صفحه 32 از 43 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmr1993 نمایش پست ها
    توی سایت چیزی راجع به سند خونه نیست، مطمئن هستید نیاز هست؟
    در ضمن من برای کنفرانس میخوام اقدام کنم، اطلاع دارید چه مدارکی دقیقا نیاز هست ( مثلا در مورد تاییدیه مالیات) و سفر توریستی حساب میشه یا کاری؟
    هر سفارت یک جور میگه برای مثال من سال پیش برای کنفرانس اقدام کردم برای ایتالیا و فرانسه ولی سفارت ایتالیا توریستی در نظر گرفت و فرانسه کاری
    سلام توي سايت كه نميزنن سند رو اما دره مه سفارت ها بردن سند براي محكم كاريه و نشون ميده مشا اينجا وابستگي مالي داريد كهبر ميگرديد البته من شخصا پارسال ك هبراي كنفرانس رفته بودم اسپانيا سند نبردم چون نداشتم و مشكلي هم پيش نيومد
    نه. رسيدماليات و... نميخواد ولي دعوتنامه كنفرانس و فاكتور ثبت نام در كنفرانس روببريد اسپانيا براي من كه جزو ويزاي توريستي حساب كردن اما من توي فرم ويزا خودم توريستي رو علامت زدم و جلوش نوشتم شركت در كنفرانس
    اگر قبلا ويزاي شنگن از فرانسه و ايتاليا داريد حتما بهتون ويزا ميدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmoham4d نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر من میخوام ویزای توریستی شنگن بگیرم
    اخیرا که گرفتن ویزا سخت شده برخی آژانسا ادعا میکنن دعوتنامه اوکی میکنن واسه مسافر که احتمال ویزا شدن رو بالا میبره
    من میخوام بدونم این دعوتنامه چی هس جریانش و از چه شرکتهایی هست؟
    سلام اگر با دعوتنامه كاري بريد كه بايد مدارك هم ببريد كه نشون بديد مرتبط هست كارتون كه فلان شركت براتون دعوتنامه زده حالا نميدونم اون اژانسها خودشون اين مدارك رو بهتون ميدن يا نه اگر ندن و نتونيد سفارت رو قانع بكنيد شانس ويزاتون مياد پايين
    اگر هم با دعوتنامه شخص بريد كه بايد مشخصات كامل شخص رو داشته باشيد و ازتون ميپرسن ايشون كي هستن و چطور اشنا شديد ك هباز بايد بتونيد قانعشون كنيد
    بهترين حالت دعوتنامه دعوتنامه شركت در نمايشگاه هاي مختلف هست كه نيزاي به اژانس نداريد كافيه بريد تيو سايت يكي از نمايشگاههايي كه توي تاريخ مورد نظرتون توي كشور مربوطه برگزار ميشه ثبت نام كنيد و پول ثبت نام رو بديد ت ابراتو ندعوتنامه بدن
    من جاي مشا باشم هميشه هم گفتم پولم رو به اژانسا هدر نميدم جز گرفتن پول اضافه هيچ خدماتي ندارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    دوستان سلام.برای یه دختر 26 ساله به همراه پدر و مادر ویزا میشه گرفت برای اسپانیا؟مدارک مالی و کاری پدر قوی و کامل هست.یا اینکه دختر باید مستقلا اقدام کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنین.
    هركس بايد مستقل اقدام كنه و فرم پر كنه و مداركش كامل باهش اما پدرتون ميتونه ضمانت كنه شما رو از نظر مالي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan_azarjoo نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    سفارت برای تمکین مالی که باید براش پرینت حساب ببریم رو تو سوالا پیدا کردم
    ولی فقط ی پرینت گردش حساب خالی کافیه؟ نیازی نیست پولی روی حساب باشه یا ببریم اونور تا بلوکه بشه؟
    با سند زمین یا ملکی که در ایران داریم و ترجمه کردیم میشه کاری کرد؟
    برای ویزای دانشجویی میخوام
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    براي ويزاي دانشجويي نميدونم پول بايد بلوكه باشه يا نه
    اما براي گرفتن تمكن مالي كافيه همون روز پول توي حسابتون باشه وبعدا ميتونيد برداريد البته چون گردش حساب شش ماهه رو ميخواد نبايد به صورت خيلي تابلو يكدفعه پول زيادي وارد حسابتون كنيد
    مثلا اگر چهل ميليون ميخوايد توي حسابتون باشه ظرف شش ماه خرد خرد وارد حسابتون كنيد با كارتهاي مختلف و چند روز قبل مصاحبه بريد بانك تمكن مالي بگيريد و بعدش متونيد همون روز برش داريد توجه كنيد پولي كه توي حسابتونه باد ارمدي كه به سفارت ميگيد همخوني داشته باشه مثلا اگر ميگيد ماهي دو ميليون درامد داريد بعد 200 ميليون پول تيو حسابتونه چيز جالبي نيست يا اگر ميگيددانشجوييد ودرامد نداريد ولي تمكن مالي بالايي بديد شك برانگيزه

Local Moderator

سلام

بله مشکلی برای درخواست ویزا که نیست. هر کدام جداگانه باید اقدام کنند. برای مدارک مالی هم پدر می تونه فروم تعهد محضری ببره که هزینه های دختر بر عهده او خواهد بود.

در گرفتن ویزای اول دقت کنید که در بهترین حالت براش اقدام کنید. اگر با دعوت نامه باشه یا از طریق آژانس معتبر اقدام بشه، شانس ویزا بالاتر می ره، در غیر این صورت احتمال داره نتونید ویزا بگیرید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    دوستان سلام.برای یه دختر 26 ساله به همراه پدر و مادر ویزا میشه گرفت برای اسپانیا؟مدارک مالی و کاری پدر قوی و کامل هست.یا اینکه دختر باید مستقلا اقدام کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    يعني و اقعا غيرفعالترين تاپيك ويزا مال اسپانياست دوهفته تموم هرچي سوال پرسيدم كسي جواب نداد اونوقت ديدم يكسري دوستان اومدن گفتن توي اين مدت ويزا گرفتن يعني جواب سوالم رو ميدونستند ولي خب اصولا ما ايرانيها عادت كرديم فقط مصرف كننده لقمه هاي آماده ديگران باشيم
    به هرحال وظيفه خودم دونستم اطلاعاتمو اينجا اضافه كنم كه اگر كسي به دردش خورد بخونه
    من قبلا ويزاي اسپانيا گرفته بودم از سفارت و اينبار براي همسرم ميخواستم بايد بگم سيستم وقت دهي bls براي ويزاي توريستي بسيار بهتر از سفارت اسپانيا با اون سيستم زنبيل گذاشتنش توي ساعت پنج صبحه
    اما كاركنان هيچ اطلاعي راجع به مدارك مورد نياز ندارن و فقط مثل طوطي يكسري موارد رو تكرار ميكنن و توي سايتشون زدن درحاليكه اكثرا لازم نيست
    مدراک مورد نیاز ويزاي توريستي:

1-فرم درخواست ویزا از سايت دو نسخه پرينت بگيريد وپر كنيد فقط همين فرمو پركنيد و پرينت بگيريد در سايت چندتا فرم زده مثلا چك ليست-Required Documents-Schengen Visa Application Checklist -Ficha Document – فرم تاييد- فرم اظهار نامه - اينا هيچ كدوم لاز م نيست حتي اون چك ليستي كه زده پشت ورو پرينت بگيريد رو نميخواد
    همه مدارك بايد اسپانيايي باشه به جز مداركي كه از بانك ميگيريد( تمكن و گردش حساب كه خود بانك لاتين ميده)
    2- 3عکس جدید؛ اندازه: 4.5 در 5/3 سانتی متر- ميگن سه تا اما يكيو ميگيرن براي اطمينان پيشتون سه تا باشه
    3-شناسنامه ترجمه ساپانيايي ( اگر همسرتون نمياد اصلا اصلا نياز به ترجمه عقدنامه و شناسنامه همسرتون نيست)
    4- نامه متقاضی:يك متن ساده بنويسيد روي يك كاغد ساده به انگليسي من فلاني ام ميخوام بيام اسپانيا با خانوادم يا هركي و برم فلان شهر براي گردش همين كافيه
    5-سند خونه اگر به اسم خودتون داريد ببريد ترجمه اسپانيايي كنيد
    6-مشكل اصلي من مدارك مربوط به شغل بود كه دوستان هيچ كدوم جواب ندادن نامه اشتغال به کار به اسپانيايي
    7- لیست حقوق های دریافتی حداقل 6 ماه گذشته ( زنگ زدم شركت گفتم بايد شش تا فيش ترجمه كنيم ؟؟؟ گفت بله!!! زنگ زدم چند تا دارالترجمه دزد كه گفتن بله لازمه!!! اما من چون همين پارسال ويزاي اسپانيا گرفته بودم و ازين خبرا نبود اعتماد نكردم رفتم دارالترجمه عطايي كه واقعا به همه توصيش ميكنم خيلي منصفن، و اقاي عطايي گفتن نه اينا تازه كارن و ميخوان فرايندو بپيچونن همون فيش آخر كافيه- پس فقط اخرين فيشتون بسته اگر خيلي خواستيد محكم كاري كنيد دوتاي اخرو ببريد) .
    8-ليست بيمه – اگر تامين اجتماعي هستيد بريد شعبه بيمتون بگيد سوابقمو براي خودم ميخوام هر سابقه اي تويا ون شعبه داريد بهتون ميده اگر جاهاي مختلف سابقه داريد و آخرين شعبه اي كه توش سابقه داريد مدت سابقتون زياده ( مثلا دوسال به بالا) همون اخري رو بگيريد اگر تازه شعبه بيمتون عوض شده مجبور هستيد دوتاي اخرو بگيريد خلاصه بگم ليست بيمه بايد تا زمان حال ادامه داشته باشه و حداقل شامل سه سال گذشت هباشه اگر كمتر از سه ساله سر كرا ميريد وبيمه ايد مشكلي نيست همون سابقتونو ببريد- اين ليست خيلي مهمه
    9- صورت حساب شخصی یک سال اخیر متقاضی یا حداقل 6 ماه اخیر با مهر و امضای بانک (صورت حساب آنلاین بانکی قابل قبول نیست. همون شش ماهو با تمكن ماتلي بريد از بانكي كه شعبه ارزي داره بالاي سرش بگيريد كه راحتتر باشيد- نكته:: گردش براي هرماه حدود 20 ميليون كافيه گردش درست كردنم كه راحتترين كاره هي پول برداريد بريزيد به حسابتون و نمكن هم براي يك هفته 20 تومن كافيه
    10-رسید پرداخت مالیات بر درآمد (V-RTI) برای سه سال گذشته!!!! در مورد اينم دوستان كه جواب ندادن كارمندان bls هم نميدونستن چيه فقط ميگفتن هرچي نوشتيم لازمه!!! باز برمبناي تجربه من چيزي نبردم و نيازي هم بهش نبود
    11-بليط وهتل رو فقط از بوكينگ يا سايتاي مشابه بوك كنيد كافيه
    12-بيمه مسافرتي اگر از سامان وآنلاين بگيريد مهرشده رو مجاني مياره دم خونتون تا سقف 30000 يورو كافيه
    اعلامیه بیمه مسافرتی که توسط متقاضی امضا شده است.!!! اينم باز كسي جوابمو نداد خودشونم نميدونستن و لازمم نبود
    . 13-گذرنامه:خودش قديمي و كپي ويزاهاتون
    14-اگر دانشجو هستيد نامه اشتغال به تحصیل رو ترجمه اسپانيايي كنيد كارت دانشجوييتون رو نميخواد ترجمه كنيد
    الكي پول ترجمه نديد

حتما از بانکی که گردش حساب 6 ماهه میگیرن باید تمکن اون حساب هم در کنارش بگیرید (گردش حساب و تمکن از دو بانک متفاوت نباشه)
    چون ممکنه مدارک شما را نگیرند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    يعني و اقعا غيرفعالترين تاپيك ويزا مال اسپانياست دوهفته تموم هرچي سوال پرسيدم كسي جواب نداد اونوقت ديدم يكسري دوستان اومدن گفتن توي اين مدت ويزا گرفتن يعني جواب سوالم رو ميدونستند ولي خب اصولا ما ايرانيها عادت كرديم فقط مصرف كننده لقمه هاي آماده ديگران باشيم
    به هرحال وظيفه خودم دونستم اطلاعاتمو اينجا اضافه كنم كه اگر كسي به دردش خورد بخونه
    من قبلا ويزاي اسپانيا گرفته بودم از سفارت و اينبار براي همسرم ميخواستم بايد بگم سيستم وقت دهي bls براي ويزاي توريستي بسيار بهتر از سفارت اسپانيا با اون سيستم زنبيل گذاشتنش توي ساعت پنج صبحه
    اما كاركنان هيچ اطلاعي راجع به مدارك مورد نياز ندارن و فقط مثل طوطي يكسري موارد رو تكرار ميكنن و توي سايتشون زدن درحاليكه اكثرا لازم نيست
    مدراک مورد نیاز ويزاي توريستي:

1-فرم درخواست ویزا از سايت دو نسخه پرينت بگيريد وپر كنيد فقط همين فرمو پركنيد و پرينت بگيريد در سايت چندتا فرم زده مثلا چك ليست-Required Documents-Schengen Visa Application Checklist -Ficha Document – فرم تاييد- فرم اظهار نامه - اينا هيچ كدوم لاز م نيست حتي اون چك ليستي كه زده پشت ورو پرينت بگيريد رو نميخواد
    همه مدارك بايد اسپانيايي باشه به جز مداركي كه از بانك ميگيريد( تمكن و گردش حساب كه خود بانك لاتين ميده)
    2- 3عکس جدید؛ اندازه: 4.5 در 5/3 سانتی متر- ميگن سه تا اما يكيو ميگيرن براي اطمينان پيشتون سه تا باشه
    3-شناسنامه ترجمه ساپانيايي ( اگر همسرتون نمياد اصلا اصلا نياز به ترجمه عقدنامه و شناسنامه همسرتون نيست)
    4- نامه متقاضی:يك متن ساده بنويسيد روي يك كاغد ساده به انگليسي من فلاني ام ميخوام بيام اسپانيا با خانوادم يا هركي و برم فلان شهر براي گردش همين كافيه
    5-سند خونه اگر به اسم خودتون داريد ببريد ترجمه اسپانيايي كنيد
    6-مشكل اصلي من مدارك مربوط به شغل بود كه دوستان هيچ كدوم جواب ندادن نامه اشتغال به کار به اسپانيايي
    7- لیست حقوق های دریافتی حداقل 6 ماه گذشته ( زنگ زدم شركت گفتم بايد شش تا فيش ترجمه كنيم ؟؟؟ گفت بله!!! زنگ زدم چند تا دارالترجمه دزد كه گفتن بله لازمه!!! اما من چون همين پارسال ويزاي اسپانيا گرفته بودم و ازين خبرا نبود اعتماد نكردم رفتم دارالترجمه عطايي كه واقعا به همه توصيش ميكنم خيلي منصفن، و اقاي عطايي گفتن نه اينا تازه كارن و ميخوان فرايندو بپيچونن همون فيش آخر كافيه- پس فقط اخرين فيشتون بسته اگر خيلي خواستيد محكم كاري كنيد دوتاي اخرو ببريد) .
    8-ليست بيمه – اگر تامين اجتماعي هستيد بريد شعبه بيمتون بگيد سوابقمو براي خودم ميخوام هر سابقه اي تويا ون شعبه داريد بهتون ميده اگر جاهاي مختلف سابقه داريد و آخرين شعبه اي كه توش سابقه داريد مدت سابقتون زياده ( مثلا دوسال به بالا) همون اخري رو بگيريد اگر تازه شعبه بيمتون عوض شده مجبور هستيد دوتاي اخرو بگيريد خلاصه بگم ليست بيمه بايد تا زمان حال ادامه داشته باشه و حداقل شامل سه سال گذشت هباشه اگر كمتر از سه ساله سر كرا ميريد وبيمه ايد مشكلي نيست همون سابقتونو ببريد- اين ليست خيلي مهمه
    9- صورت حساب شخصی یک سال اخیر متقاضی یا حداقل 6 ماه اخیر با مهر و امضای بانک (صورت حساب آنلاین بانکی قابل قبول نیست. همون شش ماهو با تمكن ماتلي بريد از بانكي كه شعبه ارزي داره بالاي سرش بگيريد كه راحتتر باشيد- نكته:: گردش براي هرماه حدود 20 ميليون كافيه گردش درست كردنم كه راحتترين كاره هي پول برداريد بريزيد به حسابتون و نمكن هم براي يك هفته 20 تومن كافيه
    10-رسید پرداخت مالیات بر درآمد (V-RTI) برای سه سال گذشته!!!! در مورد اينم دوستان كه جواب ندادن كارمندان bls هم نميدونستن چيه فقط ميگفتن هرچي نوشتيم لازمه!!! باز برمبناي تجربه من چيزي نبردم و نيازي هم بهش نبود
    11-بليط وهتل رو فقط از بوكينگ يا سايتاي مشابه بوك كنيد كافيه
    12-بيمه مسافرتي اگر از سامان وآنلاين بگيريد مهرشده رو مجاني مياره دم خونتون تا سقف 30000 يورو كافيه
    اعلامیه بیمه مسافرتی که توسط متقاضی امضا شده است.!!! اينم باز كسي جوابمو نداد خودشونم نميدونستن و لازمم نبود
    . 13-گذرنامه:خودش قديمي و كپي ويزاهاتون
    14-اگر دانشجو هستيد نامه اشتغال به تحصیل رو ترجمه اسپانيايي كنيد كارت دانشجوييتون رو نميخواد ترجمه كنيد
    الكي پول ترجمه نديد

حتما از بانکی که گردش حساب 6 ماهه میگیرن باید تمکن اون حساب هم در کنارش بگیرید (گردش حساب و تمکن از دو بانک متفاوت نباشه)
    چون ممکنه مدارک شما را نگیرند

Junior Member

سلام دوستان.
    قصد دارم تیرماه 97 به اسپانیا سفر کنم.
    یه دعوت نامه از دوستم دارم که تازه دیروز به دستم رسیده و داخلش تاریخ سفر را اواسط تیر ماه زده. میخواستم بدونم به لحاظ زمان بندی چه جوری عمل کنم. کی وقت سفارت بگیرم بهتره؟ چون شنیدم تا 90 روز قبل از تاریخ سفر باید درخواست ویزا کرد. یعنی بیشتر از 90 روز قبل از سفر باشه ایراد میگیرن؟ دعوت نامم تا کی فرصت داره؟
    سوال دومم اینه که ایا بعد از گرفتن مدارک پ دارالترجمه نیاز به مهر وزارت خارجه و داد گستری هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    قصد دارم تیرماه 97 به اسپانیا سفر کنم.
    یه دعوت نامه از دوستم دارم که تازه دیروز به دستم رسیده و داخلش تاریخ سفر را اواسط تیر ماه زده. میخواستم بدونم به لحاظ زمان بندی چه جوری عمل کنم. کی وقت سفارت بگیرم بهتره؟ چون شنیدم تا 90 روز قبل از تاریخ سفر باید درخواست ویزا کرد. یعنی بیشتر از 90 روز قبل از سفر باشه ایراد میگیرن؟ دعوت نامم تا کی فرصت داره؟
    سوال دومم اینه که ایا بعد از گرفتن مدارک پ دارالترجمه نیاز به مهر وزارت خارجه و داد گستری هست؟

ضمنا ما که شهرستان ساکن هستیم لزوما باید برای ترجمه مدارک به تهران مراجعه کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مديريت صنعتي

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

با سلام خدمت دوستان.من پانزده فوريه وقت توريستي اسپانيا داشتم كه تجربياتم را در اختيار دوستان قرار ميدهم.من كارمند بانك هستم و تمام مدارك اشتغال به كارم كامل بود.گواهي اشتغال به كار، كل سابقه بيمه،سه تا فيش حقوقي آخر و قرارداد كاري(حتي در گواهي اشتغال به كارم مدت مرخصي هم درج شده بود و سازمان اعلام كرده بود فرداي روز مرخصي سركار حضور خواهم داشت)و سند خونه هم داشتم.گواهي تمكن مالي هم جمعا 90 ميليون برده بودم.رزرو بليط و رزرو قطعي هتل و بيمه مسافرتي.ولي سفارت منو ريجكت كرد. بنظر من كساني كه ميخوان خودشون و مجردي اقدام كنند از طريق اسپانيا اقدام نكنند.بيشتر كساني كه من روز مصاحبه ديدم خانواده بودند و يا نماينده آژانس باهاشون اومده بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)