صفحه 40 از 43 نخستنخست ... 3031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hastirz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من برای روز یکشنبه وقت سفارت اسپانیا دارم یه سوالی که دارم اینه که حسابی که تو یکی از موسسات مالی و اعتباری دارم نامه تمکن مالی رو صادر کرده
    اما چون این حساب سپرده هست و نه واریزی داره نه برداشتی پرینت حساب نداره چون سودش در حساب دیگری واریز میشه ایا مشکلی پیش میاد؟
    سلام
    حساب دیگر هم که سود واریز میشه ببرید.

Junior Member

با سلام
    چند روز هست در قسمت جستجوی وضعیت ویزا در سایت سفارت اسپانیا جلوی وضعیت نوشته pasport ready for colection کسی میدونه معنی این دقیقا چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastirz نمایش پست ها
    با سلام
    چند روز هست در قسمت جستجوی وضعیت ویزا در سایت سفارت اسپانیا جلوی وضعیت نوشته pasport ready for colection کسی میدونه معنی این دقیقا چیه؟
    سلام. یعنی پاسپورت آماده هست که بری بگیری . جواب ویزا آمده

باسلام خدمت هم وطنان خوب واقعیت من خیلی اهل کامنت گذاشتن نیستم اما لازم دونستم کهاطلاعات شخصیم رو بگم وکمی جو نا امیدکننده را بهتر کنم با توجه به وضعیت کنونی دادن امید. بسیار موثره من قبلا هیچ سابقه از سفارت اسپانیا نداشتم با سرچ کردن اینجا رو پیدا کردم وکل کامنتها رو خوندم وکمی نا امید شدم ما 12اگوست وقت blsداشتیم مدارک طبق نظم گرفته شد از. هفته اول من با مراجعه به سایت پیگیر. بودم که بعد. ۱۰روز عبارتready ofcollectionاومد. به blsمراجعه و پاسپورت رو. گرفتیم وخوشبختانه جواب ویزا مثبت بود مان وهمسرم ودختر. هفت سالم همسرم قبلا ویزای شینگن داشتن ولی منو دخترم نه.ولی سابقه چند مسافرت به کشورهای اسیایی داشتیم من پزشکم وکار دولتی دارم مدارک راکامل بردم در. حسابم ۶۰میلیون بود. همسرمم کار دولتی دارن درخواست ۱۵کرده بودیم ولی ۱۷روز برامون صادر. شد دوستان خواستم بهتون امید وا ی بدم سفارت فقط باید مطمین باسه شما برمیگردین

سلام دوستان
    اسپانیا ویزای کنفرانسی را خوب میده؟

Junior Member

وای چقدر خوب که این پیام رو دیدم ...من چون خیلی پیام های ناامید کننده خونده بودم یه مدت دست کشیدم امشب اتفاقی و در ناامیدی اومدم دوباره به اینجاا سر زدم و امیدوار شدم ..تبریک میگم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

حتما باید از این دارترحمه ها به زبان اسپانیایی مدارک رو ببریم ؟ اینها به من خیلی دور هستند لطفا راهنمایی کنید

سلام من ١٠ روز پيش به همراه همسرم براي انگشت نگاري رفتيم كارگزاري اسپانيا تمامي مداركمون كامل بود،همسرم جواز كسب،٢ سند ملكيت در تهران،برگه پرداختي مالياتي دو سال گذشته، گردش مالي بالا، تمكن مالي و... خلاصه هرچي كه فكرشو كنين ارائه داديم، در ضمن هر دو مون travel history بسيار بالايي داشتيم و حد اقل سالي ٢ تا ٣ بار رو در سال سفر ميكنيم،متاسفانه دو روز پيش جواب ويزامون و دادن و ما رو ريجكت كردن در كمال ناباوري هستم چون با اين مدارك و سوابقي كه ارائه دادم محال بود ريجكت بشيم در ضمن هم از آژانس هواپيمايي بسيار معتبر با برنامه سفر كامل و بيمه مسافرتي و ووچر هتل و بليط هواپيما با تاريخ مشخص اقدام كرديم. الان ميگن اعتراض بزنين كه دليل برگشتتون به ايران رو بتونين براشون كامل روشن كنين، ميشه راهنماييم كنين اين اعتراض چقدر سودمنده و اينكه آيا اين واقعيت داره به دليل كشور صربستان كه ويزاش رو براي ايرانيا دوباره گذاشت كلا حوضه شينگن سختگير شده و همه سفارت ها دارن ريجكت ميكنن و همه رو از فيلتر رد ميكنن؟اين ويزا براي من خيلي اهميت داشت تورو خدا كسي كه تجربه داره كمك كنه چي كار كنم تمام رزومه سفرم به خاطر اين ريجكتي خراب ميشه خيلي خيلي ناراحتم☹️

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsatehrani نمایش پست ها
    سلام من ١٠ روز پيش به همراه همسرم براي انگشت نگاري رفتيم كارگزاري اسپانيا تمامي مداركمون كامل بود،همسرم جواز كسب،٢ سند ملكيت در تهران،برگه پرداختي مالياتي دو سال گذشته، گردش مالي بالا، تمكن مالي و... خلاصه هرچي كه فكرشو كنين ارائه داديم، در ضمن هر دو مون travel history بسيار بالايي داشتيم و حد اقل سالي ٢ تا ٣ بار رو در سال سفر ميكنيم،متاسفانه دو روز پيش جواب ويزامون و دادن و ما رو ريجكت كردن در كمال ناباوري هستم چون با اين مدارك و سوابقي كه ارائه دادم محال بود ريجكت بشيم در ضمن هم از آژانس هواپيمايي بسيار معتبر با برنامه سفر كامل و بيمه مسافرتي و ووچر هتل و بليط هواپيما با تاريخ مشخص اقدام كرديم. الان ميگن اعتراض بزنين كه دليل برگشتتون به ايران رو بتونين براشون كامل روشن كنين، ميشه راهنماييم كنين اين اعتراض چقدر سودمنده و اينكه آيا اين واقعيت داره به دليل كشور صربستان كه ويزاش رو براي ايرانيا دوباره گذاشت كلا حوضه شينگن سختگير شده و همه سفارت ها دارن ريجكت ميكنن و همه رو از فيلتر رد ميكنن؟اين ويزا براي من خيلي اهميت داشت تورو خدا كسي كه تجربه داره كمك كنه چي كار كنم تمام رزومه سفرم به خاطر اين ريجكتي خراب ميشه خيلي خيلي ناراحتم☹️
    سلام من با خانواده توماه اردیبهشت ریجکت شدم تا یک ماه وقت اعتراض دارید دوباره اعتراض گذاشتم فرم اعتراض رو از سفارت بگیرید وبه اسپانیایی پر کنید اگر گزینه دو وهشت علت ریجکت باشه یه پلان قوی برای مسافرت وبرگشت ارائه بدبد قبول میکنن برای ما بعد 6 روز زنگ زدن گفتن فقط پاسپورت با بلیط بیارید بردیم ویزا رو زدن ویه فرم تعهد بازگشت دادن که موقع برگشت باید ووچر هتل روببرید سفارت رسید بگبربد موفق باشید

Junior Member

سلام . من امروز درخواست ویزا اسپانیا دادم. چند تا نکته برای خودم سوال بود که اینجا مینویسم.
    1- مدارک دقیقا همونی که تو سایت نوشته رو میخواد ولی اگر چیزی خودتون خواستید میتونید بدین بهشون.
    2- من از تمام مدارک 2 سری کپی برده بودم که فقط کپی بیمه نامه رو گرفت و اصلش رو برگردوند. و کپی وچر هتل رو برای همه همراهان باید بزارید.

3- عکس همون یدونه که رو فرم چسبونده بودم خواست.

4- کودک همراه با اینکه توی سایت نوشته اجازه ورود داره ولی اجازه نمیدن ببرید داخل سالن

5- ما پرینت حسابی که حقوقمون واریز میشه رو علاوه بر تمکن و گردش 6 ماهه گذاشتیم
    6- یه کاور لتر هم همسرم گذاشتن

نتیجه رو همینجا برای دوستان اعلام میکنم انشااله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)