صفحه 41 از 43 نخستنخست ... 31323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی شینگن اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh56 نمایش پست ها
    سلام . من امروز درخواست ویزا اسپانیا دادم. چند تا نکته برای خودم سوال بود که اینجا مینویسم.
    1- مدارک دقیقا همونی که تو سایت نوشته رو میخواد ولی اگر چیزی خودتون خواستید میتونید بدین بهشون.
    2- من از تمام مدارک 2 سری کپی برده بودم که فقط کپی بیمه نامه رو گرفت و اصلش رو برگردوند. و کپی وچر هتل رو برای همه همراهان باید بزارید.

3- عکس همون یدونه که رو فرم چسبونده بودم خواست.

4- کودک همراه با اینکه توی سایت نوشته اجازه ورود داره ولی اجازه نمیدن ببرید داخل سالن

5- ما پرینت حسابی که حقوقمون واریز میشه رو علاوه بر تمکن و گردش 6 ماهه گذاشتیم
    6- یه کاور لتر هم همسرم گذاشتن

نتیجه رو همینجا برای دوستان اعلام میکنم انشااله
    سلام . خدا رو شکر ما امروز جواب ویزامون رو گرفتیم و ۱۰ روز یکماهه دادن بهمون. اگر مدارکتون کامل باشه نا امید نشید حتما می گیرید. ما خودمون اقدام کرده بودیم

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh56 نمایش پست ها
    سلام . خدا رو شکر ما امروز جواب ویزامون رو گرفتیم و ۱۰ روز یکماهه دادن بهمون. اگر مدارکتون کامل باشه نا امید نشید حتما می گیرید. ما خودمون اقدام کرده بودیم
    سلام . خدا رو شکر
    کاور لتر چی هست ؟ میشه نمونه بزاری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehalizade نمایش پست ها
    سلام . خدا رو شکر
    کاور لتر چی هست ؟ میشه نمونه بزاری
    5 January 2019
    Spain Visa Application Centre
    Unit 5, 12th Floor, No. 1, Artemis Complex,
    4th Narenjestan St., Pasdaran St.
    Tehran, Iran
    Dear Sir/Madam,
    Subject: request for a Schengen tourist visa
    I am............... with passport number ...... . I've employed at ...... since 2008. Accompanying me with this visit are the following:
    1. .name...................... , my wife, 41 years old, the employee in .................... since 2004, passport no. ................... .
    2. .......................... , My daughter. 4/5 years old, passport no. ................. .
    I wish to express my intent to visit Spain. The main purpose of this trip is going for an 8 days Iranian New Year holiday to explore Malaga.

Our arrival to Malaga would be on 28 of March and the date of departure would be 4 of April from Malaga. We are going to spend 7night in hotel ...................... Malaga. I notify here that all travel expenses of the trip are funded by myself and my wife.
    The reason why we chose Malaga is a fantastic family destination, lovely weather with various beaches with clean sands and water and much great historical attraction.
    Please find enclosed the following documents to support my visa application:
    1. Filled application form, duly dated and signed with attached passport size picture
    2. Confirmed flight ticket to Schengen zoon and return via Turkish airline
    3. Confirmed hotel reservation in Malaga
    4. Saman travel medical insurance valid for all Schengen countries with 30,000 euro daily coverage for all risks
    5. Certificated of employment
    6. Three monthly salary slip
    7. Social security organization insurance record
    8. Bank six-month account statement
    9. bank letter
    10. Proof of property ownership
    11. Official translate of birth certificate
    12. Copy of used pages of current and previous passport
    13. Original passport
    Planned Itinerary(برنامه سفر تهیه کنید)

I trust you will find that everything is in order, but please feel free to contact me should you need any additional details or document. Looking forward to hearing from you.
    Thanks and regards
    name- sign

ممنونم
    همون برنامه سفر و لیست مدارک

بچه شما چند سالشه؟

سلام
    ببخشین مزاحم میشم حساب شما و همسرتون چقدر موجودی داشت؟

و شغل شما و همسرتون چیه؟ و چقدر سابقه بیمه داشتین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehalizade نمایش پست ها
    سلام
    ببخشین مزاحم میشم حساب شما و همسرتون چقدر موجودی داشت؟

و شغل شما و همسرتون چیه؟ و چقدر سابقه بیمه داشتین.
    بچه ما چهار سال و نیم- 100 میلیون موجودی و سابقه بیش از 10 سال هر کدوم و هر دو کارمند.. البته من 10سال پیش هم شنگن داشتم که کپی اون ویزا رو از من گرفتن

Junior Member

منو همسرم با داشتن دعوتنامه و حساب بانکی بالا وسند ملکی و شغل همسرم ریجکت شدیم

ریجکت شدیم متاسفانه من 2 تا شنگن از آلمان و ایتالیا داشتم و بیمه من 8 سال و همسرم 13 سال

Junior Member

با سلام دوستان عزیز ما هم ریجکت شدیم خواهشمندم اصلا از سفارت اسپانیا اقدام نکنید که همرو ریجکت کردن بیخود پول مفت ندید به اینا بوخورن براتون

Junior Member

با سلام
    مثل اينكه سفارت اسپانيا همه رو ريجكت ميكنه. پدرومادر من با سابقه پارسال شنگن از هلند وضع مالي خيليي خوب جوازكسب وگردش مالي خيلي بالا املاك و غيره با تور اقدام كردن دركمال تعجب ريجكت شدن. اعتراض كرديم حالا با گذاشتن بيمه افراد زير مجموعه و ليست ماليات و يه مقدار ديگه املاك ببينيم ميدن يانه. واقعا خيلي كارشون نادرسته تمام برنامه ريزي ادم بهم ميزنن خب از اول بگن نميديم به كسي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)