صفحه 35 از 40 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

با سلام خدمت دوستان

من یکبار جی ار دادم با نمرات w:2.5 q:150 v:146

رزمه خوبی دارم با مقالات زیاد که پنج تاشون ای اس ای هست معدلم هم خوبه تقریبا هیجده

من رشته ام کشاورزیه و خیلی از دانشگاه ها حتی مینیمم هم برای جی ار ای درنظر نگرفتن ولی معمولا اشاره به نمره خوب شده. من تافل هم 90 شده.

فکر میکنین با این نمرات زبان شانسی برای پذیرش دارم . مقصدم هم فقط امریکاس و فول فاند.

فکر میکنین با این اهمیتی که نمرات زبان داره من امسال شانس پذیرش دارم؟ یا جی ار ای دوباره امتحان بدم؟

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

سلام دوستان:

نمره GRE کل: 302

وربال: 143
    کوانت : 159
    رایتینگ : 3
    مدت خواندن
    وربال : 1 ماه
    کوانت : 1 ماه
    رایتینگ: شب قبل از امتحان
    نمره ی آیلتس :7
    منابع خوانده شده : آفیشیال و منهتن و ریزونینگ
    مقطع تحصیلی مورد نظر : (PhD, MSc( Industrial Engineering
    دانشگاه مقصد :آمریکا( UIC, Boston University)

من هر دو امتحان جی‌آرای و آیلتس رو در آمریکا دادم. از نمره جی‌آرای اصلا راضی‌ نیستم و به نظرم سیستم امتحان دادن توی آمریکا سختتر هست. نمی‌دونم با این نمرات شانسی دارم یا نه. معدل کارشناسی ۱۶.۶۲ و ارشدم ۱۸.۶۳ از علم صنعت و یه‌ مقاله کنفرانس‌ بین‌المللی دارم و یه‌ مقاله ژورنال سابمیت شده. رشتم هم صنایع هست.
    ممنوم میشم اگه کسی‌ از دوستان تجربهٔ در این زمینه و مخصوصاً امتحان دادن در آمریکا داره بهم کمک کنه.

Junior Member

سلام
    GRE :310
    V:151
    Q:159
    Wr:3.5
    مدت خواندن:1 ماه
    تافل:103
    PHD
    civil engineering
    UCLA,Virginia tech,Texas A&M
    معدل کارشناسی من 16.73 و ارشد 17.6 است. دو مقاله خارجی و یک داخلی ژورنال دارم. من قسمت سوم ریاضی رو بسیار خسته بودم و واقعا نمی تونستم تمرکز کنم و حدود 5 6 تا سوال رو نرسیدم بزنم. حالا سوال من این هستش که به نظر شما امتحان بدم چون مطمئن نیستم مشکل قبلی برام پیش نیاد!!!!! و آیا میشه من فقط قسمت ریاضی رو دوباره امتحان بدم و بقیه قسمتها رو اسکیپ کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz9499 نمایش پست ها
    سلام
    PHD
    civil engineering
    معدل کارشناسی من 16.73 و ارشد 17.6 است. دو مقاله خارجی و یک داخلی ژورنال دارم. من قسمت سوم ریاضی رو بسیار خسته بودم و واقعا نمی تونستم تمرکز کنم و حدود 5 6 تا سوال رو نرسیدم بزنم. حالا سوال من این هستش که به نظر شما امتحان بدم چون مطمئن نیستم مشکل قبلی برام پیش نیاد!!!!! و آیا میشه من فقط قسمت ریاضی رو دوباره امتحان بدم و بقیه قسمتها رو اسکیپ کنم؟
    ممنون
    نمره کلی 310 متوسط/قابل قبول هستش ولی با توجه به اینکه رشته مهندسی هستید بهتر بود کوانت رو بالای 160 میزدید.
    این دانشگاههایی که اسم بردید قطعا نمره کوانت بالاتری از شما خواهند خواست! رنک بالا اند اینا.
    بله میتونید دوباره امتحان بدید و فقط کوانت ها رو بزنید. هنگام ریپورت نمره، نمره هردو امتحان رو ریپورت کنید تا مکمل همدیگه بشن.

سلام
    PHD
    civil engineering
    ممنون
    سلام،
    ببینید کلیت نمرتون خوبه ولی نه واسه این دانشگاه‌ها. چون تجربه پذیرش از UCLA واسه عمران رو داشتم دارم اینو میگم. با استادم که صحبت میکردم قبل پذیرش میگفت میانگین کوانت اپلیکنتها واسه دپارتمان عمران 163 هست ولی میانگین کوانت اکسپت شده ها 168 با وربال 162 و رایتینگ 4. البته به این معنی نیست که با این نمرات نشه پذیرش گرفت ولی یکم مشکله و این رو هم در نظر داشته باشین که این نمرات میانگین هست، یعنی با کمتر از این هم پذیرش گرفتن. UCLA پذیرش بدون فاند نمیده، البته واسه عمران (PhD) رو فقط میدونم شاید دپارتمانهای دیگه فرق کنه. واسه همین یکم کارتون سخت میشه. Texas A&M رو نمیدونم ولی تگزاس آستین GRE اپلیکنتها فوق العاده قویه. پیشنهاد من به شما: اگه واقعا توان و حوصله دوباره خوندن رو دارین و مصر هستین که واسه این دانشگاهها اپلای کنین، حتما دوباره امتحان بدین. ولی اگه فکر میکنین دیگه انرژی واسه یه بار دیگه ندارین به دیگر دانشگاهها هم فکر کنید که اگه نشد امسال رو از دست ندین. البته ددلاین پاییز 2017 واسه UCLA 15 دسامبر بود، شاید هدفتون اقدام واسه ترم بهاره که فکر میکنم تمام فاندشون مختص ترم پاییز باشه. در کل توصیه میکنم تنها به دانشگاههای محدودی نگاه نداشته باشین و چند آپشن واسه خودتون در نظر بگیرین.
    در ضمن نمیشه فقط کوانت رو امتحان بدین، ریپورت نمره کلی هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Frisbee نمایش پست ها
    سلام،
    ببینید کلیت نمرتون خوبه ولی نه واسه این دانشگاه‌ها. چون تجربه پذیرش از UCLA واسه عمران رو داشتم دارم اینو میگم. با استادم که صحبت میکردم قبل پذیرش میگفت میانگین کوانت اپلیکنتها واسه دپارتمان عمران 163 هست ولی میانگین کوانت اکسپت شده ها 168 با وربال 162 و رایتینگ 4. البته به این معنی نیست که با این نمرات نشه پذیرش گرفت ولی یکم مشکله و این رو هم در نظر داشته باشین که این نمرات میانگین هست، یعنی با کمتر از این هم پذیرش گرفتن. UCLA پذیرش بدون فاند نمیده، البته واسه عمران (PhD) رو فقط میدونم شاید دپارتمانهای دیگه فرق کنه. واسه همین یکم کارتون سخت میشه. Texas A&M رو نمیدونم ولی تگزاس آستین GRE اپلیکنتها فوق العاده قویه. پیشنهاد من به شما: اگه واقعا توان و حوصله دوباره خوندن رو دارین و مصر هستین که واسه این دانشگاهها اپلای کنین، حتما دوباره امتحان بدین. ولی اگه فکر میکنین دیگه انرژی واسه یه بار دیگه ندارین به دیگر دانشگاهها هم فکر کنید که اگه نشد امسال رو از دست ندین. البته ددلاین پاییز 2017 واسه UCLA 15 دسامبر بود، شاید هدفتون اقدام واسه ترم بهاره که فکر میکنم تمام فاندشون مختص ترم پاییز باشه. در کل توصیه میکنم تنها به دانشگاههای محدودی نگاه نداشته باشین و چند آپشن واسه خودتون در نظر بگیرین.
    در ضمن نمیشه فقط کوانت رو امتحان بدین، ریپورت نمره کلی هست.
    من برای این دانشگاهها اپلای کردم ولی میخواستم نمره ام رو دوباره آپدیت کنم و راستش اگه بخوام کلش رو دوباره امتحان بدم فکر نکنم نتیجه خیلی فرق کنه! ولی از دوستان شنیدم که میشه اینو جدا امتحان داد و بقیه قسمتها رو اسکیپ کرد میخواستم ببینم ایا میشه واقعا؟

من برای این دانشگاهها اپلای کردم ولی میخواستم نمره ام رو دوباره آپدیت کنم و راستش اگه بخوام کلش رو دوباره امتحان بدم فکر نکنم نتیجه خیلی فرق کنه! ولی از دوستان شنیدم که میشه اینو جدا امتحان داد و بقیه قسمتها رو اسکیپ کرد میخواستم ببینم ایا میشه واقعا؟
    به نظرم موثق ترین و بهترین جواب در این مورد رو می‌تونید از خود Admission Office این دانشگاه‌ها داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست ا

من یکبار امتحان دادم و این نمراتم شده
    V145
    Q170
    Writing 3
    به نظرتون برای رشته های فنی نیاز دوباره امتحان بدم واسه نمره وربال بالاتر یا همینم کافیه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    V145
    Q170
    Writing 3
    به نظرتون برای رشته های فنی نیاز دوباره امتحان بدم واسه نمره وربال بالاتر یا همینم کافیه؟
    ببنید نمیشه گفت. بستگی به دانشگاه و رزومتون داره. مثلا دوست من با کوانت 170 و وربال 138 و کلی مقاله درست و حسابی الان یه دانشگاه خیلی خوب توی رشته خودش داره ادامه تحصیل میده. باید خودتون یه ارزیابی از خودتون داشته باشین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2009 نمایش پست ها
    V145
    Q170
    Writing 3
    ایکاش رزومه یا حداقل رشته و معدلتون رو میگفتید.
    نمره کوانتتون که حرفی توش نیست اما اگر دانشگاههای که براشون اپلای میکنید مینیمم برای رایتینگ و وربال ندارند به نظر من کافی و خوبه. چون امتحان مجدد ریسک نگرفتن 170 رو دارد. ار اونجا که این قسمت برای بچه های مهندسی مهمتر است دارم میگم.

بازم از دوستان با تجربه تر هم بپرسید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)