صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

سلام

مشخصه که چون نمایشگاه در اسپانیا برگزار می شه، باید از این سفارت درخواست ویزا بدن. دعوت نامه ایشون از خود نمایشگاه هست یا از اون شرکت؟

کلاً بهتر بود که چون ویزای قبلی از سوئیس دارند و شرکت دعوت کننده هم در سوئیس هست، از سفارت سوئیس اقدام می کردند و با ویزای سوئیس، می رفتند اسپانیا ...

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    اقای MMoHH

ممنئنم از تمامی مطالب خوبتون

اگر کسی برای سمینار دندانپزشکی در ایبیزا اسپانیا دعوتنامه داشته باشه و کمپانی سوییسی باشه که این سمینار رو در اسپانیا اجرا میکنه
    باید از کدوم سفارت اقدام کنه برای ویزا؟
    سوییس یا اسپانیا

مسافر خانم 32 ساله حراح هستن و یمبار از سوییس شنگن داشتن چند ماه پیش

Junior Member

سلام.
    دوستان باتجربه یه دارااترجمه منصف ، دقیق و خوش قول معرفی کنن. اگه کسی تجربه ای از دارالترجمه های مورد تایید سفارت قبلا داشته، خوشحال میشم اینجا از راهنماییش استفاده کنم/

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

ویزاهای شینگن قبلی تون برای کی هست؟

اگر ویزاهای قبلی ظرف 3 سال اخیر باشند، به نظرم به راحتی خودتون از سفارت هلند یا یکی از سفارت هایی که خوب ویزا و وقت می ده، می تونید ویزای سوم رو بگیرید و شما نیازی به اقدام از آژانس ندارید. ولی سفارت خوبی رو انتخاب نکرده اید. سفارت اسپانیا مدتی هست که بد ویزا می ده و باید به این موضوع توجه داشته باشید.

شاد باشید.
    یکیش کمتر از سه ساله و یکیش بیشتر. ولی چون هدفمون دیدن اسپانیاست از اون طریق اقدام کردیم! اگر فکر میکنید ریسکه کشور رو عوض کنم. ضمنا همسرم که سیتیزن کانادا هست و نیازی به ویزا نداره
    ویرایش توسط Nazitabrizi : April 8th, 2018 در ساعت 01:45 PM

Local Moderator

من نظر خودم رو میگم، سایر دوستان هم اگر نظری دارند بگن.

اگر من باشم سفارت رو عوض می کنم و با توجه به ریسک ریجکت شدن توسط سفارت اسپانیا، از سفارت دیگری اقدام می کنم. شما می تونید به طور مثال از هلند ویزا بگیرید و با پرواز KLM و ویزای ترانزیت در آمستردام، هم مهر ورود به هلند بگیرید و هم پرواز دوم رو برید اسپانیا که مشکل ورود به هلند و اقامت اولیه در اون جا رو هم نداشته باشید.

باز خودتون تحقیق کنید و هر چی به صلاحتون هست انجام بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazitabrizi نمایش پست ها
    یکیش کمتر از سه ساله و یکیش بیشتر. ولی چون هدفمون دیدن اسپانیاست از اون طریق اقدام کردیم! اگر فکر میکنید ریسکه کشور رو عوض کنم.

Local Moderator

سلام

در این پست تصویری از لیست دارالترجمه های معتمد سفارت درج شده است. از یکی از این دارالترجمه ها باید استفاده کنید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2517951

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asieh98 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان باتجربه یه دارااترجمه منصف ، دقیق و خوش قول معرفی کنن. اگه کسی تجربه ای از دارالترجمه های مورد تایید سفارت قبلا داشته، خوشحال میشم اینجا از راهنماییش استفاده کنم/

من نظر خودم رو میگم، سایر دوستان هم اگر نظری دارند بگن.

اگر من باشم سفارت رو عوض می کنم و با توجه به ریسک ریجکت شدن توسط سفارت اسپانیا، از سفارت دیگری اقدام می کنم. شما می تونید به طور مثال از هلند ویزا بگیرید و با پرواز KLM و ویزای ترانزیت در آمستردام، هم مهر ورود به هلند بگیرید و هم پرواز دوم رو برید اسپانیا که مشکل ورود به هلند و اقامت اولیه در اون جا رو هم نداشته باشید.

باز خودتون تحقیق کنید و هر چی به صلاحتون هست انجام بدید.

شاد باشید.
    ممنون از پاسخگویی سریعتون. درباره پرتغال هم اطلاعاتی دارید؟

Local Moderator

خواهش می کنم،

در حال حاضر هلند، چک، لهستان و پرتغال بهتر از بقیه ویزا می دهند. باید ببینید کدوم یک وقت بهتری به شما می دهند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazitabrizi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی سریعتون. درباره پرتغال هم اطلاعاتی دارید؟

Junior Member

سلام دوستان نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم
    من قصد سفر به اسپانیا رو دارم همراه مادرم خودم مجرد هستم و ۲۶ ساله تاحالا اروپا نرفتم و کلا آخرین سفرم ۹ سال پیش به دوبی و ترکیه بود
    مدارکم تقریبا خوبه ولی آژانس ها یه سریاشون اینطور میگن که شما حتما باید چندتا سفر عادی برید با ویزای معمولی مثل هند آذربایجان و تایلند و .... . خواستم بدونم چقدر حقیقت داره این موضوع؟

Local Moderator

سلام

این موضوع سفرهای دیگر کاسبی آژانس هاست و نیازی به این بازی ها و معطلی ها نداره.

اگر کسی شرایطش رو داشته باشه، سفارت بهش ویزا میده و کاری به سایر سفرهاش نداره. در مورد شرایط شما، چون ویزای قبلی ندارید، اصلاً از اسپانیا اقدام نکنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Destro نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم
    من قصد سفر به اسپانیا رو دارم همراه مادرم خودم مجرد هستم و ۲۶ ساله تاحالا اروپا نرفتم و کلا آخرین سفرم ۹ سال پیش به دوبی و ترکیه بود
    مدارکم تقریبا خوبه ولی آژانس ها یه سریاشون اینطور میگن که شما حتما باید چندتا سفر عادی برید با ویزای معمولی مثل هند آذربایجان و تایلند و .... . خواستم بدونم چقدر حقیقت داره این موضوع؟

Junior Member

سلام

این موضوع سفرهای دیگر کاسبی آژانس هاست و نیازی به این بازی ها و معطلی ها نداره.

اگر کسی شرایطش رو داشته باشه، سفارت بهش ویزا میده و کاری به سایر سفرهاش نداره. در مورد شرایط شما، چون ویزای قبلی ندارید، اصلاً از اسپانیا اقدام نکنید.

شاد باشید.
    ممنون از توضیحاتتون . شما کجا رو پیشنهاد میکنید که به نسبت راحت تر بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)