صفحه 7 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

سلام به غير از سند ملكي سند اتومبيل هم كه قيمت بالاي صد ميليون داشته باشه هم به عنوان مدرك تمكن مالي پذيرفته هست يا خير؟

Junior Member

سلام.چطوری باید از سفارت وقت گرفت؟ اینترنتی یا تلفنی؟

Junior Member

سلام بايد حضوري به سفارت مراجعه كنيد. كپي گذرنامه ها هم همراهتون باشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام. دعوت نامه انگلیسی هم باشه مشکلی نیس. سفارت واس حدود سه هفته الی یک ماه دیگه وقت میده. گواهی میزان موجودی و گردش حساب میخواد و ریز گردش حساب هم میخواد (مدت 6 ماه)

شرمنده چه مدارك مالي بدم كه خوب باشه از نظر سفارت و چي بايد بگم روز مصاحبه كه رضايت بخش باشه. يه سوال ديگه هم داشتم مدارك مربوط به ويزاي همراه رو كجا مي تونم پيدا كنم؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    شرمنده چه مدارك مالي بدم كه خوب باشه از نظر سفارت و چي بايد بگم روز مصاحبه كه رضايت بخش باشه. يه سوال ديگه هم داشتم مدارك مربوط به ويزاي همراه رو كجا مي تونم پيدا كنم؟
    صفحه های قبل رو حتما مطالعه کنید. جواب بیشتر سوالات رو پیدا می کنید.
    مدارک مالی مثل سند، جواز کسب، فیش حقوقی، تعهدات محضری و موجودی حساب بانکی هستند.
    روز مصاحبه هم سوالات معمولی هستند. بدون استرس باشید و جواب های منطقی. طوری که مشخص کنید هدفتون برگشت به ایرانه و نه موندن. جوابها منطقی و صادقانه باشه.
    مدارک همراه هم داخل سفارت به شما می دهند. روزی که برای گرفتن وقت تشریف می برید. معمولا مشابه مدارک شماست با این تفاوت که مدارک مربوط به وابستگی مثل ازدواج رو هم اضافه می کنید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه خیلی از دوستان گردش (یا موجودی حساب) رو با تمکن مالی اشتباه میگیرن. تمکن مالی بیان کننده کلیه اموال منقول و غیر منقول هست و ارزش استفاده نداره و فقط بیان کننده امکانات مالی شماست (برای ویزای توریستی و مسافرتی کاربرد داره که نشون میده شما اینجا از نر مالی شرایططتون خوبه و برگشتتون قطعیه)
    اون چیزی که واسه ویزای دانشجویی مهم و کاربردیه، گواهی گردش حسابه (Bank Statement) که باید نشون بده شما یا والدینتون مبلغ مورد نیاز رو واسه هزینه کردن تو مدت دانشجویی موجود دارید و استفاده میکنید.
    حالا این گردش حساب یا باید از حساب خودتون باشه یا خودتون و والدینتون (یا پدر یا مادر) و شما باید هم گواهی حساب خودتون و هم پدر یا مادر رو با هم ارائه بدید
    موفق باشید
    برای ویزای کنفرانس بارسلون اقدام کردم که از من پرینت گردش مالی شش ماهه رو میخوان، اما خب من چون هنوز دانشجو هستم ( دانشجوی دکتری) احساس می کنم که یه مقدار ضعف دارم توی این زمینه . می خواستم بدونم می تونم پرینت گردش مالی برادرم رو هم با خودم ببرم، و اگه بخوام پرینت گردش مالی اون رو باخودم ببرم تنها پرینت گردش مالی برادرم کافیه یا اینکه باید تعهد محضری یا چیزی شبیه اون هم باشه که نشون بده برادرم حامی مالی من هست؟ و ایا اصلا برای ویزای کنفرانسی می شه که این کاررو کرد و حامی مالی معرفی کرد ؟

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط Marine22 نمایش پست ها
    برای ویزای کنفرانس بارسلون اقدام کردم که از من پرینت گردش مالی شش ماهه رو میخوان، اما خب من چون هنوز دانشجو هستم ( دانشجوی دکتری) احساس می کنم که یه مقدار ضعف دارم توی این زمینه . می خواستم بدونم می تونم پرینت گردش مالی برادرم رو هم با خودم ببرم، و اگه بخوام پرینت گردش مالی اون رو باخودم ببرم تنها پرینت گردش مالی برادرم کافیه یا اینکه باید تعهد محضری یا چیزی شبیه اون هم باشه که نشون بده برادرم حامی مالی من هست؟ و ایا اصلا برای ویزای کنفرانسی می شه که این کاررو کرد و حامی مالی معرفی کرد ؟
    برای این نوع ویزا مساله فقط نشون دادن توانایی مالی شما در مدت اقامت شماست .
    تعهد نامه زمانی لازم هست که مدرک مستقیم مربوط به شما نباشه مثل گردش مالی برادرتون که مربوط به شما نیست. متن تعهد نامه در این مورد باشه که در صورت بروز هر مشکلی کلیه هزینه ها رو قبول می کنند.

سلام دوستان من میخام واسه خانوادم دعوتنامه بفرسم کسی میدونه روندش چجوریi ؟ و اینکه خانوادم از طریقه من اقدام کنن به عنوانه دیدار حانواده بیان اینجا راحتتره یا کلان توریستی بیان ممنون

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط architect1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام واسه خانوادم دعوتنامه بفرسم کسی میدونه روندش چجوریi ؟ و اینکه خانوادم از طریقه من اقدام کنن به عنوانه دیدار حانواده بیان اینجا راحتتره یا کلان توریستی بیان ممنون
    دوست عزیز
    دعوت نامه لازم هست.
    تشریف می برید اداره پلیس و ازشون درخواست carta de invitacion می کنید.
    حدود 80 یورو پرداخت کرده و ده روزه اماده میشه.
    با اون خانواده راحت ویزا می گیرن. این ویزا هم توریستی هست اما منظور از سفر دیدار از بستگان.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)