صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh_86 نمایش پست ها
    سلام من تو تاپیک سوالات متداول خوندم که اگه حساب بانکی به نام پدر یا مادر باشه باید گردش مالی رو به سفارت ارائه داد یعنی اگه پول تو حساب خودمون باشه گردشش لازم نیست و می تونیم فقط یه نامه از بانک بگیریم که نشون بده تمکن مالی داریم یا بازهم گردش مالی لازمه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه خیلی از دوستان گردش (یا موجودی حساب) رو با تمکن مالی اشتباه میگیرن. تمکن مالی بیان کننده کلیه اموال منقول و غیر منقول هست و ارزش استفاده نداره و فقط بیان کننده امکانات مالی شماست (برای ویزای توریستی و مسافرتی کاربرد داره که نشون میده شما اینجا از نر مالی شرایططتون خوبه و برگشتتون قطعیه)
    اون چیزی که واسه ویزای دانشجویی مهم و کاربردیه، گواهی گردش حسابه (Bank Statement) که باید نشون بده شما یا والدینتون مبلغ مورد نیاز رو واسه هزینه کردن تو مدت دانشجویی موجود دارید و استفاده میکنید.
    حالا این گردش حساب یا باید از حساب خودتون باشه یا خودتون و والدینتون (یا پدر یا مادر) و شما باید هم گواهی حساب خودتون و هم پدر یا مادر رو با هم ارائه بدید
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

سلام
    من برای ویزای اسپانیا میخوام اقدام کنم.
    سابقه سفر دبی.ترکیه.روسیه.کانادا
    ویزای مولتی کانادا هم دارم
    احتمال ریجکتی چقدره؟!
    سند ملکی ندارم
    مجرد.کارمند دولت.سی و یک سن

Local Moderator

سلام

بسیار زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrozv نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای اسپانیا میخوام اقدام کنم.
    سابقه سفر دبی.ترکیه.روسیه.کانادا
    ویزای مولتی کانادا هم دارم
    احتمال ریجکتی چقدره؟!
    سند ملکی ندارم
    مجرد.کارمند دولت.سی و یک سن

Junior Member

شرایط هم گردش مالی و بیمه تامین اجتماعی اکی هست و دانشجوی دکتری هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بسیار زیاد
    واقعا؟!
    رو چه حساب اخه کسی که کانادا رفته نمونده اسپانیا میخواد بمونه!!
    امریکا اینقدر سخت نمیگیره اینا کین دیگه...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای روز یکشنبه وقت سفارت اسپانیا دارم یه سوالی که دارم اینه که حسابی که تو یکی از موسسات مالی و اعتباری دارم نامه تمکن مالی رو صادر کرده
    اما چون این حساب سپرده هست و نه واریزی داره نه برداشتی پرینت حساب نداره چون سودش در حساب دیگری واریز میشه ایا مشکلی پیش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hastirz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای روز یکشنبه وقت سفارت اسپانیا دارم یه سوالی که دارم اینه که حسابی که تو یکی از موسسات مالی و اعتباری دارم نامه تمکن مالی رو صادر کرده
    اما چون این حساب سپرده هست و نه واریزی داره نه برداشتی پرینت حساب نداره چون سودش در حساب دیگری واریز میشه ایا مشکلی پیش میاد؟
    سلام
    حساب دیگر هم که سود واریز میشه ببرید.

Junior Member

با سلام
    چند روز هست در قسمت جستجوی وضعیت ویزا در سایت سفارت اسپانیا جلوی وضعیت نوشته pasport ready for colection کسی میدونه معنی این دقیقا چیه؟

Junior Member

با سلام
    چقدر خوندن متن دوستان استرس به من وارد کرد تا به الان فکر میکردم برای سفر به اروپا فقط پول مهمه نمیدونستم چنین راه سختی در پیشه
    دوستان من هیچ تجربه ای ندارم و برای بار اول با همسرم در ماه مهر یا ابان برای اولین بار به اروپا و اسپانیا میخوایم بریم کسی از دوستام میتونه راهنمابی کنه؟ چقدر سخته این شرایط؟ از سفارت اسپانیا اقدام کنم شکست میخورم؟

Junior Member

من نظر شخصی خودم رو عرض می کنم : اگر اجباری برای سفر اسپانیا ندارید در شرایط فعلی اقدام نکنید . با توجه به بررسی خیلی از تجربیات دوستان در همین سایت و سایت های مشابه متاسفانه وضعیت دادن ویزا بسیار اسفناک هست در اکثر سفارت ها ،،، آمار ریجکتی ها بسیار بالا رفته حتی افرادی با شرایط بسیار عالی مثلا کسانی که سوابق شینگن قبلی داشته اند . واقعا نمی دانم در سه چهار ماه اخیر چرا اکثر سفارت ها در یک کنش مشابه اکثرا درخواست های ویزا را رد می کنند . در ریجکت شدن هم متاسفانه نمی توان بیخال شد چون برای تمام کشورهای شینگن قابل رویت هست . خود من اگر می دانستم اینقدر آمار ریجکتی بالاست تا حدی که حتی اقدام از طریق تور مسافرتی آژانس های معتبر را هم ریجکت می کنند هرگز اقدام نمی کردم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Civilphd نمایش پست ها
    با سلام
    چقدر خوندن متن دوستان استرس به من وارد کرد تا به الان فکر میکردم برای سفر به اروپا فقط پول مهمه نمیدونستم چنین راه سختی در پیشه
    دوستان من هیچ تجربه ای ندارم و برای بار اول با همسرم در ماه مهر یا ابان برای اولین بار به اروپا و اسپانیا میخوایم بریم کسی از دوستام میتونه راهنمابی کنه؟ چقدر سخته این شرایط؟ از سفارت اسپانیا اقدام کنم شکست میخورم؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)