صفحه 4 از 43 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض ویزایی توریستی اسپانیا

1- نتایج درخواست ویزای توریستی
    2-شرایط و مدارک تحویلی

3-کسی برای ویزایی توریستی ریجکت شده
    4- گرفتن ویزایی توریستی اسپانیا سخته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام
    ممکنه بگید برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا باید چه کار کنم. آیا سایتی هست که برم و در آن ثبت نام کنم یا باید برم تهران؟
    برای گرفتن وقت مدرکی را باید آماده کنم یا فقط اسم بنویسم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    خیلی ضروریه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_emami نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه بگید برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا باید چه کار کنم. آیا سایتی هست که برم و در آن ثبت نام کنم یا باید برم تهران؟
    برای گرفتن وقت مدرکی را باید آماده کنم یا فقط اسم بنویسم؟
    ممنون میشم جواب بدین
    خیلی ضروریه
    سلام
    فقط حضوری وقت میدن
    با دوتا کپی از پاسپورت و نامه پذیرش یا دعوت نامه برید

سلام دوستان
    من یک پیشنهاد کار R&D از یک شرکت خصوصی در اسپانیا (مادرید) دارم. می خوام از تجربه یک سال کار در اونجا استفاده کنم تا بعد بتونم برای دانشگاه های بهتری در اروپا برای PhD اقدام کنم.
    مشکلی که دارم اینه که متوجه شدم اگه بخوام اسپانسر همسرم بشم باید یه مدت زمانی از حضور خودم در اسپانیا بگذره. اطلاعات متناقضی در باره این مدت زمان و حتی شرایط اسپانسر شدن دریافت کردم. در این سایت خوندم که باید یک سال کار کرده باشم، گردش حسابم رو نشون بدم و قرارداد یک سال بعدم رو تا بتونم اسپانسر شم. اما یکی از دوستانم گفت که 6 ماه باید صبر کنم و کافیه که حقوقم سوای اجاره منزل برای هر نفر 600 یورو ماهیانه (1200 یورو) باشه.
    ممنون می شم اگر کسی بتونه در این زمینه راهنماییم کنه و بگه کدوم اینها درسته.
    آیا امکان این وجود داره که حسابی باز کنیم که مبلغ تامین هزینه های یکساله همسرم درش باشه و از این طریق ایشون بتونن همزمان با من ویزا بگیرن و بیان؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک پیشنهاد کار R&D از یک شرکت خصوصی در اسپانیا (مادرید) دارم. می خوام از تجربه یک سال کار در اونجا استفاده کنم تا بعد بتونم برای دانشگاه های بهتری در اروپا برای PhD اقدام کنم.
    مشکلی که دارم اینه که متوجه شدم اگه بخوام اسپانسر همسرم بشم باید یه مدت زمانی از حضور خودم در اسپانیا بگذره. اطلاعات متناقضی در باره این مدت زمان و حتی شرایط اسپانسر شدن دریافت کردم. در این سایت خوندم که باید یک سال کار کرده باشم، گردش حسابم رو نشون بدم و قرارداد یک سال بعدم رو تا بتونم اسپانسر شم. اما یکی از دوستانم گفت که 6 ماه باید صبر کنم و کافیه که حقوقم سوای اجاره منزل برای هر نفر 600 یورو ماهیانه (1200 یورو) باشه.
    ممنون می شم اگر کسی بتونه در این زمینه راهنماییم کنه و بگه کدوم اینها درسته.
    آیا امکان این وجود داره که حسابی باز کنیم که مبلغ تامین هزینه های یکساله همسرم درش باشه و از این طریق ایشون بتونن همزمان با من ویزا بگیرن و بیان؟
    دوست عزیز
    من جزئیات اسپانسر شدن رو نمی دونم
    اما تا اونجا که یادمه با ویزای کاری می تونین همزمان برای همسرتون هم اقدام کنید.
    حساب بانکی که موجودی خوبی داشته باشه
    بهمراه قراردادتون با اون شرکت و مشخص بودن حقوق ماهیانه تون کفایت می کنه.

سلام

دوستان من یه سوال دارم من دوست دخترم اسپانیا هست کلا اسپانیایی هست ایرانی مقیم اونجا نیست برام دعوتنامه شخصی بده امکانش چقدره بهم ویزا بدن؟ چون میتونم یه ویزای کاری از فرانسه هم بگیرم ولی باید ماهی 300 یورو مالیات بدم میخوام بدونم اگه امکانش هست اونطوری ویزا بگیرم ویزا کاری رو بیخیال شم. و اینکه دعوتنامه اینارو از کجا باید دریافت کرد اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksword نمایش پست ها
    سلام

دوستان من یه سوال دارم من دوست دخترم اسپانیا هست کلا اسپانیایی هست ایرانی مقیم اونجا نیست برام دعوتنامه شخصی بده امکانش چقدره بهم ویزا بدن؟ چون میتونم یه ویزای کاری از فرانسه هم بگیرم ولی باید ماهی 300 یورو مالیات بدم میخوام بدونم اگه امکانش هست اونطوری ویزا بگیرم ویزا کاری رو بیخیال شم. و اینکه دعوتنامه اینارو از کجا باید دریافت کرد اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    دوست عزیز
    اگه سفری کوتاه مدت مدنظرتون هست می تونین از دوست دخترتون بخواهید که دعوت نامه رو توریستی بفرسته. اما اگه بلند مدت مدنظرتون هست خوب مسلما ویزای کاری رو باید از فرانسه بگیرید.
    نکته بعدی ریسک بالای ویزای توریستی شماست. لذا توصیه میشه که ویزای کاری رو پی گیری کنید. سفارت اسپانیا راحت ویزا نمی دهد.
    دعوت نامه هم ساده هست از پلیس اسپانیا دعوت نامه درخواست میشه و بعد از پرداخت 80 یورو دعوت نامه رو دو هفته ای می دهند و بعد می تونه دوست دخترتون برای شما به ادرس ایران پست کنه و با همون متونین از سفارت درخواست ویزا کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اگه سفری کوتاه مدت مدنظرتون هست می تونین از دوست دخترتون بخواهید که دعوت نامه رو توریستی بفرسته. اما اگه بلند مدت مدنظرتون هست خوب مسلما ویزای کاری رو باید از فرانسه بگیرید.
    نکته بعدی ریسک بالای ویزای توریستی شماست. لذا توصیه میشه که ویزای کاری رو پی گیری کنید. سفارت اسپانیا راحت ویزا نمی دهد.
    دعوت نامه هم ساده هست از پلیس اسپانیا دعوت نامه درخواست میشه و بعد از پرداخت 80 یورو دعوت نامه رو دو هفته ای می دهند و بعد می تونه دوست دخترتون برای شما به ادرس ایران پست کنه و با همون متونین از سفارت درخواست ویزا کنین.
    ممنون از پاسختون یه سوال دیگه حتی اگه دلیل موجه باشه؟ چون ما میخوایم ازدواج کنیم و من میخوام برم اونجا که خانوادشو ببینم، این دلیل رو در ویزای توریستی میشه این عنوان کرد؟ چون ویزای توریستی برای گردش هست چون این قضیه توریستی نیست

سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو نیستم ولی میخوام اقامت اسپانیا رو بگیرم . میخوام اونجا خونه بخرم ولی پولم زیاد نیست . میخواستم ببینم میشه یه نفر اسپانیایی خونشو به نام من بزنه تا من بتونم اقامت بگیرم ؟ اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید .
    ممنون

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط oggy10 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو نیستم ولی میخوام اقامت اسپانیا رو بگیرم . میخوام اونجا خونه بخرم ولی پولم زیاد نیست . میخواستم ببینم میشه یه نفر اسپانیایی خونشو به نام من بزنه تا من بتونم اقامت بگیرم ؟ اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید .
    ممنون
    دوست عزیز
    من مطمئن نیستم اما از یکنفر شنیدم که اگه منزلی حدود 500 هزار یورو خردیداری کنین می تونین در خواست اقامت کنین.
    اما خودم به شخصه فکر نمی کنم درست باشه و کار عاقلانه ای هم باشه.
    چون با این سیستمی که من در اسپانیا می بینم این مساله رو غیر منطقی و دور از ذهن می بینم.
    هیچ قانون مشخصی اینجا دقیق نیست و درست اجرا نمیشه. مثلا برای پروسه اقامت مثل کانادا نیست که شما مطمئنا بدون بعد از فلان سال وارد پروسه شده و بعد از فلان مدت کارت اقامت یا پاسپورت می گیرید. اما اینجا هر نوع آدمی رو با هر شرایطی می بینی. ضمانتی واسه هیچ چیزی هم نیست.
    تازه اون مبالغ برای منزل هم پول زیادیه و کم هم نیست به ریسکش نمی ارزه بیای منزل رو بخری بعد اقامت بهت ندن و بعدشم نتونی خونه رو بفروشی. اونوقت چی؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)