صفحه 5 از 43 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

بابا عزیز این ها از خداشونه کسی بیاید اینجا خونه بخره. من الان Sevilla هستم.
    قبل از بحران اقتصادی اینجا پر بود از توریست و می آمدن اینجا واسه خوش گذرونی و خونه می خریدن. الان کسی به خاطر بحران اقتصادی نمی یاد اینجا و چند تا بانک اصلی هم ورشکست شدن.
    بی خودی پولت رو واسه اقامت دور نریز.

Junior Member

سلام دوستان
    من 24 سالمه دانشجو هستم و وضعیت خدمتم هم معافیت تحصیلیه
    از اونجایی که اولین بار که میخوام واسه دریافت ویزا اقدام کنم تقریبا چیززیادی نمیدونم ،مگر مطالبی که همینجا جست وگریخته خوندم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یه دعوتنامه رسمی از یه دوست اسپانیایی دارم واسه تعطیلات کریسمس که البته هنوز اصلش به دستم نرسیده ولی توراهه
    کلا مراحل کاری بعد ازدریافت دعوتنامه چیه؟
    قضیه ی حساب بانکی و سند ملکی چیه؟
    کلا اصلا چقدر شانس دریافت ویزا هست؟
    اگه میشه کاری کرد تا شانس دریافت ویزا بیشتر بشه ذکرکنید
    راستی با توجه به تاریخ دعوتنامه چه زمانی اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbznazyar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 24 سالمه دانشجو هستم و وضعیت خدمتم هم معافیت تحصیلیه
    از اونجایی که اولین بار که میخوام واسه دریافت ویزا اقدام کنم تقریبا چیززیادی نمیدونم ،مگر مطالبی که همینجا جست وگریخته خوندم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یه دعوتنامه رسمی از یه دوست اسپانیایی دارم واسه تعطیلات کریسمس که البته هنوز اصلش به دستم نرسیده ولی توراهه
    کلا مراحل کاری بعد ازدریافت دعوتنامه چیه؟
    قضیه ی حساب بانکی و سند ملکی چیه؟
    کلا اصلا چقدر شانس دریافت ویزا هست؟
    اگه میشه کاری کرد تا شانس دریافت ویزا بیشتر بشه ذکرکنید
    راستی با توجه به تاریخ دعوتنامه چه زمانی اقدام کنم؟
    سلام. دوست عزیز صفحات قبلی رو بخونین پاسخ همه سوالاتتون هست. من اجمالا میگم که ویزای توریستی خوب میدن مشکلی نیست. شما با کپی دعوتنامه و اصل و کپی پاسپورت مراجعه میکنید سفارت.تقریبا واسه یک ماه تا دو ماه بعدش وقت تحویل مدارک به شما میدن. بسته به اینکه چقدر تا سفرتون مونده باشه. بعد از تحویل مدرک هم بین دو تا سه هفته جواب ویزای توریستی میاد. برای توریستی خب هرچی حساب بانکیتون بیشتر باشه بهتره. مدارک لازم رو توی فرم سفرات نوشته. موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز...
    من حدودا چند ماه دیگر با دریافت دعوت نامه از یک شرکت معتبر برای یک هفته بعنوان نماینده شرکت بهمراه گروه 8 نفره ایرانی عازم آلمان خواهم شد. قصد دارم تا همسرم که کارمند 10 ساله توانیر است و شغل دولتی هم دارد را بهمراه ببرم. اما توصیه شدم که از سفارت آلمان برای ویزای همسرم استفاده نکنم و از سفارت اسپانیا برای ایشان ویزای شنگن توریستی بگیرم که راحتتر است. 2 سوال برای من مطرح است که:
    1: آیا سفارت اسپانیا امکان دارد که با درخواست ویزای توریستی ایشان موافقت کند (درضمن سند مالکیت منزل هم بنام ایشان است) و آژانس قول صدور بلیط و رزرو هتل را هم در اسپانیا داده است.
    2: در صورت موافقت اسپانیا با ویزای همسرم آیا این مسئله در دریافت ویزای من در سفارت آلمان مشکلی ایجاد می کند ؟ یعنی اگر پاسپورت همسرم را طلب کنند و ببینند که ایشان هم جدیدا ویزای اسپانیا گرفته اند ویزای بنده با مشکل مواجه می شود یا نه؟
    متشکر می شوم که دوستان تجربیات را در این مورد مطرح کنند.

لطفا بفرمایید دوستان که برای ویزای اسپانیا مدارک باید به انگلیسی باشه یا حتما اسپانیایی؟؟؟
    با تشکر از همه

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط omidkazemi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز...
    من حدودا چند ماه دیگر با دریافت دعوت نامه از یک شرکت معتبر برای یک هفته بعنوان نماینده شرکت بهمراه گروه 8 نفره ایرانی عازم آلمان خواهم شد. قصد دارم تا همسرم که کارمند 10 ساله توانیر است و شغل دولتی هم دارد را بهمراه ببرم. اما توصیه شدم که از سفارت آلمان برای ویزای همسرم استفاده نکنم و از سفارت اسپانیا برای ایشان ویزای شنگن توریستی بگیرم که راحتتر است. 2 سوال برای من مطرح است که:
    1: آیا سفارت اسپانیا امکان دارد که با درخواست ویزای توریستی ایشان موافقت کند (درضمن سند مالکیت منزل هم بنام ایشان است) و آژانس قول صدور بلیط و رزرو هتل را هم در اسپانیا داده است.
    2: در صورت موافقت اسپانیا با ویزای همسرم آیا این مسئله در دریافت ویزای من در سفارت آلمان مشکلی ایجاد می کند ؟ یعنی اگر پاسپورت همسرم را طلب کنند و ببینند که ایشان هم جدیدا ویزای اسپانیا گرفته اند ویزای بنده با مشکل مواجه می شود یا نه؟
    متشکر می شوم که دوستان تجربیات را در این مورد مطرح کنند.
    دوست عزیز
    1- سفارت اسپانیا خیلی راحت ویزا نمی ده. تا اونجا که من شنیدم ایتالیا و فرانسه راحت تر ویزا می دن. اسپانیا ریسکش بالاست. ویزای توریستی رو در صورت داشتن دعوت نامه از داخل اسپانیا و مدارک مالی قوی می دهند.
    2- از اونجایی که شما و همسرتون هر کدوم پاسپورت مجزایی دارین این مساله هیچ مشکلی برای ویزای شما نخواهد داشت.

Junior Member

سلام من صفحات قبل رو خوندم،چیز زیادی دستگیرم نشد چون خیلی مطالب ضدونقیض بود،ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه،من یه دعوتنامه رسمی از یک دوست اسپانیایی دارم،۲۴ سالمه و مجرد ومشغول به تحصیل درایران،چه کارکنم تا شانس دریافت ویزام بالا بره،چون خیلی واسم حیاتی این سفر،لطف کنید راهنمایی کنید

منظور بنده این است که وقتی مسئولین سفارت ببینن همسرم هم در اون تاریخ ویزا گرفته مشکوک بشن....لطفا بیشتر توضیح بدهید...و اینکه واقعا فرانسه بهتر هستش ؟؟

منظور بنده این است که وقتی مسئولین سفارت ببینن همسرم هم در اون تاریخ ویزا گرفته مشکوک بشن....لطفا بیشتر توضیح بدهید...و اینکه واقعا فرانسه بهتر هستش ؟؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط mbznazyar نمایش پست ها
    سلام من صفحات قبل رو خوندم،چیز زیادی دستگیرم نشد چون خیلی مطالب ضدونقیض بود،ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه،من یه دعوتنامه رسمی از یک دوست اسپانیایی دارم،۲۴ سالمه و مجرد ومشغول به تحصیل درایران،چه کارکنم تا شانس دریافت ویزام بالا بره،چون خیلی واسم حیاتی این سفر،لطف کنید راهنمایی کنید
    شانستون رو امتحان کنید و نتیجه رو برای ما هم اینجا منتشر کنید.
    من فکر نمی کنم شانستون بالا باشه. معمولا ویزای توریستی اسپانیا برای پدر مادر راحته.
    اما خوب مورد به مورد فرق داره.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)