صفحه 33 از 40 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نمره ي GRE كل: 304
    وربال: 145
    كوآنت : 159
    رايتينگ: 3
    مدت زمان خواندن : یک ماه و نیم پراکنده
    منابع خوانده شده: کاپلان، بخش هایی از آفیشیال گاید ای تی اس، کلمه خییلییییی کم خوندم
    نمره ي تافل/آيلتس: 101 (ریدینگ: 23 ، لیسنینگ: 28، اسپیکینگ: 23، رایتینگ: 27)
    رشته ي تحصيلي و معدل: ارشد هوش مصنوعی معدل 18.90 (رتبه سوم)، کارشناسی مهندسی کامپیوتر معدل 17.63 (رتبه دوم)
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مقطع PhD
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي:
    ایده آل هام: UCRiverside, UCSantaBarbaran, UCIrvine
    رده های بعدی: university of Oregon, University of Missouri, Emory University
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند( : با فاند (اصلا اول از همه با این وضعیت پذیرش میگیرم؟)

من با وضعیت بدی امتحان جی آر ای دادم. اما نگرانم اگه بازم تکرارش کنم فرقی نکنه.
    الان چند روزیه که دارم فشرده کلمه میخونم. اگه لازم میبینید دوباره امتحان بدم چه کاری کنم که نمره ام رو بیاره بالاتر.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نمره ي GRE كل: 305
    وربال: 148
    كوآنت : 157
    رايتينگ: --
    مدت زمان خواندن : حدود 3 ماه ولی با یه وقفه ی چند هفته ای بینش
    نمره ي تافل/آيلتس: 101
    رشته ي تحصيلي و معدل:
    کارشناسی :مدیریت بیمه معدل 17.38
    کارشناسی ارشد: مدیریت کارآفرینی معدل 18.21

مقطع تحصيلي مورد نظر (B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Northwestern university, University of Washington, North Carolina University
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند

حقیقتش من انتظار خیلی بیشتری برای GRE از خودم داشتم. حداقل تو قسمت کوانت انتظارم این بود که بالای 160 بشم دیگه حداقل.
    حالا بنظر شما مجدد امتحان بدم و شانس خودم رو امتحان بکنم؟
    یه سوال مهم دیگه ای که داشتم هم این بود که تایم بعدی که بازه 6 دسامبر هستش. باتوجه به اینکه 15 دسامبر یه تعدادی از دانشگاه ها ددلاینشون میشه یعنی من نمیرسم که جواب امتحانی که 6 دسامبر میدم رو براشون ریپورت رسمی بکنم؟ بهیچ عنوان دانشگاه ها قبول نمیکنن که دو سه روز بعد از ددلاین نمرات جی ار ای براشون ارسال بشه؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gkm نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 304
    وربال: 145
    كوآنت : 159
    مدت زمان خواندن : یک ماه و نیم پراکنده
    منابع خوانده شده: کاپلان، بخش هایی از آفیشیال گاید ای تی اس، کلمه خییلییییی کم خوندم
    نمره ي تافل/آيلتس: 101 (ریدینگ: 23 ، لیسنینگ: 28، اسپیکینگ: 23، رایتینگ: 27)
    رشته ي تحصيلي و معدل: ارشد هوش مصنوعی معدل 18.90 (رتبه سوم)، کارشناسی مهندسی کامپیوتر معدل 17.63 (رتبه دوم)
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مقطع PhD
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي:
    ایده آل هام: UCRiverside, UCSantaBarbaran, UCIrvine
    رده های بعدی: university of Oregon, University of Missouri, Emory University
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند( : با فاند (اصلا اول از همه با این وضعیت پذیرش میگیرم؟)

من با وضعیت بدی امتحان جی آر ای دادم. اما نگرانم اگه بازم تکرارش کنم فرقی نکنه.
    الان چند روزیه که دارم فشرده کلمه میخونم. اگه لازم میبینید دوباره امتحان بدم چه کاری کنم که نمره ام رو بیاره بالاتر.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiiivaaa نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 305
    كوآنت : 157
    رايتينگ: --
    مدت زمان خواندن : حدود 3 ماه ولی با یه وقفه ی چند هفته ای بینش
    نمره ي تافل/آيلتس: 101
    رشته ي تحصيلي و معدل:
    کارشناسی :مدیریت بیمه معدل 17.38
    کارشناسی ارشد: مدیریت کارآفرینی معدل 18.21

مقطع تحصيلي مورد نظر (B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Northwestern university, University of Washington, North Carolina University

حقیقتش من انتظار خیلی بیشتری برای GRE از خودم داشتم. حداقل تو قسمت کوانت انتظارم این بود که بالای 160 بشم دیگه حداقل.
    حالا بنظر شما مجدد امتحان بدم و شانس خودم رو امتحان بکنم؟
    یه سوال مهم دیگه ای که داشتم هم این بود که تایم بعدی که بازه 6 دسامبر هستش. باتوجه به اینکه 15 دسامبر یه تعدادی از دانشگاه ها ددلاینشون میشه یعنی من نمیرسم که جواب امتحانی که 6 دسامبر میدم رو براشون ریپورت رسمی بکنم؟ بهیچ عنوان دانشگاه ها قبول نمیکنن که دو سه روز بعد از ددلاین نمرات جی ار ای براشون ارسال بشه؟

من معتقدم شما با این نمرات شانسی ندارین. صفر نیست شانستون ولی خیلی خیلی کمه. ببنید دوستان الان فضا خیلی خیلی رقابتی تر از 10 سال قبله. الان من رزومه ها و نمرات بچه های هندی، چینی و کره ای رو که می بینم هنگ می کنم. خدا میدونه این تجربه ی عینی هست که دارم میگم. من رقته بودم امسال کنفرانس رشته خودمون و با چشمم دیدم. بچه هایی اومده بودن که مثلا دانشجوی دکترا بودن ولی صحبت نمی تونستن بکنن، یعنی اسپیکینگ و زبان صفر ولی دانشجوی دانشگاه ایلینوی-اوربانا که توی رشته ی ما نامبر وان هست بودن. شاید 10 نفرشون رو من دیدم. بعد با یکی از استادهاشون صحبت کردم گفت ملاک انتخاب ما جی ار ای هست و بس. به من گفت اگه نمره ی حدود 320 داری اپلای کن من خودم برت می دارم. حالا دیگه شما خود حدیث مفصل بخوانید از این مجمل.
    ویرایش توسط amir110 : November 6th, 2016 در ساعت 09:34 AM
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

نمره ي GRE كل: 312
    وربال: 143
    كوآنت : 169
    رايتينگ: 3 هفته دیگه
    مدت زمان خواندن : 5 روز
    منابع خوانده شده: magoosh vocab ( حدود 200 تا کلمه رو فقط حفظ کردم) - manhatan ( برای کوانت 60 تا تست ازش زدم و 40 تا تست ریدینگ زدم)
    نمره ي تافل/آيلتس: تافل 106 (ریدینگ : 28 - لیسنینگ : 26 - اسپیکینگ : 23 - رایتینگ : 29) (3 هفته فقط خوندم)
    رشته ي تحصيلي و معدل: مهندسی برق-مخابرات دانشگاه تهران - 17.25
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: north carolina - north western - brown و سایر دانشگاه ها با رنک بین 100 تا 300 جهانی در مهندسی در آمریکا

با توجه به این که نزدیک ددلاین ها هستیم و من واقعا سرم شلوغه و نمیرسم خیلی بیشتر برای خوندن gre وقت بذارم پیش نهاد میدین دوباره امتحان بدم؟ آیا با این نمره gre بهم فاند نمیدن؟
    ویرایش توسط mynaser : November 8th, 2016 در ساعت 08:56 PM

Junior Member

نمره ي GRE كل: 311
    وربال: 144
    كوآنت : 167
    رايتينگ: 10 روز دیگه میاد.
    مدت زمان خواندن : نامشخص (چون خیلی پراکنده خوندم، مثلا برای کوانت دو روز وقت گذاشتم آسون بود و نیازی نبود، برای وربال 800 تا لغت اول بارونز رو خوندم و قبلا 1100 رو مسلط بودم).
    منابع خوانده شده: منابع ETS که تو سایتش موجوده.
    نمره ي تافل/آيلتس: 88 (به ترتیب 24، 22، 22، 20). برای تافل هم متاسفانه فرصت نشد وقت بذارم و فقط هفتۀ آخر قبل از آزمون استارت زدم.
    رشته ي تحصيلي و معدل: مهندسی برق قدرت. کارشناسی 14.8، ارشد 16.8 (هر دو علم و صنعت).
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مقطع دکترا در آمریکا.

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Wisconsin Milwaukee ، Kentucky، Kansas State و IOWA State
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): فول فاند.

نمرۀ تافلم پایینه بنظر، و نمرۀ وربال هم تعریفی نداره. با این حال دوستم که آمریکاست گفت بخاطر نمرۀ خوب کوانت شانسم برای پذیرش خوبه و افراد بانمرات پایین تری هم موفق به گرفتن فاند و پذیرش شده اند.
    نظر شما چیه عزیزان؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen102 نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 311
    وربال: 144
    رايتينگ: 10 روز دیگه میاد.
    مدت زمان خواندن : نامشخص (چون خیلی پراکنده خوندم، مثلا برای کوانت دو روز وقت گذاشتم آسون بود و نیازی نبود، برای وربال 800 تا لغت اول بارونز رو خوندم و قبلا 1100 رو مسلط بودم).
    منابع خوانده شده: منابع ETS که تو سایتش موجوده.
    نمره ي تافل/آيلتس: 88 (به ترتیب 24، 22، 22، 20). برای تافل هم متاسفانه فرصت نشد وقت بذارم و فقط هفتۀ آخر قبل از آزمون استارت زدم.
    رشته ي تحصيلي و معدل: مهندسی برق قدرت. کارشناسی 14.8، ارشد 16.8 (هر دو علم و صنعت).
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : مقطع دکترا در آمریکا.

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Wisconsin Milwaukee ، Kentucky، Kansas State و IOWA State
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): فول فاند.

نمرۀ تافلم پایینه بنظر، و نمرۀ وربال هم تعریفی نداره. با این حال دوستم که آمریکاست گفت بخاطر نمرۀ خوب کوانت شانسم برای پذیرش خوبه و افراد بانمرات پایین تری هم موفق به گرفتن فاند و پذیرش شده اند.
    نظر شما چیه عزیزان؟
    سلام،

همیشه گفتم که نمرات آزمون ها بخشی از رزومه هست، بزرگی و کوچکی این بخش به خیلی عوامل دیگه هم بستگی داره;
    مثلا به اینکه شما چه دانشگاه هایی از چه رنکی انتخاب می کنید،
    اون دانشگاه بیشتر نمره محور هست تا مقاله و ریسرچ بیس؟ (منظورم اینه که بعضی دانشگاه ها بیشتر به خلاقیت و نوآوری شما و چیزی که در SoP مینویسید و سابقه پژوهشی تون نگاه می کنن تا نمرات آزمون ها)،
    به معدل های شما
    و همینطور به ریکام های شما هم بستگی داره
    و یا اینکه شما تونسته باشید نظر مثبت استاد تاثیر گذاری رو در اون گروه جلب کرده باشین یا نه
    پس می بینید که صرفا با دیدن یه نمره آزمون ما نمی تونیم نظر قطعی بدیم، چون از شرایط شما آگاهی کافی نداریم.
    ولی با این اوصاف، نظر شخصی من اینه که اگه قصد آزمون مجدد دارین، سعی کنین نمره تافل رو بالا ببرین، چون نمره وربال به این سرعت بالا نمیاد. هر چند اگه واقعا بتونین یه ماه مداوم وقت بزارین و عمیقا بخونین، شاید تا حدود 6 نمره بتونین بالا ببرین.

موفق باشید.

Junior Member shilana88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

نمره ي GRE كل: 303
    كوآنت : 155
    مدت زمان خواندن : دو ماه ونیم زمان گذاشتم برای آیلتس و GRE با هم.
    منابع خوانده شده: ویدئوهای کوانت مگوش- یک سوم وربال ادونتج- نصف مطالب کتابهای ETS - کتاب PDF وکب مگوش- ویدئوهای رایتینگ مگوش
    نمره ي آيلتس: 8
    رشته ي تحصيلي و معدل: فوق لیسانس روانشناسی دانشگاه تهران- معدل 18.54
    مقطع تحصيلي مورد نظر : M.S(در رشته های غیر از بالینی)

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: دانشگاههای کانادا: York- Victoria-McMaster- Carleton- Simon Fraser-Guelph- Western ontario
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): ترجیحا با فاند ولی اگه فاند ندن هم میرم

میدونم نمره وربال و رایتینگم برای رشته روانشناسی پایینه. به نظرتون جاهایی که GRE اجباری نیست ریپورت کنم نمره م رو؟

نمره ي GRE كل: 315
    رايتينگ: NS
    مدت زمان خواندن : حدود 3 ماه
    منابع خوانده شده: magoosh vocab, official guide, 5 lb, kaplan
    نمره ي تافل/آيلتس: ----
    رشته ي تحصيلي و معدل: لیسانس بازرگانی معدل 16.60 ، فوق لیسانس بازرگانی معدل 17 و فوق لیسانس finance and banking
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترای finance

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: امریکا ، استرالیا، کانادا

به نظرتون با این شرایط و اینکه اگه نمره آیلتس حداقل 7 بشم شانسی برای پذیرش دانشگاههای امریکا دارم و اینکه چه رنکی از دانشگاههای امریکا امید دارم.

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نمره GRE کل: 307
    وربال: 139
    كوآنت : 168
    رايتينگ: NS
    مدت زمان خواندن : هیچی تقریبا، فقط یک نصف روز بخش کوانت رو خوندم.
    منابع خوانده شده: -
    نمره ي تافل/آيلتس: -
    رشته ي تحصيلي و معدل: کارشناسی مهندسی کامپیوتر معدل 17.40، ارشد IT معدل 18.60

مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترای علوم یا مهندسی کامپیوتر
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: امریکا، استرالیا، کانادا، اروپا

اگه نمره تافل 94 بشم شانسی برای پذیرش دانشگاه های امریکا دارم؟ اگه آره چه رنکی از دانشگاههای امریکا؟

خیلی ممنون از توجه شما

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

نمره GRE کل: 304
    وربال: 146
    كوآنت : 158
    رايتينگ: 3.5
    مدت زمان خواندن : bible
    منابع خوانده شده: -
    نمره ي تافل/آيلتس: 86
    رشته ي تحصيلي و معدل: کارشناسی ارشد برق قدرت معدل 15.65، ارشد16.65
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکترا
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: امریکا،، کانادا، اروپا

رزومه م خیلی عالی و تقریبا همه موارد از مقالات ISI گرفته تا اختراع و طرح تحقیقاتی و سخنرانی خارجی دارم
    خیلی ممنون از توجه شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)