صفحه 3 از 43 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام به همگی
    کسی می دونه برای درخواست ویزای توریستی اسپانیا چقدر موجودی حساب بانکی باید ارائه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_20 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید بگید چه مدارکی برای همسرتون به سفارت ارائه دادید؟
    من دارم میرم مالزی با ویزا دانشجویی که برم سفارت اسپانیا چون بهتر از ایران ویزا میده ولی سفارت اسپانیا تهران میگه این کار شدنی نیست و باید از ایران اقدام کنید اما اینجور که فهمیدم شما تقریبا چنین کاری انجام دادین
    میشه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه برای نامه اشتغال در اینجا اگه شخص شرکت داشته باشه و به عنوان مدیر عامل باشه چه مدرکی را باید ترجمه کرد و بهشون ارائه داد.؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط lidoma نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه برای نامه اشتغال در اینجا اگه شخص شرکت داشته باشه و به عنوان مدیر عامل باشه چه مدرکی را باید ترجمه کرد و بهشون ارائه داد.؟
    بستگی به نوع ویزای درخواستیتون داره و با توجه به نوع ویزا نوع مدرکی که باید اراپه بشه کمی متفاوت خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

نقل قول نوشته اصلی توسط moloudespr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اینجا تازه واردم و احتیاج به کمی کمک دارم. ممنون میشم اگه دوستان جواب بدن.
    1- برای مدرک مالی باید گردش حساب بانکی رو برای سفارت برد؟ و اینکه این گردش باید چند ماهه باشه؟
    2- آیا بردن فیش حقوقی پدر لازمه؟
    فيش حقوقنى نداشتم و گردش حساب رو كه داشتم ازم تحويل نگرفتند و گفتند لازم نيست.
    هرچى مدرك داريد ببريد به همراه ولى احتمالن فقط همون اظهارنامه ى مالى (و تعهدنامه و ترجمه ى سند) رو قبول كنند كه تحويل بديد

سلام دوستان
    اگر چند ویزای شینگن و امریکا داشته باشیم هم باز وضع همینطوره که به زوج ویزا نمیدند؟ برای کنفرانس چطور؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    وقت بخیر
    متاسفانه این مورد نادر نیست و خیلی شایع هستش !!!! در مورد اسپانیا ، زوج ها رو رد می کنن دلایل مختلفی داره ولی یکشیش اینه که شما وارد که بشین ، احتمالاً خارج نمیشین منظورم اینه که با تجربه و تخصصی که ایرانی ها دارن جذب میشن اینجا برای کار و اگه خونواده باشن خرج داره واسه دولت اونم تو این وضعیت بحران اقتصادی اسپانیا ! ... بازم میگم دلیل رد شدن شما یقیناً زوج بودن شما و توانایی شماست پس نگران نباشین و دوستمون گفتش ایتالیا بهتره .. آلمان هم خوبه.

Junior Member

دوستان من برای ویزای توریستی می خوام اقدام کنم که بتونم ازحدودای 12 مارچ تا 3 اپریل رو اسپانیا باشم.
    سوالم اینه که اگه با همسر و دخترم که مدرسه میره بخوام اقدام کنم چه مدارکی رو اماده کنم احتمال ویزا دادن و قانع کردنشون بیشتر می شه؟
    و اینکه خواهرم اونجا دانشجو هست و خونه داره ایا اگه دیدار فامیل اقدام کنم بهتره یا توریستی معمولی؟
    اگه کسی تجربه اینجور ویزا گرفتن رو داره ممنون میشم در اختیار من هم بزاره

فامیلی خیلی طول میکشه و کلی مدرک می خواد .. خواهر شما باید وقت بگیره تو اسپانیا و ...... توریستی بزن شما ... مدارک خواهرتون مثل کارت نیه و قرارداد خونه رو نشون سفارت بدید ... خونه مال خودش باشه ها خونه دانشجویی نباشه با چند نفر چون اونجوری شما خودتون چند نفرین .... اما خونه کلا اجاره شده باشه دیگه رزرو هتل و اینا نمی خواد .. درمورد اینکه جواب چی در بیاد نمی دونم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    فامیلی خیلی طول میکشه و کلی مدرک می خواد .. خواهر شما باید وقت بگیره تو اسپانیا و ...... توریستی بزن شما ... مدارک خواهرتون مثل کارت نیه و قرارداد خونه رو نشون سفارت بدید ... خونه مال خودش باشه ها خونه دانشجویی نباشه با چند نفر چون اونجوری شما خودتون چند نفرین .... اما خونه کلا اجاره شده باشه دیگه رزرو هتل و اینا نمی خواد .. درمورد اینکه جواب چی در بیاد نمی دونم .

ممنون از راهنمایی شما.
    خواهرم تو بارسلون خونه اجاره کرده و تنها زندگی می کنه.من می خواستم ببینم مدارکی که لازمه و شما میگین طول می کشه چی هستن؟

سلام دوستان
    بنده همچنان منتظر پاسخم:
    اگر چند ویزای شینگن و امریکا داشته باشیم هم باز وضع همینطوره که به زوج ویزا نمیدند؟ برای کنفرانس چطور؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)