صفحه 2 از 40 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 316
    وربال: 152
    كوآنت : 164
    رايتينگ: 3
    مدت زمان خواندن : 3 ماه همراه با وقفه های چند هفته ای
    منابع خوانده شده: مگوش ئ برزآبادی
    نمره ي تافل/آيلتس: 102 تافل
    رشته ي تحصيلي: مهندسی عمران
    مقطع تحصيلي مورد نظر: PhD
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Arizona State, Iowa State, Texas A & M, Nebraska Lincoln, Pittsburgh, NCSU, USC, Maryland (CollagePark), Colorado, Michigan,Oregon State
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند
    سلام
    تبريك ميگم نمره ي شما تقريبا جز نمره هاي خوب محسوب ميشه. دانشگاه هايي كه انتخاب كرديد رو در بخش عمران نميدونم رنكينگشون چطوريه اما تو برق فكر ميكنم جز TOP30 ها نيستند و خوبه از نظر من. اميدوارم با تماس با استادها و كمي تلاش بتونيد فاند و پذيرش بگيريد. فكر نميكنم تصميم به آزمون مجدد داشته باشيد اما اگر همچين تصميمي گرفتيد براي 320 برنامه بريزيد كه خيلي رقابتي تره براي جذب فاند در رشته ي شما. خصوصا كه 3 ماه اين نمره رو كسب كرديد و پايه ي زبانتون خوبه پس با يك 2 يا 3 ماه ديگه نمره ي عالي نصيب شماست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

سلام دوستان

نمره ي GRE كل: 294
    وربال: 142
    كوآنت : 152
    مدت زمان خواندن : در کل شاید 8 روز! که چند روز اولش صرف آشنایی با بخش های مختلف جی آر ای شد!! حتی نمی دونستم از چه بخشهایی تشکیل شده و چند سواله و بازه نمرات چنده و...
    منابع خوانده شده: هیچ! فقط واسه کوانت نمونه سوالهای خود ای تی اس رو کار کردم. و واسه آشنایی با امتحان آفیشال گاید رو خوندم و تو نت سرچ کردم.
    نمره ي تافل/آيلتس: آیلتس 6.5
    رشته ي تحصيلي: تکوین سلولی(تکوین و تکامل)
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : پی اچ دی

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Utah state, Mississippi State and Wayne State
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ):
    قطعا با فاند!!

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوستان

نمره ي GRE كل: 294
    وربال: 142
    كوآنت : 152
    مدت زمان خواندن : در کل شاید 8 روز! که چند روز اولش صرف آشنایی با بخش های مختلف جی آر ای شد!! حتی نمی دونستم از چه بخشهایی تشکیل شده و چند سواله و بازه نمرات چنده و...
    منابع خوانده شده: هیچ! فقط واسه کوانت نمونه سوالهای خود ای تی اس رو کار کردم. و واسه آشنایی با امتحان آفیشال گاید رو خوندم و تو نت سرچ کردم.
    نمره ي تافل/آيلتس: آیلتس 6.5
    رشته ي تحصيلي: تکوین سلولی(تکوین و تکامل)
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : پی اچ دی

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Utah state, Mississippi State and Wayne State
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ):
    قطعا با فاند!!

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس
    سلام
    نميدونم اينكه با 8 روز مطالعه انتظار داشته باشيد 5 سال زندگي و تحصيلتون از طريق فاند تامين باشه انتظار بالاييه يا خير.
    من با اين نمره مطمئن نيستم چون با رشته ي شما آشنايي ندارم ولي در رشته هاي فني نمره ي كميه و خيلي بايد آيتم هاي ديگه ي رزومه عالي بوده باشه كه فرد استثنا فاند گرفته باشه. با اين وجود ميتونيد از هم رشته ايي هاي خودتون استعلام كنيد ببينيد با اين نمره فاند گرفتند يا خير. در فني معمولا بالاي 315 رو فاند فكر ميكنند كه اونها هم ممكنه نصيبشون نشه.
    ولي شما تلاشتون رو بكنيد چون فعلا زمان براي امسال رو از دست ميديد.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نمره ي GRE كل: 290
    وربال: 135
    كوآنت : 155
    رايتينگ: 3.5
    مدت زمان خواندن : 10 هفته جمعا
    حدود دو هفته اول اشنایی با فرمت ازمون و بخش ها و خواندن کتاب های official guide
    یک هفته وربال + حفظ 400 لغت از بارون
    3 هفته هم جزوات مربوطه ریاضی و تست ریاضی
    2 هفته تمامی موضوعات رایتینگ و فقط از نمره رایتینگ راضی ام- البته در تافل هم نمزه رایتینک بیشتر بود در تافل رایتیگ 24
    منابع خوانده شده: کتاب های معرفی شده در زمینه جی ار ای
    نمره ي تافل/آيلتس : 79
    17R
    21L
    17S
    24W

رشته ي تحصيلي: لیسانس و ارشد مهندسی کامپیوتر
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: فقط امریکا

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 290
    وربال: 135
    كوآنت : 155
    رايتينگ: 3.5
    مدت زمان خواندن : 10 هفته جمعا
    حدود دو هفته اول اشنایی با فرمت ازمون و بخش ها و خواندن کتاب های official guide
    یک هفته وربال + حفظ 400 لغت از بارون
    3 هفته هم جزوات مربوطه ریاضی و تست ریاضی
    2 هفته تمامی موضوعات رایتینگ و فقط از نمره رایتینگ راضی ام- البته در تافل هم نمزه رایتینک بیشتر بود در تافل رایتیگ 24
    منابع خوانده شده: کتاب های معرفی شده در زمینه جی ار ای
    نمره ي تافل/آيلتس : 79
    17R
    21L
    17S
    24W

رشته ي تحصيلي: لیسانس و ارشد مهندسی کامپیوتر
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: فقط امریکا
    دوست عزیز چون سوال پرسیدین و دوست دارم که کمکتون کنم بهتون رک میگم که نه نمره تافل و نه GRE مناسبی دارید و حتما هر دو رو دوباره بدین مخصوصا جی آرای که خیلی پایینه ... داشتن نمره مجموع زیر 310 خیلی نمره خوبی نیست و مخصوصا شما که مهندسی اپلای میکنید نمره 155 کوانت خیلی پایینه ... هرچند هیچ چیزی غیر ممکن نیست و حتی ممکنه بااین نمرات هم کسی پذیرش بگیره (با احتمال کمتر از 5%) اما شما که میخوای برنامه بریزی حتما دوباره هر دو رو بده که خیالت راحتتر باشه ... موفق باشی
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام
    من دو بار gre امتحان دادم یک بار Q:154, V:151, ?W:3 شد و دفعه دوم Q:164, V:146, W:3
    شنیدم که در هر سری امتحان، موقع اپلای بالاتزین نمره به عنوان نمره GRE در نظر گرفته میشه (یعنی Q:164 , V:151)
    ممکنه بفرمائید که این مطلب درسته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    سلام
    من دو بار gre امتحان دادم یک بار Q:154, V:151, ?W:3 شد و دفعه دوم Q:164, V:146, W:3
    شنیدم که در هر سری امتحان، موقع اپلای بالاتزین نمره به عنوان نمره GRE در نظر گرفته میشه (یعنی Q:164 , V:151)
    سلام.
    دانشگاه های مختلف در این مورد سیاست های متفاوتی با هم دارند. بعضی بالاترین نمره ی شما را در نظر می گیرند و بعضی میانگین و بعضی هم هر دو را در اختیار دپارتمان قرار می دهند تا خودشان قضاوت کنند. بنابراین پاسخ سؤال شما در دست دانشگاه مورد نظرتان است.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    سلام
    به ندرت چنين دانشگاهي يافت خواهيد كرد. قانون نمره اييه كه شما گزارش كنيد.در طي سالها فقط يك مورد ديدم كه خود دانشگاه از فرد خواسته بود كل نمرات رو ريپورت كنه تا از هر مهارت بالاترين در نظر رفته شه. اگر فني هستيد ترجيحا نمره ي 2 شما مناسب تره و با توجه به گذشتن ددلاين ها با همين ميتونيد فعلا اقدام كنيد.
    شادزي

سلام
    سلام موقع ارسال ریپورت دو تا گزینه هست که انتخاب کنید آخرین نمره جی ار ایmost recent score شما به دانشگاه ارسال شود و یا all GRE scores
    پس حق انتخاب با شماست

Junior Member

وربال: 145
    كوآنت : 163
    مدت زمان خواندن : ۱ ماه و نیم
    منابع خوانده شده: پراکنده
    نمره ي تافل/آيلتس : 96
    24R
    23L
    26S
    23W

حالا سوال من اینه که اگرچه من الان با همبن نمره ها کارم راه می افته برای دانشگاه های امریکا و مستر - ولی ۲ سال دیگه که بخوام برای دکتری اقدام کنم و برای دانشگاه های بهتر مسلما جی.آر.ای بهتری نیاز دارم. به نظرتون از الان می بایست بخونم برای اون موقع؟ یا یکی دوسال بودن توی محیط می تونه جای اون مطالعه رو بگیره؟ با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)