صفحه 33 از 43 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    ضمنا ما که شهرستان ساکن هستیم لزوما باید برای ترجمه مدارک به تهران مراجعه کنیم؟
    سلام و وقت بخیر،
    درباره‌ی اینکه دعوت‌نامه تا کی فرصت داره، من اطلاعی ندارم.
    ولی تیر ماه و تابستون خیلی شلوغ میشه سفارت. حداقل سال پیش که قشنگ جنگ بود! البته شیوه عوض شده الان و بهتره.
    به طور تقریبی و برای مثال، اگه امروز بهشون ایمیل بزنید [در این پست آدرس ایمیل هست و اطلاعات مفیدی نوشته شده. البته برای ویزای توریستی فکر کنم اون آدرس ایمیل عوض شده باشه. بعضی چیزها تغییر کرده تو سفارت طی این چندین ماه اخیر.]
    برای وقت، چند روز طول می‌کشه جواب بدن. ممکنه دو/سه هفته بعدش وقت بدن. یک ماه بعد از مصاحبه هم نتیحه‌ی ویزا...
    و اینکه مدارکتون ترجمه نشده. خود ترجمه‌ی مدارک تا یک ماه زمان ممکنه لازم داشته باشه. یعنی کل پروسه وقتی شروع میشه که شما بطور قطعی همه‌ی مدارکتون رو داشته باشی و بعد شروع کنی به وقت گرفتن و .... .
    ترجمه‌ی مدارک باید همه اسپانیایی باشه و همه هم در تهرانه متاسفانه. تو عکس لیست دارالترجمه‌ها هست. البته برای تابستونه. ممکنه آپدیت شده باشه.
    موفق باشید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

سلام دوست عزیز

ممنون بابت وقتی که گذاشتید و تجربتون در خصوص ویزای شینگن از اسپانیا رو این جا درج نمودید.

اگر با افرادی که در این زمینه تجربه داشتند مشوری می کردید، حتماً بهتون می گفتند که سفارت اسپانیا معروفه که ویزای شینگن بدون دعوت نامه نمی ده و به کسانی که از آژانس اقدام نموده اند، بیشتر ویزا می ده!

شرایط شما خوب هست و ایشالله از سفارت دیگه ای می تونید ویز بگیرید. بگذارید مدتی از این ریجکتی بگذره و از سفارت بهتری مثل هلند، پرتغال، چک و ... اقدام کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarab8 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.من پانزده فوريه وقت توريستي اسپانيا داشتم كه تجربياتم را در اختيار دوستان قرار ميدهم.من كارمند بانك هستم و تمام مدارك اشتغال به كارم كامل بود.گواهي اشتغال به كار، كل سابقه بيمه،سه تا فيش حقوقي آخر و قرارداد كاري(حتي در گواهي اشتغال به كارم مدت مرخصي هم درج شده بود و سازمان اعلام كرده بود فرداي روز مرخصي سركار حضور خواهم داشت)و سند خونه هم داشتم.گواهي تمكن مالي هم جمعا 90 ميليون برده بودم.رزرو بليط و رزرو قطعي هتل و بيمه مسافرتي.ولي سفارت منو ريجكت كرد. بنظر من كساني كه ميخوان خودشون و مجردي اقدام كنند از طريق اسپانيا اقدام نكنند.بيشتر كساني كه من روز مصاحبه ديدم خانواده بودند و يا نماينده آژانس باهاشون اومده بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مديريت صنعتي

ممنون دوست عزيز بابت راهنماييتون
    من اين نكته رو نميدونستم.اول هدفم اين بود كه از ايتاليا اقدام كنم.يك ماه كامل هر روز سايت چك مي كردم كه وقت بگيرم حتي با اينترنت هاي خيلي پر سرعت اما در 10 ثانيه اول تمام وقتها پر ميشد.تا اونجا كه من از تجربه دوستان متوجه شدم اكثرا شينگن اول رو از ايتاليا گرفتند.متاسفانه من كلي بابت ترجمه و ارائه مدارك هزينه كردم.اي كاش از اول اين مورد رو مي دونستم.الان با توجه به ريجكتي كه شدم فكر مي كنم بايد براي 6 ماه ديگه و از طريق آژانس اقدام كنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون بابت وقتی که گذاشتید و تجربتون در خصوص ویزای شینگن از اسپانیا رو این جا درج نمودید.

اگر با افرادی که در این زمینه تجربه داشتند مشوری می کردید، حتماً بهتون می گفتند که سفارت اسپانیا معروفه که ویزای شینگن بدون دعوت نامه نمی ده و به کسانی که از آژانس اقدام نموده اند، بیشتر ویزا می ده!

شرایط شما خوب هست و ایشالله از سفارت دیگه ای می تونید ویز بگیرید. بگذارید مدتی از این ریجکتی بگذره و از سفارت بهتری مثل هلند، پرتغال، چک و ... اقدام کنید.

شاد باشید.

Local Moderator

سلام

سفارت ایتالیا هم در حال حاضر تعریفی از بابت دادن ویزا نداره. سفارت های هلند، پرتغال، چک این روزا بهتر هستند.

چه دلیل برای ریجکت به شما گفته اند و براساس کدام بند شما را ریجکت کردن؟

چون یک بار ریجکت شدید، بهتره در انتخاب سفارت دوم بیشتر دقت کنید. بگذارید 6 ماه بگذره و بعد یا از مثلاً هلند و با مدارک کامل اقدام کنید یا از طریق اسپانیا و یکی از آژانس ها. البته که حالت دوم هزینه بیشتر و احتمالاً شانس بیشتری هم خواهید داشت.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarab8 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز بابت راهنماييتون
    من اين نكته رو نميدونستم.اول هدفم اين بود كه از ايتاليا اقدام كنم.يك ماه كامل هر روز سايت چك مي كردم كه وقت بگيرم حتي با اينترنت هاي خيلي پر سرعت اما در 10 ثانيه اول تمام وقتها پر ميشد.تا اونجا كه من از تجربه دوستان متوجه شدم اكثرا شينگن اول رو از ايتاليا گرفتند.متاسفانه من كلي بابت ترجمه و ارائه مدارك هزينه كردم.اي كاش از اول اين مورد رو مي دونستم.الان با توجه به ريجكتي كه شدم فكر مي كنم بايد براي 6 ماه ديگه و از طريق آژانس اقدام كنم.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام

دعوت نامه که معمولاً 3 ماه اعتبار داره و از طرفی زودتر از 3 ماه هم نباید درخواست وقت بدید. ولی اگز زمان بیشتر از 90 روز هم باشه مشکلی ایجاد نمی شه، نهایتاً خودشون زمان بندی می کنند و براساس زمان حضور شما در اسپانیا، بهتون وقت می دهند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    قصد دارم تیرماه 97 به اسپانیا سفر کنم.
    یه دعوت نامه از دوستم دارم که تازه دیروز به دستم رسیده و داخلش تاریخ سفر را اواسط تیر ماه زده. میخواستم بدونم به لحاظ زمان بندی چه جوری عمل کنم. کی وقت سفارت بگیرم بهتره؟ چون شنیدم تا 90 روز قبل از تاریخ سفر باید درخواست ویزا کرد. یعنی بیشتر از 90 روز قبل از سفر باشه ایراد میگیرن؟ دعوت نامم تا کی فرصت داره؟
    سوال دومم اینه که ایا بعد از گرفتن مدارک پ دارالترجمه نیاز به مهر وزارت خارجه و داد گستری هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد مديريت صنعتي

مرسي بابت وقتي كه ميگذاريد
    پست به من دو تا برگ داد كه امضا كنم به زبان اسپانيايي بود و انقد سريع دوتاشو از من گرفت كه خودمم نفهميدم چي شد.فقط يك نگاه سريع كردم فك كنم يه دليلي مثل اطلاعات ناكافي براي سفر يا چيزي شبيه اين بود اولش كلمه شبيه information بود.ممنون از راهنماييتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

سفارت ایتالیا هم در حال حاضر تعریفی از بابت دادن ویزا نداره. سفارت های هلند، پرتغال، چک این روزا بهتر هستند.

چه دلیل برای ریجکت به شما گفته اند و براساس کدام بند شما را ریجکت کردن؟

چون یک بار ریجکت شدید، بهتره در انتخاب سفارت دوم بیشتر دقت کنید. بگذارید 6 ماه بگذره و بعد یا از مثلاً هلند و با مدارک کامل اقدام کنید یا از طریق اسپانیا و یکی از آژانس ها. البته که حالت دوم هزینه بیشتر و احتمالاً شانس بیشتری هم خواهید داشت.

شاد باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

سلام لطفا كمك كنيد از عزيزان من با نزديك به هفتاد سال سن و هفت ويزاي شينگن كه توريستي و با تور اقدام كرده بود متاسفانه ريجكت شد لطفا راهنمايي كنيد حالا بايد چكار كنيم آيا با اعتراض ويزا را مي شود اخذ كرد؟ آيا اين ريجكتي سفرهاي آينده او را با مشكل مواجه مي كند؟

Local Moderator

با سلام

ایشون ویزاهای قبلی رو از کدام سفارت و چند سال قبل گرفته اند؟ اطلاع دارید که براساس کدام بند ریجکت شده اند؟

معمولاً اعتراض فایده ای نداشته و فقط باعث صرف هزینه و زمان می شود. البته اگر دلیل خاصی برای ریجکت شدنشون مطرح شده یا کسر مدرکی بوده، بله بهتره با ذکر توضیحات اون موضوع و رفع کسری، اعتراض بدن.

با توجه به شرایط ایشون و ویزاهای قبلی، پس از گذشت 6 ماه، می توانند از سفارت دیگر اقدام کنند و مشکلی از بابت ریجکتی فعلی نخواهند داشت.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiaf نمایش پست ها
    سلام لطفا كمك كنيد از عزيزان من با نزديك به هفتاد سال سن و هفت ويزاي شينگن كه توريستي و با تور اقدام كرده بود متاسفانه ريجكت شد لطفا راهنمايي كنيد حالا بايد چكار كنيم آيا با اعتراض ويزا را مي شود اخذ كرد؟ آيا اين ريجكتي سفرهاي آينده او را با مشكل مواجه مي كند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiaf نمایش پست ها
    باید ببینید علت ریجکت چه بوده است و بعد از رفع مشکل میتوانید دوباره اقدام کنید،اگر علت نقص پرونده و مدارک باشد تاثیری در تقاضای بعدی نخواهد داشت ولی اگر علت تناقض در پرونده و اطلاعات ارایه شده توسط شما باشد متاسفانه در تصمیم گیری های بعدی تاثیر گذار است

Junior Member

بند دو و هشت رو زدند، كه جا و مكان محل اقامت و قصد از سفر مشخص نيست، با تور ميخواست برود و نزديك به هفتاد سال سن و شش هفت تا شينگن عجيب نيست اين دليل؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)