صفحه 23 از 43 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Basque country

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hr7 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    آخه میگن که گردش حساب باید متناسب با شغل فرد باشه. خیلی هم بالا باشه شک برانگیزه
    سوالام اینه که برای هر نفر از زوجا مهمه که گردش بالایی داشته باشن؟یا اینکه یکی از دونفر هم باشه کافیه. ناسلامتی زوجن این حرفا رو ندارن که)
    حرفتون منطقیه اما در نظر بگیرید اگر شما پول کمی تو حسابتون باشه نشون میده که توان مالی شما برای مسافرت کم هستش.تراکنش دفعی هست که ممکنه مشکوک بنظر برسه.مثلا یکدفعه صد میلیون بیاد تو حسابتون شک بر انگیزه. منتها طبق تجربه اگر سعی کنید موجودیتون رو افزایش بدید شانستون برای گرفتن ویزا افزایش پیدا خواهد کرد. در مورد حساب زوجین راستش اطلاع دقیق ندارم که یکی زیاد باشه میتونه دیگری رو پوشش بده یا نه.بهرصورت همون طور که عرض کردم مهمترین فاکتور برای سفارتخانه‌ها ی اروپایی تمکن مالیه

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

ممنونم از راهنماییتون
    آخه میگن که گردش حساب باید متناسب با شغل فرد باشه. خیلی هم بالا باشه شک برانگیزه
    سوالام اینه که برای هر نفر از زوجا مهمه که گردش بالایی داشته باشن؟یا اینکه یکی از دونفر هم باشه کافیه. ناسلامتی زوجن این حرفا رو ندارن که)
    سلام

مهم این است که نشان بدهید تمکن مالی کافی را دارید. اگر هریک از زوجین مدارک تمکن مالی نشان بدهند بهتر است. مثلا به جای اینکه 20 تومان در حساب یک نفر باشد, 10 تومان تو حساب هر کدام باشد کافی است.

ضمن اینکه در اکثر موارد فقط موجودی حساب را چک می کنند. بنابراین میتوانید هر کدام از این مبلغ به صورت جداگانه پرینت بگیرید و ارایه کنید.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان برای ویزای توریستی اسپانیا چه مدارکی لازمه؟ بنده کاسب هستم پروانه کسب دارم. ملکم ندارم؟ آیا ویزا میدن؟

Junior Member

دوستان عزیزی که تجربه دارن بازم ممنون میشم این سوالم رو جواب بدن
    اگه سفرمون اواخر مرداد یا اوایل شهریور باشه، کی برای گرفتن وقت از سفارت افدام کنیم؟واسه فراانسه می دونم وقتا تا شهریور پره!! واسه اسپانیا کسی می دونه به چه شکله الان؟ و یه چیزی واسم خیلی عجیبه، من با آژانس های زیادی تماس گرفتم که این موضوع رو بفهمم،اما هیچ کدوم از اسپانیا اقدام نمی کنن و علتش هم اینو میگن که چون سخت می گیره! سفارت! اما به نظرم این نیست و احتمالا چون براشون صرف نمی کنه و کلیه مراحلش حضوریه! نظر شما چیه؟ آیا واقعا اگه مدارک کامل باشه ممکنه ریجکت بشی؟!!
    ویرایش توسط hr7 : April 12th, 2017 در ساعت 03:01 PM

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ENAA نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ویزای توریستی اسپانیا چه مدارکی لازمه؟ بنده کاسب هستم پروانه کسب دارم. ملکم ندارم؟ آیا ویزا میدن؟
    با سلام.لیستی از مدارک مورد نیاز هست که شامل گواهی تمکن مالی،گردش حساب،فرم پر شده ویزای شنگن، هرگونه مدرکی دال بر ثبات اقتصادی و اجتماعی شما اعم از گواهی کار،اشتغال،عضویت در سندیکای هنری،پروانه کسب و .... شما اول باید حضوری تشریف بببرید و برای گرفتن وقت ویزا از سفارت اقدام بفرمایید. اونجا علاوه بر تعیین وقت فرم و لیست مدارک مورد نیاز به شما داده خواهد شد

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزیزی که تجربه دارن بازم ممنون میشم این سوالم رو جواب بدن
    اگه سفرمون اواخر مرداد یا اوایل شهریور باشه، کی برای گرفتن وقت از سفارت افدام کنیم؟واسه فراانسه می دونم وقتا تا شهریور پره!! واسه اسپانیا کسی می دونه به چه شکله الان؟ و یه چیزی واسم خیلی عجیبه، من با آژانس های زیادی تماس گرفتم که این موضوع رو بفهمم،اما هیچ کدوم از اسپانیا اقدام نمی کنن و علتش هم اینو میگن که چون سخت می گیره! سفارت! اما به نظرم این نیست و احتمالا چون براشون صرف نمی کنه و کلیه مراحلش حضوریه! نظر شما چیه؟ آیا واقعا اگه مدارک کامل باشه ممکنه ریجکت بشی؟!!
    سفر شما در فصل های سیزن و اوج ترافیک مسافرتها هست.برای اون موقع حد اقل برای دو سه ماه زودتر حضوری تشریف ببرید سفارت و نسبت به گرفتن وقت ویزا اقدام کنید.سفارت اسپانیا به دلیل حضوری بودن تمامی مراحل درددسرهای زیادی برای دلالان و آژانس ها داره که هزینه و وقت زیادی ازشون خواهد گرفت. در صورت کامل بودن تمامی مدارک درخواست شده یقینا شانس گرفتن ویزا برای شما افزایش خواهد یافت.

Junior Member

میشه بفرمایید که بنده که پروانه کسب دارم و شاغلم. و گواهی تمکین مالی ببرم احتمال گرفتن ویزا چقدر است؟ مدرک دیگه ای ندارم. میخوام ببینم اگه فایده ای نداره که بیخودی هزینه نکنم. ممنون. و اینکه در ایران برای گرفتن ویزای شنگن از کدوم کشور اقدام کنیم راحت تره و احتمال گرفتن ویزا بالاتره؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ENAA نمایش پست ها
    میشه بفرمایید که بنده که پروانه کسب دارم و شاغلم. و گواهی تمکین مالی ببرم احتمال گرفتن ویزا چقدر است؟ مدرک دیگه ای ندارم. میخوام ببینم اگه فایده ای نداره که بیخودی هزینه نکنم. ممنون. و اینکه در ایران برای گرفتن ویزای شنگن از کدوم کشور اقدام کنیم راحت تره و احتمال گرفتن ویزا بالاتره؟ ممنون
    راستش گفتنش سخته! نمیشه بصورت دقیق گفت ویزا میدن یا نه.طبق تجربه دوستان دیگه سفارت ایتالیا ظاهرا خوش ویزا تر از بقیه است.حالا بازم شما بیشتر تحقیق بفرمایید.طبق تجربه اما سفارت اسپانیا چندان روال ثابتی نداره برای دادن ویزای توریستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط naleshkin نمایش پست ها
    مترجمین معرفی شده صرفا توصیه شده توسط سفارت هستن. نه اینکه کار بقیه رو قبول نداشته باشن. در مورد هزینه ها هم کاملا بستگی به خودتون داره.پرواز رفت و برگشت به مادرید بسته به فصل و ایرلاین از 1200 تا 5000 ممکنه هزینه بر باشه! هزینه های خورد و خوراک،اقامت و حمل و نقل رو هم اضافه کنید! طبق تجربه برای یک سفر ده روزه دو نفره در صورتی که بخواید اقتصادی هم عمل کنید حد اقل باید 8 تومن برای هر دو نفر کنار بگذارید(حدود دو هزار یورو)

ممنون از پاسختون دوست عزیز
    من مدارک فارسی جهت ترجمه به اسپانیایی رو به یکی از همون موسسه های ترجمه معرفی شده سفارت دادم که مجموعا 480 هزار تومن شد ( بنظرم خیلی بالا شد )
    بگذریم، اولین پرواز ایران به بارسلون 1 تیر هست بصورت مسقیم که من بلیطشو خریدم، برای اطلاع دوستان عرض می کنم مبالغ را:
    بلیط رفت و برگشت (پرواز مستقیم به بارسلون ) هر نفر 1.300.000 تومن
    هزینه اقامت بسته به نوع هتلتون از شبی 100 هزار تومن تو بارسلون هست به بالا
    کل هزینه سفرمون برای 2.5 نفر (کل هزینه ها) میشه حدودا ً 5.500.000 شامل ویزا و ترجمه و هتل و بلیطط رفت و برگشت و اجاره یک هفته ماشین تو بارسلون
    کسی هم مشاوره خواست بگه بیشتر توضیح میدم بهش

Junior Member

سلام دوستان. این بحث تمکن مالی سفارت، آیا به نوع سفر (علمی، تفریحی، ...) و مدت زمان سفر (یک هفته، یک سال، ...) بستگی نداره اصلا؟ یعنی هر کی برای هر قصدی و هر مدتی می‌خواد بره باید حداقل ۴۰، ۵۰ میلیون داشته باشه تو حسابش؟ حتی اگه دانشجو باشه و تزش مونده باشه و بخواد برای دو هفته بره و برگرده؟
    یکی از دوستان گفته بودن میشه کس دیگه‌ای جای آدم تعهد مالی بده. درسته؟ شدنیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)