صفحه 2 از 43 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

با خرید خونه اقامت نمی دن تا جایی که من میدونم. فقط میتونید کارت اقامت موقت بگیرین و بیاین برین ! اونشم خوبه به هر حال.

دوستان این سوال هم میشه جواب بدید:
    برای سفارت ترجمه شناسنامه و سند ازدواج(درصورت وجود) لازمه؟ به چه زبانی؟
    ضمنا تعهد کسی که پشتیبانی مالی متقاضی رو بکنه و سند ملکی به زبان انگلیسی باشه که مشکلی نیست؟
    ممنون

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    دوستان این سوال هم میشه جواب بدید:
    برای سفارت ترجمه شناسنامه و سند ازدواج(درصورت وجود) لازمه؟ به چه زبانی؟
    ضمنا تعهد کسی که پشتیبانی مالی متقاضی رو بکنه و سند ملکی به زبان انگلیسی باشه که مشکلی نیست؟
    ممنون
    من در مورد مسائل ازدواجی اطلاع ندارم! )
    ولی به عنوان یک مجرد ترجمه شناسنامه لازم نبود
    تعهد پشتیبانی مالی و هر سند مالی دیگه ای میتونه انگلیسی باشه

Junior Member

کسی میدونه هم زمان میشه واسه ویزای دوتا کشور عضو شینگن اقدام کرد یا نه؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط polito نمایش پست ها
    کسی میدونه هم زمان میشه واسه ویزای دوتا کشور عضو شینگن اقدام کرد یا نه؟
    فکر نکنم.
    چون تا اونجا که من اطلاع دارم زمان درخواست ویزا ، سیستم ارزیابی مشترکی در پروسه ویزا برای این کشور ها وجود داره و احتمال اینکه هر دو ویزا به این خاطر رد بشن هست. ضمنا اضافه هم بکنم که قانونا شما مجاز نیستین که دو ویزای همزمان شینگن داشته باشین و همیشه باید ویزای قدیمی تر باطل شده باشه تا به درخواست جدید برسیم. لذا میشه این نتیجه رو گرفت که درخواست همزمان ویزای شینگن هم عملا اشتباه و با مشکل مواجه خواهد شد.

Junior Member

با سلام ( فوری)

جهت اخذ ویزای توریستی حداقل موجودی بانکی چقدر باید باشد؟
    و آیا رزرو هتل هنگام ارائه مدارک میتونه به صورت صوری باشه ؟

Junior Member

پیش فرض ویزایی شینگن اسپانیا

من به همراه همسرم که برای سفر توریستی به مدت 15 روز به اسپانیا اقدام کرده بودیم دیروز جواب ردی را از سفارت دریافت کردیم،جواب را که به زبان اسپانیایی نوشته شده بود رو بردم کسی برام ترجمه کرد و در نهایت متوجه شدم که نامشخص بودن هدف سفر دلیل ردیمان بوده و تا یک ماه هم فرصت اعتراض به نتیجه را داریم.دوباره به سفارت مراجعه کردم و از آنها در مورد اینکه برای اعتراض روی کدام یک از موارد (مالی،شغلی و ...) فوکوس کنم سوالاتی پرسیدم و در نهایت آنها گفتند که در واقع دلیل خاصی وجود نداشته و کنسولگری دوست نداشته ویزا بده! و در صورت اقدام به اعتراض هم بیشتر از 5 درصد امکان قبول شدن وجود ندارد.حالا میخواستم بدونم کسی میتونه به سوالاتم پاسخ بده.
    1. چه اقداماتی جهت اعتراض به نتیجه انجام دهم و آیا بهتر است اعتراض را هرچه زودتر ارائه دهم یا 1 ماه صبر کنم؟
    2. همسرم تا چند روز دیگر (حدودا 14 روز) سند یک مسکن (مسکن مهر) را دریافت خواهد کرد آیا آن را همراه اعتراض ارائه دهم بهتر است یا تاثیری ندارد؟
    3. سفارتخانه به من گفتند برگه نامه اعتراض را از اینترنت دریافت کنم ، شما اطلاع دارید از کدوم سایت باید آن را دریافت کنم؟
    4. متن اعتراض چه چیز باشه و به چه زبانی نوشته بشه بهتره؟
    و در نهایت آیا اینکه بهم گفتند 5 درصد امکان قبول شدن است درست است یا خیر؟

با تشکر
    ویرایش توسط MMoHH : February 16th, 2018 در ساعت 05:28 PM

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Parstrade نمایش پست ها
    من به همراه همسرم که برای سفر توریستی به مدت 15 روز به اسپانیا اقدام کرده بودیم دیروز جواب ردی را از سفارت دریافت کردیم،جواب را که به زبان اسپانیایی نوشته شده بود رو بردم کسی برام ترجمه کرد و در نهایت متوجه شدم که نامشخص بودن هدف سفر دلیل ردیمان بوده و تا یک ماه هم فرصت اعتراض به نتیجه را داریم.دوباره به سفارت مراجعه کردم و از آنها در مورد اینکه برای اعتراض روی کدام یک از موارد (مالی،شغلی و ...) فوکوس کنم سوالاتی پرسیدم و در نهایت آنها گفتند که در واقع دلیل خاصی وجود نداشته و کنسولگری دوست نداشته ویزا بده! و در صورت اقدام به اعتراض هم بیشتر از 5 درصد امکان قبول شدن وجود ندارد.حالا میخواستم بدونم کسی میتونه به سوالاتم پاسخ بده.
    1. چه اقداماتی جهت اعتراض به نتیجه انجام دهم و آیا بهتر است اعتراض را هرچه زودتر ارائه دهم یا 1 ماه صبر کنم؟
    2. همسرم تا چند روز دیگر (حدودا 14 روز) سند یک مسکن (مسکن مهر) را دریافت خواهد کرد آیا آن را همراه اعتراض ارائه دهم بهتر است یا تاثیری ندارد؟
    3. سفارتخانه به من گفتند برگه نامه اعتراض را از اینترنت دریافت کنم ، شما اطلاع دارید از کدوم سایت باید آن را دریافت کنم؟
    4. متن اعتراض چه چیز باشه و به چه زبانی نوشته بشه بهتره؟
    و در نهایت آیا اینکه بهم گفتند 5 درصد امکان قبول شدن است درست است یا خیر؟

با تشکر
    دوست عزیز
    متاسفانه کاری نمیشه کرد
    بهتره وقتتون رو تلف نکنین خیلی بعیده به اعتراض ترتیب اثر داده بشه

سفارت ایتالیا خیلی راحت ویزا میده از اونجا اقدام کنین

Junior Member

با سلام و خسته نباشید سوال فوری داشتم
    من میخوام برای ویزای شرکت در کنگره در اسپانیا اقدام کنم آیا باید بلیط رفت و برگشت هر دو از اسپانیا باشه؟ آیا با توجه به اینکه هنوز تصمیم نگرفتم از چه کشوری خارج بشم، الزامیه که بلیط برگشت را بگیرم؟ و اینکه آیا لازم هست که در فرم سفارت اطلاع بدم بهشون که میخوام از کش.ورهای دیگه هم اقدام کنم؟ من میخام 10 روز اسپانیا باشم آیا لازم هست که برای کل 10 روز رزرو بلیط کنم؟ برای کشورهای بعدی که میخوام برم آیا رزرواسیون لازم هست؟ تو مدارک لازم برای کنگره ترجمه شناسنامه ذکر نشده خواستم در این مورد مطمئن شم. و آخرین سوال اینکه کدام مدارک لازم نیست که ترجمه اسپانیایی بشه؟
    با سپاس فراوان

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط rarar نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید سوال فوری داشتم
    من میخوام برای ویزای شرکت در کنگره در اسپانیا اقدام کنم آیا باید بلیط رفت و برگشت هر دو از اسپانیا باشه؟ آیا با توجه به اینکه هنوز تصمیم نگرفتم از چه کشوری خارج بشم، الزامیه که بلیط برگشت را بگیرم؟ و اینکه آیا لازم هست که در فرم سفارت اطلاع بدم بهشون که میخوام از کش.ورهای دیگه هم اقدام کنم؟ من میخام 10 روز اسپانیا باشم آیا لازم هست که برای کل 10 روز رزرو بلیط کنم؟ برای کشورهای بعدی که میخوام برم آیا رزرواسیون لازم هست؟ تو مدارک لازم برای کنگره ترجمه شناسنامه ذکر نشده خواستم در این مورد مطمئن شم. و آخرین سوال اینکه کدام مدارک لازم نیست که ترجمه اسپانیایی بشه؟
    با سپاس فراوان
    دوست عزیز
    تا اونجا که من اطلاع دارم ورودتون باید همون کشور صادر کننده ویزا باشه اما خروج مشکلی نیست.
    اگه چند کشور هم قراره مسافرت کنین مشکلی نیست و توی فرم ویزا نام یک کشور رو اضافه کنین. ویزاتون شینگن خواهد بود و بعد از ورود به ناحیه ، اجازه مسافرت در این ناحیه رو دارین.
    رزرو هتل هم یک هفته حداقل باشه
    مدارک هم فقط مدارک مالی هست که انگلیسی هم قبول می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)