صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

متاسفم که با این شرایط ریجکت شده اید. جای بسی تاسف هست که این آژانس های دلال مسلک، فقط دنبال گرفتن پول از متقاضیان هستند و اصولاً هیچ کاری جز گرفتن مدارک از متقاضیان و دادنش به سفارت نمی کنند. افرادی هم در سفارت دارند که شریک کارهاشون هستند، ولی حتی از پیگیری ریجکتی ها خودداری می کنند. در پست های قبلی این تاپیک و سایر تاپیک ها، همیشه گفتم که اگر مجبور نشده اید و واقعاً نیازی نبود، پولتون رو به این آدم ها ندید. به خصوص این که شما طرف بدترین سفارت رفته اید که اگر بخواد ویزا بده، فقط از طریق آژانس های معتمدش می ده که برای شما این رو هم نداده!

پیشنهاد می کنم حتماً خودتون برای رفع ریجکتی اقدام کنید. مدارکتون رو مجدد آماده و دسته بندی کنید. یک کاور لتر هم تهیه کنید و در اون راجع به شرایط شغلی و مالی خودتون و برنامه سفرتون توضیح بدید و در اون به نتیجه ویزایی که دریافت کرده اید، اعتراض کنید. نامه رو هم به یکی از دارالترجمه های معتمد سفارت بدید که ترجمه بشه و به همراه سایر مدارک، در یک پکیج سریع تر به خود سفارت تحویل بدید.

قبل از شروع تهیه مدارک، پیشنهاد می کنم همین فردا با خود سفارت تماس گرفته و ازشون راجع به پروسه اعتراض، اطلاعات دقیق بگیرید. بپرسید این پکیجی که تهیه می کنید رو تا کی وقت دارید بهشون ارائه بدید، به چه کسی در سفارت و در چه ساعاتی باید تحویل بدید.

من دیدم کسانی رو که اعتراض داده اند و با مدارک کامل، تونسته اند با درخواست اعتراض ویزا بشن. البته خیلی از درخواست ها رو هم متاسفانه رسیدگی نمی کنند، ولی شما پیگیری کامل بفرمایید که بلکه این ریجکتی از شما برطرف بشه.

شاد باشید.
    بسیار متشکرم از وقتی که گذاشتید و پاسخ مبسوطی که دادید . از راهنمایی شما ممنونم و همینطور از امیدی که به ما دادید برای رفع ریجکتی ،، امیدوارم بتوانم اعتراض را در مسیر درستی پیش ببرم .
    فقط یک نکته هست و آن اینکه همانطور که گفتم چون برای تور ثبت نام کردیم مدارک مربوط به بلیط و هتل و بیمه نامه مسافرتی را آژانس با مدارک ارائه کرده بود . آیا نمی شود در نامه اعتراض به مدارکی که قبلا ارائه شده استناد کرد و مجددا پروسه طولانی تهیه مدارک را انجام نداد ؟ و فقط مدارک تکمیلی ارائه کرد .

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

خواهش می کنم،

اگر رزروهای قبلی که آژانس براتون انجام داده هنوز معتبر هست و اون رزروها رو در اختیار شما می گذارند، بله از همان ها استفاده کنید.

ولی نامه پوششی که روی مدارک می گذارید را کامل و دقیق تهیه کنید که شامل توضیحات کامل از شرایط شغلی و مالی خودتون باشه. هم چنین توضیحات مرتبط با برنامه سفرتون، هتل هایی که رزرو دارید و زمان رفت و برگشتتون به کشور رو داخلش توضیح بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_h نمایش پست ها
    بسیار متشکرم از وقتی که گذاشتید و پاسخ مبسوطی که دادید . از راهنمایی شما ممنونم و همینطور از امیدی که به ما دادید برای رفع ریجکتی ،، امیدوارم بتوانم اعتراض را در مسیر درستی پیش ببرم .
    فقط یک نکته هست و آن اینکه همانطور که گفتم چون برای تور ثبت نام کردیم مدارک مربوط به بلیط و هتل و بیمه نامه مسافرتی را آژانس با مدارک ارائه کرده بود . آیا نمی شود در نامه اعتراض به مدارکی که قبلا ارائه شده استناد کرد و مجددا پروسه طولانی تهیه مدارک را انجام نداد ؟ و فقط مدارک تکمیلی ارائه کرد .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

سلام
    من برای ویزای اسپانیا میخوام اقدام کنم.
    سابقه سفر دبی.ترکیه.روسیه.کانادا
    ویزای مولتی کانادا هم دارم
    احتمال ریجکتی چقدره؟!
    سند ملکی ندارم
    مجرد.کارمند دولت.سی و یک سن

Local Moderator

سلام

بسیار زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrozv نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای اسپانیا میخوام اقدام کنم.
    سابقه سفر دبی.ترکیه.روسیه.کانادا
    ویزای مولتی کانادا هم دارم
    احتمال ریجکتی چقدره؟!
    سند ملکی ندارم
    مجرد.کارمند دولت.سی و یک سن

Junior Member

با سلام
    چقدر خوندن متن دوستان استرس به من وارد کرد تا به الان فکر میکردم برای سفر به اروپا فقط پول مهمه نمیدونستم چنین راه سختی در پیشه
    دوستان من هیچ تجربه ای ندارم و برای بار اول با همسرم در ماه مهر یا ابان برای اولین بار به اروپا و اسپانیا میخوایم بریم کسی از دوستام میتونه راهنمابی کنه؟ چقدر سخته این شرایط؟ از سفارت اسپانیا اقدام کنم شکست میخورم؟

Junior Member

شرایط هم گردش مالی و بیمه تامین اجتماعی اکی هست و دانشجوی دکتری هستم

Junior Member

من نظر شخصی خودم رو عرض می کنم : اگر اجباری برای سفر اسپانیا ندارید در شرایط فعلی اقدام نکنید . با توجه به بررسی خیلی از تجربیات دوستان در همین سایت و سایت های مشابه متاسفانه وضعیت دادن ویزا بسیار اسفناک هست در اکثر سفارت ها ،،، آمار ریجکتی ها بسیار بالا رفته حتی افرادی با شرایط بسیار عالی مثلا کسانی که سوابق شینگن قبلی داشته اند . واقعا نمی دانم در سه چهار ماه اخیر چرا اکثر سفارت ها در یک کنش مشابه اکثرا درخواست های ویزا را رد می کنند . در ریجکت شدن هم متاسفانه نمی توان بیخال شد چون برای تمام کشورهای شینگن قابل رویت هست . خود من اگر می دانستم اینقدر آمار ریجکتی بالاست تا حدی که حتی اقدام از طریق تور مسافرتی آژانس های معتبر را هم ریجکت می کنند هرگز اقدام نمی کردم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Civilphd نمایش پست ها
    با سلام
    چقدر خوندن متن دوستان استرس به من وارد کرد تا به الان فکر میکردم برای سفر به اروپا فقط پول مهمه نمیدونستم چنین راه سختی در پیشه
    دوستان من هیچ تجربه ای ندارم و برای بار اول با همسرم در ماه مهر یا ابان برای اولین بار به اروپا و اسپانیا میخوایم بریم کسی از دوستام میتونه راهنمابی کنه؟ چقدر سخته این شرایط؟ از سفارت اسپانیا اقدام کنم شکست میخورم؟

Junior Member

چقدر بد اخه به چه دلیل؟ حتما دلایل سیاسی هست ولی اصلا نمیتونم فکر کنم شرایط بهتر بشه. فکر میکنم بدتر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بسیار زیاد
    واقعا؟!
    رو چه حساب اخه کسی که کانادا رفته نمونده اسپانیا میخواد بمونه!!
    امریکا اینقدر سخت نمیگیره اینا کین دیگه...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای روز یکشنبه وقت سفارت اسپانیا دارم یه سوالی که دارم اینه که حسابی که تو یکی از موسسات مالی و اعتباری دارم نامه تمکن مالی رو صادر کرده
    اما چون این حساب سپرده هست و نه واریزی داره نه برداشتی پرینت حساب نداره چون سودش در حساب دیگری واریز میشه ایا مشکلی پیش میاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)