صفحه 25 از 43 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

طبق تماسی که من داشتم باید حضوری مراجعه کرد و پاسپورت و دعوت نامه باید ببرید برای گرفتن وقت البته با کپی

زمانی که از طریق سایت booking.com اتاق رزرو میکنیم، چه مدرکی را باید برای سفارت در زمان مصاحبه ببریم ؟؟؟؟ منطورم اینه که من اتاق رزرو کردم و به ایمیلم فقط یک مسیجی اومده که نوشته شما برای 14 روز اتاق رزرو کردید و یه عکس از اون اتاق هم توی اون فرمه هست .... البته برای این اتاقی که من گرفتم هیچ پولی پرداخت نکردم و همین موضوع را هم داخل اون فرمه نوشته

Junior Member

با عرض سلام
    مدت ويزا به زمان رفت وبرگشت بليت رزرو شده بستگي داره؟وبراي ما كه اولين ويزا شنگن رو ميخوايم بگيريم رزروز بليت رو چند روزه بگيريم بهتره؟
    ممنون از راهنماييتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maar نمایش پست ها
    طبق تماسی که من داشتم باید حضوری مراجعه کرد و پاسپورت و دعوت نامه باید ببرید برای گرفتن وقت البته با کپی
    برای گرفتن وقت از یکشنبه تا چهارشنبه باید برید با کپی پاسپورت و دعوت نامه یا رزرو هتل. همون موقع ازتون میپرسه که برای چی میخاید برید همین و بعد فرم های ویزا رو میده بهتون. الان بریا وقت گیری حتما روز قبلش به سفارت برید چون تقریبا از روز قبل برای فرداش اسم مینویسن دو هفته پیش اینجور بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط robabeh نمایش پست ها
    با عرض سلام
    مدت ويزا به زمان رفت وبرگشت بليت رزرو شده بستگي داره؟وبراي ما كه اولين ويزا شنگن رو ميخوايم بگيريم رزروز بليت رو چند روزه بگيريم بهتره؟
    ممنون از راهنماييتون
    برای دفعه اول بهتر هست 10 روزه بزنید و ویزا رو طبق بلیط بهتون میدن. ولی باید منطقی باشه مدت سفرتون

Junior Member

با عرض سلام و تشكربخاطر جواب دادن به سوالات
    اين بيمه مسافرتي رو روزي كه وقت داريم از سفارت بايد همراه بقيه مدارك نشون بديم؟ چون ميگن وقتي ويزا رو بخوان صادر كنن بيمه مورد نياز هست؟
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط robabeh نمایش پست ها
    با عرض سلام و تشكربخاطر جواب دادن به سوالات
    اين بيمه مسافرتي رو روزي كه وقت داريم از سفارت بايد همراه بقيه مدارك نشون بديم؟ چون ميگن وقتي ويزا رو بخوان صادر كنن بيمه مورد نياز هست؟
    ممنون از شما
    سلام

بعد از مشخص شدن جواب ویزا ازتون می‌خوان که می‌شه آنلاین یا از روبروی سفارت تهییه کرد.

دوستان بنده دیروز با سفارت تماس گرفتم میگن تا 2 ماه آینده به کسی وقت نمیدن، کسی مراجعه کرده این روزها؟ صحت داره؟

Junior Member

سلام
    بله. من یکشنبه سفارت بودم. خیلی شلوغ و وضع افتضاحی بود. برای 14 آگوست بهم وقت دادند
    من از ساعت 5 صبح دم در سفارت بودم و نفر 19 ام بودم! ولی این وسط یه لیست تلگرامی هم دراومد که میگفتن از چند هفته قبل ثبت نام کردن!خلاصه بین این دو گروه دعوا شد و آخرش پلیس و حراست اومد! خلاصه اینکه یکی از این لیست یکی از اون لیست رفت تو و ساعت 12 ظهر نوبت ما شد!یعنی دقیقا 7 ساعت طول کشید. ضمن اینکه به دلیل شلوغی زیاد 1 ساعت هم تمدید کرده بودن زمان وقت دادن رو!! ولی کلا سفارت عین خیالش نبود ملت اون بیرون دارن همدیگه رو میکشن و هیچ سیستم و برنامه مشخصی هم برای وقت دادن نداره!!یعنی میگه یکشنبه تا چهارشنبه 9-11 صبح اما این وسط یه عده میان از قبل اسم مینویسن و تو تلگرام خبر میدن،یه عده هم همون صبح زود میان و این وسط سفارت به هیچی کار نداره. فقط میگه مرتب بیاید داخل! هنوزم باورم نمیشه تونستم تو اون وضع افتضاح وقت بگیرم

Junior Member

تو این دو ماه به کسی وقت ندادن مگه میشه؟؟؟؟
    شمایی که یکشنبه رفتید معمولا وقتا رو از کی دادن؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)