صفحه 36 از 40 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست ا

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    ایکاش رزومه یا حداقل رشته و معدلتون رو میگفتید.
    نمره کوانتتون که حرفی توش نیست اما اگر دانشگاههای که براشون اپلای میکنید مینیمم برای رایتینگ و وربال ندارند به نظر من کافی و خوبه. چون امتحان مجدد ریسک نگرفتن 170 رو دارد. ار اونجا که این قسمت برای بچه های مهندسی مهمتر است دارم میگم.

بازم از دوستان با تجربه تر هم بپرسید.
    مهندسی عمران
    معدل لیسانس 15.5
    ارشد 17.7
    9 سال سابقه تدریس

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    مهندسی عمران
    معدل لیسانس 15.5
    ارشد 17.7
    9 سال سابقه تدریس
    از نظر من این نمره کافیه. مگر اینکه دانشگاه خیلی تاپی میخایید اپلای کنید که رقابت خیلی زیادی دارد.
    فقط مینیمم ها رو حتما چک کن.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

با سلام
    من به تازگى GRE دادم و نتيجه امتحانم به شرح زير است:
    V 141
    Q 157
    W 3
    Toefl 85
    معدل ليسانس ١٤ و فوق ليسانس ١٦:٧٠
    رشته تحصيلى مهندسى شيمى
    چون دارم تغيير رشته ميدم به مهندسى شيمى پس بيشتر تمركزم روى اپلاى براى فوق ليسانس هست هرچند در آمريكا مستقيم از ليسانس هم به دكترا پذيرش ميدهند
    دانشگاههاى مورد نظر:
    Uni of Oklahama, Oklahama State uni, Missouri uni of sc & t, Uni of California- Riverside, Uni of Idaho, Ohio Uni
    آيا لازم هست كه GRE دوباره امتحان بدهم؟ روز امتحان بدجور سرما خورده بودم. فكر كنم دوباره امتحان بدم حداقل كوانت بهترى بگيرم .البته ديدم بچه ها با نمراتى در اين حدود پذيرش گرفتند اما مطمئن نيستم. ممنون ميشوم اگر راهنمايى كنيد.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rz59 نمایش پست ها
    با سلام
    من به تازگى GRE دادم و نتيجه امتحانم به شرح زير است:
    V 141
    Q 157
    W 3
    Toefl 85
    معدل ليسانس ١٤ و فوق ليسانس ١٦:٧٠
    رشته تحصيلى مهندسى شيمى
    چون دارم تغيير رشته ميدم به مهندسى شيمى پس بيشتر تمركزم روى اپلاى براى فوق ليسانس هست هرچند در آمريكا مستقيم از ليسانس هم به دكترا پذيرش ميدهند
    دانشگاههاى مورد نظر:
    Uni of Oklahama, Oklahama State uni, Missouri uni of sc & t, Uni of California- Riverside, Uni of Idaho, Ohio Uni
    آيا لازم هست كه GRE دوباره امتحان بدهم؟ روز امتحان بدجور سرما خورده بودم. فكر كنم دوباره امتحان بدم حداقل كوانت بهترى بگيرم .البته ديدم بچه ها با نمراتى در اين حدود پذيرش گرفتند اما مطمئن نيستم. ممنون ميشوم اگر راهنمايى كنيد.
    اگرچه بسیاری از دانشگاهها نمره مینیممی برای GRE ندارند اما تاکید بسیار زیادی روی این آزمون دارند. معدل شما پایین است اگر دنبال گرفتن فاند هستید حتما باید مجددا امتحان بدبد چون نمره 398 بسیار پاین است و برای رقابت حتب براب پذیرش شما به مراتب به نمره بهتری نیاز دارید. این نمره شما خیلی جای کار و بیشرفت دارد جتما با مطالعه بیشتر و یافتن مشکللاتتون میتونید نمره بهتری بگیرید.
    موفق باشد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی شهری دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

دوستان لطفا کمک کنید با توجه به اینکه باید حداکثر توی دوماه امتحان بدم میتونم نتیجه بهتری داشته باشم یا خیر
    وربال: 144
    كوآنت : 160
    رايتينگ: 2.5
    مدت زمان خواندن :1 ماه
    منابع خوانده شده: 1100 و آفیشال گاید
    نمره ي تافل/آيلتس: 97
    رشته ي تحصيلي و معدل: لیسانس شهرسازی 17.47 (رتبه اول) فوق طراحی شهری 18.37
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: university of cincinnati, nyu,
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

من واقعا به راهنماییتون نیاز دارم ممنون میشم جواب بدین. من خیلی اتفاقی از یه استاد اکی گرفتم گفت برای ترم بهار اپلای کن. من GRE نداشتم مجبور شدم خیلی سریع تو 10 روز بخونم واسه امتحان همین امروز امتحان دادم. نتایج :

وربال : 155
    کوانت : 156
    رایتینگ : منتظرم بیاد ولی خیلی خوب نوشتم فکر میکنم در حد 4 بود حداقل
    مدت زمان خوندن : 10 روز
    منابع خونده شده : آفیشال گاید
    نمره تافل : 108
    رشته تحصیلی و معدل : لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه گلستان (15.26) ارشد مهندسی شیمی امیرکبیر (17.09)
    مقطع تحصیلی مورد نظر : دکترا
    دانشگاه مقصد : SMU تگزاس - رنگ 700 QS و 70 us news

از استاد هم اکی گرفتم و واسه ترم بهار اپلای کردم. موقع کوانت استرس بیخود گرفتگ گند زدم. به نظرتون لازمه مجدد امتحان بدم طرفای آبان ؟ ممنون میشم جوابمو بدین واقعا فکرم به هم ریخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط a_em92 نمایش پست ها
    من واقعا به راهنماییتون نیاز دارم ممنون میشم جواب بدین. من خیلی اتفاقی از یه استاد اکی گرفتم گفت برای ترم بهار اپلای کن. من GRE نداشتم مجبور شدم خیلی سریع تو 10 روز بخونم واسه امتحان همین امروز امتحان دادم. نتایج :

وربال : 155
    کوانت : 156
    رایتینگ : منتظرم بیاد ولی خیلی خوب نوشتم فکر میکنم در حد 4 بود حداقل
    مدت زمان خوندن : 10 روز
    منابع خونده شده : آفیشال گاید
    نمره تافل : 108
    رشته تحصیلی و معدل : لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه گلستان (15.26) ارشد مهندسی شیمی امیرکبیر (17.09)
    مقطع تحصیلی مورد نظر : دکترا
    دانشگاه مقصد : SMU تگزاس - رنگ 700 QS و 70 us news

از استاد هم اکی گرفتم و واسه ترم بهار اپلای کردم. موقع کوانت استرس بیخود گرفتگ گند زدم. به نظرتون لازمه مجدد امتحان بدم طرفای آبان ؟ ممنون میشم جوابمو بدین واقعا فکرم به هم ریخته

بیبنید نمره جی ار ای یه چیز رقابتیه یعنی ریکوایرمنت نیس ک بر اساسش ***** بشید
    بنظرم نمره وربالتون عالیه و تبریک میگم اما چیزی که خیلی دقت می کنن برای مهندسی ها کوانت هس و خب شاید ی مقدار بهتر بشید بهتره
    نمره زیر 163 ی جورایی رزومتون رو خراب کرده
    اخه چرا فقط ده روز؟ ی زمان خوبی بذارید و نمره خوبی بگیرید

البته دانشگاه مقصدتون و استاد مورد نظر تعیین کننده اس ولی ی بار دیگه امتحا بدید و کوانت رو هشت نمره ای بیارید بالا برای جاهای خیلی خوب می تونید اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    بیبنید نمره جی ار ای یه چیز رقابتیه یعنی ریکوایرمنت نیس ک بر اساسش ***** بشید
    بنظرم نمره وربالتون عالیه و تبریک میگم اما چیزی که خیلی دقت می کنن برای مهندسی ها کوانت هس و خب شاید ی مقدار بهتر بشید بهتره
    نمره زیر 163 ی جورایی رزومتون رو خراب کرده
    اخه چرا فقط ده روز؟ ی زمان خوبی بذارید و نمره خوبی بگیرید

البته دانشگاه مقصدتون و استاد مورد نظر تعیین کننده اس ولی ی بار دیگه امتحا بدید و کوانت رو هشت نمره ای بیارید بالا برای جاهای خیلی خوب می تونید اقدام کنید
    خیلی ممنونم از جوابتون، واسه این 10 روز شد که یه دفه این استاد رو پیدا کردم ددلاین بهارم یه هفته مونده بود فقط. گفت اگه میخوای باید سریع GRE بدی اپلای کنی.
    به عنوان سوال دوم، این که بعضی ها میگن میشه دوباره امتحان داد مثلا فقط بخش کوانت رو زد بعد دو سری نمره رو با هم ریپورت کرد که همدیگه رو پوشش بدن درسته ؟؟ چون فکر میکنم باید دوباره طرفای آبان امتحان بدم

Junior Member

نمره ي GRE كل: 315
    وربال: 147
    كوآنت : 168
    رايتينگ: 3.5
    مدت زمان خواندن : 1.5 ماه
    منابع خوانده شده: آفیشال+ 1100+ قسمتی از 5 پوندی (TC+SE)
    نمره ي تافل/آيلتس: 110 (R:30- L:29- S:26- W:25)
    رشته ي تحصيلي و معدل: مکانیک بیوسیستم
    مقطع تحصيلي مورد نظر : phd

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: top 20
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): fully found
    رزومه خوبی دارم فک کنم سه تا isi چند تا همایش بین المللی -یه ثبت اختراع - چار سال RA - سه سال TA- معدل ارشد 17.5- معدل کارشناسی : 15.5 هر دو دانشگاه تهران-
    دوستان خواهشا کمک کنید چون ددلاین نزدیکه و اگه قرار باشه تکرار کنم وقت زیادی برا ارتقا ندارم

نمره کل GRE : 312
    وربال: 153
    کوانت: 159
    رایتینگ : هنوز نیومده
    مدت زمان مطالعه : 14 روز- منابع کتاب Official guide to the GRE و 5 تا تست نمونه کاپلان
    رشته تحصیلی: مدیریت ساخت (Construction Management)
    دانشگاه ارشد : دانشگاه تهران - معدل 18.5. (رتبه کارشناسی ارشدم 2 بود)
    مقطع تحصیلی : PhD
    نمره تافل : 105
    R26
    L30
    S23
    W26
    2 مقاله کنفرانسی بین المللی که خارج از ایران برگزار شدن و ارایه اورال داشتم براشون
    1 مقاله کنفرانسی بین المللی داخلی
    1 مقاله چاپ شده در ژورنال غیر ISI ( در ادامه یکی از کنفرانس ها بود)
    1 چپتر بوک در اگزویر
    5 سال سابقه تدریس
    5 سال سابقه کاری مدیریت اجرایی پروژه های معماری (رزومه کاری نسبتا خوبی دارم)
    دانشگاه های مورد نظر: و Michigan State University وTexas A&M Universityو Arizona State University و Georgia Institute of Technology

سوالی که دارم اینه که این دانشگاه ها رنکشون نسبتا بالاست. من شانسی برای گرفتن فول فاند دارم از یکی از این دانشگاه ها؟ به جز GRE تقریبا از بخش های دیگه رزومه نگران نیستم ولی می ترسم نمره GRE برای مثل عامل عقب برنده کار کنه!!!!

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)