صفحه 13 از 40 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    نمره gre کل : 311
    وربال: 148
    کوانت 163
    رایتینگ نیومده . حدود 3.5
    مدت مطالعه : 6ماه
    منابع : منهتن ، 1100، 800، ای تی اس، بیگ بوک، کرک
    ایلتس 7
    مقطع ارشد
    معدل لیسانس 15 ارشد 17.8
    مستر کامپیوتر در کالیفرنیا با فاند میخواهم. مقاله مرتبط با کامپیوتر ندارم.
    به نظر بزرگان تکرار کنم؟
    انتظارم حداقل 155 وربال و 167 کوانت بود متاسفانه سردرد بدی گرفتم و به هر دلیلی خراب شد.
    حالا ارزش داره باز شرکت کنم 3هفته دیگه؟
    اگر می تونید بیشتر از 10 نمره افزایش داشته باشد و کوانت رو بالای 165 بگیرید بله ارزش داره.

کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نمره ي GRE كل: 316
    وربال: 147 - 33%
    كوآنت : 169- 97%
    رايتينگ: 3.5 - 38%
    مدت زمان خواندن : 1.5 تا 2 ماه
    منابع خوانده شده: وربال: فقط لغات 1100_یه سری ویدئو های مگوش/ کوانت : ETS, BARRON'S,KAPLAN, یه سری تست های MAGOOSH / رایتینگ : یه سری ویدئو توی یوتیوب و یکم ETS
    نمره ي تافل/آيلتس: 7 ( اسپیکینگ :7.5 / ریدینگ : 6.5 / رایتینگ : 6.5 / لیسنینگ : 8 )
    رشته ي تحصيلي: مهندسی عمران - آب
    معدل لیسانس : 15.4
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مستر
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: من زیر ، به ترتیب از راست به چپ رنک رشته و دانشگاه رو مینویسم . البته مینیموم همه رو دارم ولی خب بحث بحث رقابته و فاند ):
    21, 88
    27, 129
    32, 85
    32, 121
    59, 161
    68, 99
    69, RNP
    91, 189
    RNP, 159
    RNP, 194 - من به این دانشگاه خیلی علاقه دارم ولی گفته باید وربال و کوانت بالای 40% باشه. به نظرتون براش اپلای کنم؟ یا پول دور ریختنه؟ به دانشکده میل زدم و گفت یه آیتیم پایین باشه بررسی میکنیم. حالا نمیدونم.
    RNP, RNP

نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): من چون تجربه RESEARCH و مقاله ندارم و از استادی جوابی ندارم، امیدی به فاند ندارم ولی خب کیه که بدش بیاد از پذیرش با فاند؟ فاند اگه نگیرم کارم خیلی سخت میشه از لحاظ مالی.

- راستش من بیشتر برای 6-7 تا دانشگاه اول که لیست کردم مد نظرمه که نظر دوستان و بدونم . هم برای پذیرش هم برای فاند

- من سر امتحان ریدینگ ها رو خیلی بد زدم . اصلاً نمیدونم چرا حوصله نداشتم که بخونم متنارو . توی خونه بهتر میزدم. توی PowerPrep II ، من وربال ها رو 152 و 149 زده بودم. من اگه بتونمم دوباره امتحان بدم، نهایتاً کوانت بشم 170 و وربال بشم 150. به نظرتون این مجموع 4 نمره از 316 به 320 فرق چندانی ایجاد میکنه ؟ تازه الآن هم نمیتونم امتحان بدم و باید مثلاً 2 ماه دیگه بدم که خب با توجه به ددلاین ها شاید بعضی دانشگاه ها اصلاً تا اونموقع با نمره قبلی من تصمیم و گرفته باشند.

خودم خیلی پایه دوباره امتحان دادن نیستم ولی
    میخواستم نظر بچه های باتجربه رو بدونم که آیا نمره ی من برای رقابت در
    6-7 تا دانشگاه اول بالا کافی هست یا نه ؟

مرسی.

"Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 316
    وربال: 147 - 33%
    كوآنت : 169- 97%
    رايتينگ: 3.5 - 38%
    منابع خوانده شده: وربال: فقط لغات 1100_یه سری ویدئو های مگوش/ کوانت : ETS, BARRON'S,KAPLAN, یه سری تست های MAGOOSH / رایتینگ : یه سری ویدئو توی یوتیوب و یکم ETS
    نمره ي تافل/آيلتس: 7 ( اسپیکینگ :7.5 / ریدینگ : 6.5 / رایتینگ : 6.5 / لیسنینگ : 8 )
    رشته ي تحصيلي: مهندسی عمران - آب
    معدل لیسانس : 15.4
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مستر
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: من زیر ، به ترتیب از راست به چپ رنک رشته و دانشگاه رو مینویسم . البته مینیموم همه رو دارم ولی خب بحث بحث رقابته و فاند ):
    21, 88
    27, 129
    32, 85
    32, 121
    59, 161
    68, 99
    69, RNP
    91, 189
    RNP, 159
    RNP, 194 - من به این دانشگاه خیلی علاقه دارم ولی گفته باید وربال و کوانت بالای 40% باشه. به نظرتون براش اپلای کنم؟ یا پول دور ریختنه؟ به دانشکده میل زدم و گفت یه آیتیم پایین باشه بررسی میکنیم. حالا نمیدونم.
    RNP, RNP

نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): من چون تجربه RESEARCH و مقاله ندارم و از استادی جوابی ندارم، امیدی به فاند ندارم ولی خب کیه که بدش بیاد از پذیرش با فاند؟ فاند اگه نگیرم کارم خیلی سخت میشه از لحاظ مالی.

- راستش من بیشتر برای 6-7 تا دانشگاه اول که لیست کردم مد نظرمه که نظر دوستان و بدونم . هم برای پذیرش هم برای فاند

- من سر امتحان ریدینگ ها رو خیلی بد زدم . اصلاً نمیدونم چرا حوصله نداشتم که بخونم متنارو . توی خونه بهتر میزدم. توی PowerPrep II ، من وربال ها رو 152 و 149 زده بودم. من اگه بتونمم دوباره امتحان بدم، نهایتاً کوانت بشم 170 و وربال بشم 150. به نظرتون این مجموع 4 نمره از 316 به 320 فرق چندانی ایجاد میکنه ؟ تازه الآن هم نمیتونم امتحان بدم و باید مثلاً 2 ماه دیگه بدم که خب با توجه به ددلاین ها شاید بعضی دانشگاه ها اصلاً تا اونموقع با نمره قبلی من تصمیم و گرفته باشند.

خودم خیلی پایه دوباره امتحان دادن نیستم ولی
    میخواستم نظر بچه های باتجربه رو بدونم که آیا نمره ی من برای رقابت در
    6-7 تا دانشگاه اول بالا کافی هست یا نه ؟

مرسی.
    اگه این سوال دو ماه پیش می پرسیدید میگفتم که امتحان دوباره بدید ولی الان دیگه زمانی واسه شما نمونده. با یک ماه خوندن هم تغییر زیادی در نمره وربال شما فکر نکنم ایجاد بشه مگر اینکه سرجلسه واقعا خراب کرده باشید ولی نمره ریدینگ آیلتس شما و تست هایی که در خونه میزدید نشون میده که سطح فعلی شما در بخش وربال همون 150 مثبت/منفی 2 هست. از طرفی نمره کوانت شما هم خیلی خوب شده و تضمینی نیست که در امتحان بعدی همین نمره رو بتونید بگیرید.
    کاش به جای رنک ها اسم دانشگاه ها رو می گفتید چون توی رنکینگ یو اس نیوز واسه عمران بازه رنک ها مشخص شده تا رنکینگ دقیق دانشگاه ها. واسه 4 تا دانشگاه اول بعید می دونم با توجه به معدلتون حتی پذیرش بدون فاند بدن مگر دانشگاهی باشه که کلا دنبال پول باشه. از طرفی دانشگاه های خوب معمولا تویشن بالایی هم دارن. واسه 6 تای آخری با توجه به رنکشون واسه پذیرش بدون فاند شانس زیادی دارید.

Junior Member

نمره ي GRE كل: 317
    وربال: 152
    كوآنت : 165
    رايتينگ: 4
    منابع خوانده شده: Magoosh, Bible
    نمره ي تافل/آيلتس: 8 ( اسپیکینگ :6.5 / ریدینگ : 8.5 / رایتینگ : 7.5 / لیسنینگ : 8.5 )
    رشته ي تحصيلي: مهندسی عمران
    معدل لیسانس : 14.10 (60 واحد آخر = 15.10)

دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) :
    مستر- مدیریت و مهندسی ساخت
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي
    Virginia Tech
    Texas A&M
    Arizona ST U
    North Carolina ST U
    UT Arlington
    U of Manitoba
    U of Alberta
    Rutgers State University-New Jersey

می خواستم نظر کلی دوستان رو بدونم، پذیرش بدون فاند هم کافیه.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

گاهی اساس ما افراد اطرافمون هستند. در همین دوستانتون که آزمون دادند اگر بررسی کنید ممکنه به ندرت کسی در فیلد های مهندسی پیدا شه که زیر 160 هست. حال این جامعه اماری رو به چین و هند گسترش بدیم. چه اتفاقی میوفته؟ نتیجتا برای رقابتی بودن بالای 160 خیلی بهتر خواهد بود. حال اگر فردی با کمتر پذیرش گرفت که چه بهتر ولی اگر نگرفت عملا کل هزینه ایی که برای ترجمه و ارسال و اپلیکیشن فی داده خیلی بیشتر از یک ازمون مجدد GRE خواهد بود.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    استدلال شما مبتنی بر اینکه کوانت زیر 160 برای یک مهندس معنا نداره بر چه اساسی هست؟ توی سایت بسیاری از دانشگاه ها برای مجموع Q و V محدودیت میذارن یا بیشتر روی وربال محدودیت داره ولی کوانت هیچ جا نگفتن باید حتماً بالای 160 یا 165 بشی! خب البته اینکه بالاتر بشی خوبه ولی این که برای یه نمره کوانت زیر 158 مجبور بشی مجدد امتحان بدی هزینه زیادی هست.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نمره ي GRE كل: 300
    وربال: 137
    كوآنت : 163
    رايتينگ: 2
    مدت زمان خواندن : پنج روز
    منابع خوانده شده: نرم افزار POWERPREP II، ]فیشیال گاید(هر دو فقط کوآنت)
    نمره ي تافل/آيلتس: نیومده هنوز
    رشته ي تحصيلي: علوم اعصاب، (رشته خودم فیزیک هست)
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: آمریکا
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند

نمره GRE کل: 308
    وربال: 147
    کوانت: 161
    رایتینگ: 3.5
    مدت زمان خواندن: 3 هفته - البته یک ماه قبلش هم آیلتس داده بودم. وربال هیچی نخوندم و فقط کوانت خونده بودم
    منابع خوانده شده: 6 کتاب منهتن
    نمره آیلتس: کل 7.5 رایتینگ 7 لیسنینگ 7.5 ریدینگ 8.5 اسپیکینگ 6.5
    رشته تحصیلی: Business و Finance
    مقطع تحصیلی: دکتری
    دانشگاه مورد نظر آمریکا: با چند تا استاد صحبت کردم فقط بهم گفتن اپلای کن.University of colorado boulder - University of Massachusetts Boston- University of Derexel - University of Michigan
    هدف اصلیم University of Colorado Boulder هستش.
    نوع پذیرش: با فاند

نمره gre کل : 300
    وربال: 142
    کوانت 158
    مدت مطالعه : 20روز
    منابع : ، 1100، 800، ای تی اس، بیگ بوک،
    ایلتس 7
    دکتری,مکانیک
    معدل لیسانس 14.20 ارشد 16.20
    میخوام واسه texas arlingtom,central florida, clarkson,newmexico و ohio با فول فاند اپلای کنم.
    به نظر بزرگان تکرار کنم؟
    دو مقاله isi و دو کنفرانسی هم دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    نمره gre کل : 300
    وربال: 142
    کوانت 158
    مدت مطالعه : 20روز
    منابع : ، 1100، 800، ای تی اس، بیگ بوک،
    ایلتس 7
    دکتری,مکانیک
    معدل لیسانس 14.20 ارشد 16.20
    میخوام واسه texas arlingtom,central florida, clarkson,newmexico و ohio با فول فاند اپلای کنم.
    به نظر بزرگان تکرار کنم؟
    دو مقاله isi و دو کنفرانسی هم دارم
    سلام

با توجه به معدل های پایینی که دارید بعید می دونم این نمره GRE بتونه کاری براتون از پیش ببره...
    توصیه می کنم برای آزمون مجدد با آمادگی بیشتر اقدام بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نمره ي GRE كل: 307
    وربال: 149
    كوآنت : 158
    رايتينگ: احتمال زیاد3.5
    مدت زمان خواندن : یک هفته
    منابع خوانده شده: نرم افزار POWERPREP II، ]فیشیال گاید
    نمره ي تافل/آيلتس: 95
    رشته ي تحصيلي: مهندسی مواد
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا
    معدل کارشناسی 14.2 ارشد 17
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: آمریکا
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند
    دوتا کنفرانس

به نظرتون با همین جی آر ای امسال میتونم کاری بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)