نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
سلام

متاسفم که با این شرایط ریجکت شده اید. جای بسی تاسف هست که این آژانس های دلال مسلک، فقط دنبال گرفتن پول از متقاضیان هستند و اصولاً هیچ کاری جز گرفتن مدارک از متقاضیان و دادنش به سفارت نمی کنند. افرادی هم در سفارت دارند که شریک کارهاشون هستند، ولی حتی از پیگیری ریجکتی ها خودداری می کنند. در پست های قبلی این تاپیک و سایر تاپیک ها، همیشه گفتم که اگر مجبور نشده اید و واقعاً نیازی نبود، پولتون رو به این آدم ها ندید. به خصوص این که شما طرف بدترین سفارت رفته اید که اگر بخواد ویزا بده، فقط از طریق آژانس های معتمدش می ده که برای شما این رو هم نداده!

پیشنهاد می کنم حتماً خودتون برای رفع ریجکتی اقدام کنید. مدارکتون رو مجدد آماده و دسته بندی کنید. یک کاور لتر هم تهیه کنید و در اون راجع به شرایط شغلی و مالی خودتون و برنامه سفرتون توضیح بدید و در اون به نتیجه ویزایی که دریافت کرده اید، اعتراض کنید. نامه رو هم به یکی از دارالترجمه های معتمد سفارت بدید که ترجمه بشه و به همراه سایر مدارک، در یک پکیج سریع تر به خود سفارت تحویل بدید.

قبل از شروع تهیه مدارک، پیشنهاد می کنم همین فردا با خود سفارت تماس گرفته و ازشون راجع به پروسه اعتراض، اطلاعات دقیق بگیرید. بپرسید این پکیجی که تهیه می کنید رو تا کی وقت دارید بهشون ارائه بدید، به چه کسی در سفارت و در چه ساعاتی باید تحویل بدید.

من دیدم کسانی رو که اعتراض داده اند و با مدارک کامل، تونسته اند با درخواست اعتراض ویزا بشن. البته خیلی از درخواست ها رو هم متاسفانه رسیدگی نمی کنند، ولی شما پیگیری کامل بفرمایید که بلکه این ریجکتی از شما برطرف بشه.

شاد باشید.
بسیار متشکرم از وقتی که گذاشتید و پاسخ مبسوطی که دادید . از راهنمایی شما ممنونم و همینطور از امیدی که به ما دادید برای رفع ریجکتی ،، امیدوارم بتوانم اعتراض را در مسیر درستی پیش ببرم .
فقط یک نکته هست و آن اینکه همانطور که گفتم چون برای تور ثبت نام کردیم مدارک مربوط به بلیط و هتل و بیمه نامه مسافرتی را آژانس با مدارک ارائه کرده بود . آیا نمی شود در نامه اعتراض به مدارکی که قبلا ارائه شده استناد کرد و مجددا پروسه طولانی تهیه مدارک را انجام نداد ؟ و فقط مدارک تکمیلی ارائه کرد .