صفحه 43 از 43 نخستنخست ... 3334353637383940414243
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 428 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

ممنون از روحیه دادن و انرژی مثبتی که به بنده دادید ولی عرض کنم خدمتتان که بنده کمی شرایطم با شما فرق میکنه تو زمینه مدارک . از یک سفارت دیگه این سری اقدام کنم بهتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط saharbestcolor نمایش پست ها
    دوست عزیز من و همسرم نه تنها شینگن نداشتیم بلکه سال قبل از همین سفارت ریجکت شده بودیم! با هر اژانس معتبری هم که تماس می گرفتیم می گفتن با وجود ریجکتی برامون کاری نمی تونن انجام بدن و دوباره ریجکت میشیم.خودمون اقدام کردیم. البته مدارکمون کامل و خوب بود طوریکه خانمی که مدارک رو تحویل می گرفت پرسید چطور با این مدارک ریجکت شدید؟! و خوشبختانه وبرامون در عرض ۱۳ روز صادر شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliordi3 نمایش پست ها
    سلام
    خدمت دوستان عزیز
    من برای ویزا توریستی اقدام کردم دو هفته پیش و جوابش آمد.
    من بعد از اینکه اقدام کردم آمدم توی سایت و دیدم همه میگن که ویزا نمیده و .....
    توی این دو هفته کلی استرس کشیدم و مطمئن بودم که نمیدن با این صحبتهایی که همه نوشته بودن.
    ولی در کمال ناباوری من درخواست 6 ماه داده بودم و یک یکساله بهم دادن.
    پس قابل توجه همه دوستان مدارک دقیق و کامل باشه احتمال ریجیکتی به صفر میرسه ..
    مدارک من مثل همه مدارکی بودش که خود سفارت گفته بودش نه چیز بیشتر و نه کمتر

فقط من قبل این ویزا 3 تا شنگن و یک ویزای کانادا فعال داشتم همین

پس پیشنهادم به دوستان این هست که بفکر کامل بودن مدارک باشید.

امیدوارم همه ویزا بشن
    درود تبریک میگم سوابق شینگن قبلیتون چی بود؟من هم یکساله از هلند داشتم که تموم شد پس میشه از اسپانیا درخواست مولتی بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iCHE نمایش پست ها
    درود تبریک میگم سوابق شینگن قبلیتون چی بود؟من هم یکساله از هلند داشتم که تموم شد پس میشه از اسپانیا درخواست مولتی بدم؟
    سلام
    ممنون
    یک ماه اتریش مولتی
    یک ماه ایتالیا 10 روزه
    یک ماه اسپانیا 18 روزه
    من تا جایی که میدونم ویزای مولتی مدت دار حالا بجز مدارک و ... درصورتی داده میشه که قبلا از اون سفارت ویزا گرفته باشید.احتمالا به شما ی یک ماهه مولتی بدهند و ذفعه بعد یک یکساله
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliordi3 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    یک ماه اتریش مولتی
    یک ماه ایتالیا 10 روزه
    یک ماه اسپانیا 18 روزه
    من تا جایی که میدونم ویزای مولتی مدت دار حالا بجز مدارک و ... درصورتی داده میشه که قبلا از اون سفارت ویزا گرفته باشید.احتمالا به شما ی یک ماهه مولتی بدهند و ذفعه بعد یک یکساله
    موفق باشید
    درود علی اقا بسیار عالی یادم رفت بپرسم این ششماهه مولتی رو بدون دعوتنامه گرفتین با رزرو هتل یا اینکه با دعوتنامه .بعد نظرم اینه فکر کنم اسپانیا هم مثل سابق هلند براساس سابقه مولتی میده من که قبلی ها دو تا سینگل از سوییس بود که از هلند درخواست ۲ ساله دادم اونا هم یکسال مولتی دادن امکانش هست اسپانیا هم مثل هلند باشه شاید هم اگه شما همون موقع که ۱۸ روز رو از اسپانیا گرفتین درخواست مولتی میدادین شاید مولتی ششماهه رو بهتون حداقل میاد .موفق باشین

Junior Member

سلام، از اونجایی که سفارت پرتغال ویزاهای شینگنشو محول کرده به بی ال اس در اسپانیا، من برای اینکه بتونم همراه همسرم برم پرتغال به توصیه سفارت پرتغال برای ویزای توریستی از طریق بی ال اس اسپانیا اقدام کردم. ریجکت شدم به دلیل اینکه هدفم مشخص نبوده برای اونا و اینکه براشون ثابت نشده من شینگن رو ترک میکنم.
    میخوام اعتراض کنم به این ریجکتی. چه مدارکی باید ببرم؟ اصولا پروسش چطوره؟ هزینه ای داره؟ چقدر طول میکشه جواب بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheg نمایش پست ها
    سلام، از اونجایی که سفارت پرتغال ویزاهای شینگنشو محول کرده به بی ال اس در اسپانیا، من برای اینکه بتونم همراه همسرم برم پرتغال به توصیه سفارت پرتغال برای ویزای توریستی از طریق بی ال اس اسپانیا اقدام کردم. ریجکت شدم به دلیل اینکه هدفم مشخص نبوده برای اونا و اینکه براشون ثابت نشده من شینگن رو ترک میکنم.
    میخوام اعتراض کنم به این ریجکتی. چه مدارکی باید ببرم؟ اصولا پروسش چطوره؟ هزینه ای داره؟ چقدر طول میکشه جواب بدن؟
    سلام. شما یه برنامه سفر اماده کنید تحت عنوان cover letter و توی اون هدف سفر و جاهایی که میخواین برین هم توضیح بدین. سمپل تو اینترنت زیاده و میتونید ایده بگیرید ولی همون رو کپی پیست نکنید. در رابطه با ترک شینگن هم میبایستی تمام مدارکی که اثبات وابستگی به ایران میکنه رو اماده کنید. مثلا اگر شغل دولتی دارید نامه از محل کار و گواهی اشتغال به کار یا اگر بچه دارین و با شما سفر نمیکنه اینم خودش یه مدرکه . در مجموع هر مدرکی که باعث برگشت شما به ایران میشه کمک کننده خواهد بود. اگر اشتباه نکنم، هزینه نداره و فقط مدارک جدید رو اماده میکنید و میبرید تحویل میدین. در رابطه با مدت زمان بررسیش ایده ای ندارم ولی مثل المان نیست که شاید اصن هیچ وقت بررسی نشه. حداکثر تا 1 ماه دیگه جوابش میاد. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iCHE نمایش پست ها
    درود علی اقا بسیار عالی یادم رفت بپرسم این ششماهه مولتی رو بدون دعوتنامه گرفتین با رزرو هتل یا اینکه با دعوتنامه .بعد نظرم اینه فکر کنم اسپانیا هم مثل سابق هلند براساس سابقه مولتی میده من که قبلی ها دو تا سینگل از سوییس بود که از هلند درخواست ۲ ساله دادم اونا هم یکسال مولتی دادن امکانش هست اسپانیا هم مثل هلند باشه شاید هم اگه شما همون موقع که ۱۸ روز رو از اسپانیا گرفتین درخواست مولتی میدادین شاید مولتی ششماهه رو بهتون حداقل میاد .موفق باشین
    سلام
    بله بدون دعوتنامه بودش با بلیط و هتل.
    موفق باشید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا بلیط هواپیما برای گرفتن شینگن اسپانیا اجباریه؟ آخه مشخص نیست کی ویزا می دن. ممکنه تاریخ سفر تغییر کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)