودم و ازين خبرا نبود اعتماد نكردم رفتم دارالترجمه عطايي كه واقعا به همه توصيش ميكنم خيلي منصفن، و اقاي عطايي گفتن نه اينا تازه كارن و ميخوان فرايندو بپيچونن همون فيش آخر كافيه- پس فقط اخرين فيشتون بسته اگر خيلي خواستيد محكم كاري كنيد دوتاي اخرو ببريد) .
    8-ليست بيمه – اگر تامين اجتماعي هستيد بريد شعبه بيمتون بگيد سوابقمو براي خودم ميخوام هر سابقه اي تويا ون شعبه داريد بهتون ميده اگر جاهاي مختلف سابقه داريد و آخرين شعبه اي كه توش سابقه داريد مدت سابقتون زياده ( مثلا دوسال به بالا) همون اخري رو بگيريد اگر تازه شعبه بيمتون عوض شده مجبور هستيد دوتاي اخرو بگيريد خلاصه بگم ليست بيمه بايد تا زمان حال ادامه داشته باشه و حداقل شامل سه سال گذشت هباشه اگر كمتر از سه ساله سر كرا ميريد وبيمه ايد مشكلي نيست همون سابقتونو ببريد- اين ليست خيلي مهمه
    9- صورت حساب شخصی یک سال اخیر متقاضی یا حداقل 6 ماه اخیر با مهر و امضای بانک (صورت حساب آنلاین بانکی قابل قبول نیست. همون شش ماهو با تمكن ماتلي بريد از بانكي كه شعبه ارزي داره بالاي سرش بگيريد كه راحتتر باشيد- نكته:: گردش براي هرماه حدود 20 ميليون كافيه گردش درست كردنم كه راحتترين كاره هي پول برداريد بريزيد به حسابتون و نمكن هم براي يك هفته 20 تومن كافيه
    10-رسید پرداخت مالیات بر درآمد (V-RTI) برای سه سال گذشته!!!! در مورد اينم دوستان كه جواب ندادن كارمندان bls هم نميدونستن چيه فقط ميگفتن هرچي نوشتيم لازمه!!! باز برمبناي تجربه من چيزي نبردم و نيازي هم بهش نبود
    11-بليط وهتل رو فقط از بوكينگ يا سايتاي مشابه بوك كنيد كافيه
    12-بيمه مسافرتي اگر از سامان وآنلاين بگيريد مهرشده رو مجاني مياره دم خونتون تا سقف 30000 يورو كافيه
    اعلامیه بیمه مسافرتی که توسط متقاضی امضا شده است.!!! اينم باز كسي جوابمو نداد خودشونم نميدونستن و لازمم نبود
    . 13-گذرنامه:خودش قديمي و كپي ويزاهاتون
    14-اگر دانشجو هستيد نامه اشتغال به تحصیل رو ترجمه اسپانيايي كنيد كارت دانشجوييتون رو نميخواد ترجمه كنيد
    الكي پول ترجمه نديد
    توی سایت چیزی راجع به سند خونه نیست، مطمئن هستید نیاز هست؟
    در ضمن من برای کنفرانس میخوام اقدام کنم، اطلاع دارید چه مدارکی دقیقا نیاز هست ( مثلا در مورد تاییدیه مالیات) و سفر توریستی حساب میشه یا کاری؟
    هر سفارت یک جور میگه برای مثال من سال پیش برای کنفرانس اقدام کردم برای ایتالیا و فرانسه ولی سفارت ایتالیا توریستی در نظر گرفت و فرانسه کاری

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehbrh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چه طوری میتونم لیست معتبری که خود سفارت تهیه دیده باشه پیدا کنم؟ در خصوص دارالترجمه های معتبری که به تایید خود سفارت رسیده باشن. تا حالا هرچی لیست دیدم بدون منبع ذکر شده و هیچ لینکی که نشون بده از خود سایت سفارت گرفته شده ندیدم. دارالترجمه آریاشهر...کسی اسمی ازش شنیده؟
    سلام و وقت‌بخیر،
    این عکس‌ها رو مرداد ۹۶ گرفتم. داخل سفارت زده بودن. حالا چقدر عوض شده از اون موقع تا الان نمی‌دونم.
    موفق باشید؛
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

سلام وقتتون بخیر من میخوام ویزای توریستی شنگن بگیرم
    اخیرا که گرفتن ویزا سخت شده برخی آژانسا ادعا میکنن دعوتنامه اوکی میکنن واسه مسافر که احتمال ویزا شدن رو بالا میبره
    من میخوام بدونم این دعوتنامه چی هس جریانش و از چه شرکتهایی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام خدمت دوستان
    سفارت برای تمکین مالی که باید براش پرینت حساب ببریم رو تو سوالا پیدا کردم
    ولی فقط ی پرینت گردش حساب خالی کافیه؟ نیازی نیست پولی روی حساب باشه یا ببریم اونور تا بلوکه بشه؟
    با سند زمین یا ملکی که در ایران داریم و ترجمه کردیم میشه کاری کرد؟
    برای ویزای دانشجویی میخوام
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوستان سلام.برای یه دختر 26 ساله به همراه پدر و مادر ویزا میشه گرفت برای اسپانیا؟مدارک مالی و کاری پدر قوی و کامل هست.یا اینکه دختر باید مستقلا اقدام کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)