صفحه 4 از 40 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 395

موضوع: آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 308
    وربال: 147
    كوآنت : 161
    رايتينگ: 3.5
    مدت زمان خواندن : یک ماه فقط کوانت میخوندم
    منابع خوانده شده: فقط کتابهای کوانت منهتن اونها رو هم فقط یکدور درسش رو خوندم و تمرینهاش رو کامل کار نکردم
    نمره ي تافل/آيلتس: آیلتس 7.5 رایتینگ 7 / ریدینگ 8.5 / لیسنینگ 7.5 / اسپیکینگ 6.5
    رشته ي تحصيلي: finance
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکتری PhD

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: دانشگاه های اروپا اولویتم هستن مخصوصا آلمان...اما آمریکا و کانادا رو هم مدنظر دارم
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): با فاند

معدل ارشد: 17.5
    معدل کارشناسی: 16.26
    یک مقاله ISI دارم با impact factor 0.85
    دوست عزیز اگه اروپا مدنظرتون هست که بجز چند بیزینس اسکول خیلی معروفش بقیه نمره جی آرای و جیمت نیمخوان ... برای اونها هم نمره تون کمه سعی کنید برید رو 315 به بالا و کوانت بالای 165 ...

برای آلمان هک یه بیزینس اسکول خیلی خوب و معروف داره به اسم Frankfurt School of Finance and Management که تو این لینک میتونید ببینید و دوره های دکتریش فاند تضمینی هم میده و به نظرم با توجه به نمراتی که میخوان شانس خیلی خوبی دارین و برای سپتامبر هر سال پذیرش داره و ددلاینش هم تا ژانویه همون سال هست...

فایننس کلا پذیرش توش رقابتیتر و سختتره و این قضیه تو آمریکا خیلی بیشتره .. اگه برای آمریکا اپلای کنید به نظرم نمره بالای 320 جی آرای میتونه پذیرشتون رو تضمین کنه چون معدلتون هم خوبه و نمره زبان خیلی خوبی دارین ... مقاله هم یه پوئن مثبته .. در کل با فرض جی آرای بالای 315 و ترجیحا 320 برای رنک 30 تا 75 آمریکا قطعا شانس دارین .. در مورد زشته تون نگفتین اما با فرض اینگه لیسانس و ارشد مدیریت خوندین باید بیس ریاضی قوی داشته باشید و این رو تو SOP هم حتما اشاره کنید چون دوره های دکتری فایننس در امریکا به شدت ریاضیات قوی میخواد
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نمره ي GRE كل: 293
    وربال: 139
    كوآنت : 154
    رايتينگ: 2.5
    مدت زمان خواندن : 3 هفته فقط کوانت کپلن رو خوندم.
    منابع خوانده شده: کپلن
    نمره ي تافل/آيلتس: تافل 80
    رشته ي تحصيلي: بیولوژی
    مقطع تحصيلي مورد نظر(B.S.,M.S,PhD‌) : برای Ph.D

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: دانشگاههای آمریکا یا کانادا (امسال از نیویورک ریجکت شدم، البته نمره GRE بعد از جواب ریجکتم اومد)
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): فول فاند

معدل لیسانسم: 17.47 (نفر اول)
    معدل فوق: 18.04

4تا مقاله دارم با دو تا کنفرانسی

به نظرتون با این رزومه شانس پذیرش دارم یا نه؟ اگه دارم چه دانشگاههایی با چه رنکی؟ بهتر نیست نمره GRE رو واسه امسال بهتر کنم؟ آخه تمام وقت سر کارم نمیرسم دوباره امتحان بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه اروپا مدنظرتون هست که بجز چند بیزینس اسکول خیلی معروفش بقیه نمره جی آرای و جیمت نیمخوان ... برای اونها هم نمره تون کمه سعی کنید برید رو 315 به بالا و کوانت بالای 165 ...

برای آلمان هک یه بیزینس اسکول خیلی خوب و معروف داره به اسم Frankfurt School of Finance and Management که تو این لینک میتونید ببینید و دوره های دکتریش فاند تضمینی هم میده و به نظرم با توجه به نمراتی که میخوان شانس خیلی خوبی دارین و برای سپتامبر هر سال پذیرش داره و ددلاینش هم تا ژانویه همون سال هست...

فایننس کلا پذیرش توش رقابتیتر و سختتره و این قضیه تو آمریکا خیلی بیشتره .. اگه برای آمریکا اپلای کنید به نظرم نمره بالای 320 جی آرای میتونه پذیرشتون رو تضمین کنه چون معدلتون هم خوبه و نمره زبان خیلی خوبی دارین ... مقاله هم یه پوئن مثبته .. در کل با فرض جی آرای بالای 315 و ترجیحا 320 برای رنک 30 تا 75 آمریکا قطعا شانس دارین .. در مورد زشته تون نگفتین اما با فرض اینگه لیسانس و ارشد مدیریت خوندین باید بیس ریاضی قوی داشته باشید و این رو تو SOP هم حتما اشاره کنید چون دوره های دکتری فایننس در امریکا به شدت ریاضیات قوی میخواد
    من رشته کارشناسیم مهندسی صنایع بوده و ارشد هم مهندسی مالی خوندم و خوب پایه ریاضی بسیار قوی دارم! نمره های درسهای مرتبط با ریاضی و آمار هم توی ارشد بالای 18 بوده! خودم هم توی دانشگاه کارشناسی و ارشد T.A درسهایی مثل آمار و ریاضیات بودم..الان هم توی دانشگاه برای مقطع کارشناسی دارم تدریس میکنم!
    راستش من برام رنک دانشگاه زیاد مهم نیست چون عقیده دارم که خودم باید کار کنم! توی آلمان چندین تا دانشگاه راجب فایننس پیدا کردم...!‌ راستش علاقه ای هم به تحصیل در آمریکا ندارم زیاد به چندین دلیل متنوع!
    باز هم از راهنماییتون ممنونم

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نمره ي GRE كل: 314
    وربال: 146
    كوآنت: 168
    رايتينگ: 3.0
    مدت زمان خواندن: 40 روز
    منابع خوانده شده: Cracking the GRE and Official Guide to the GRE and 1100 words -> 1/3 of all the words
    نمره ي تافل/آيلتس: 97
    رشته ي تحصيلي: Mech Eng
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌): دکترا
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: دانشگاه های بالای صد اما حتمن پذیرش با فاند
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): خوب معلومه که با فاند

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    نمره ي GRE كل: 314
    وربال: 146
    كوآنت: 168
    رايتينگ: 3.0
    مدت زمان خواندن: 40 روز
    منابع خوانده شده: Cracking the GRE and Official Guide to the GRE and 1100 words -> 1/3 of all the words
    نمره ي تافل/آيلتس: 97
    رشته ي تحصيلي: Mech Eng
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌): دکترا
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: دانشگاه های بالای صد اما حتمن پذیرش با فاند
    نوع پذيرش مورد نظر(با فاند/ بدون فاند ): خوب معلومه که با فاند
    سلام
    شما در ریاضی نمره ی خوبی کسب کردید.اگر به تازگی آزمون دادید و فرصت کافی برای اپلای دارید من پیشنهاد میکنم نمرهی وربال رو تا 154 بالا بکشید. مطمئنم شانستون در گرفتن فاند افزایش پیدا میکنه. کمی هم روی رایتینگ وقت بگذارید. دانشگاه های خوب روی رایتینگ 3 اصلا حسابی باز نمی کنند.

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

Question پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

سلام دوستان . لطفا راهنماییم کنید
    نمره GRE :
    ًوربال 161
    کوانت 159
    کل : 320
    رایتینگ 2
    خنده داره میدونم اما من واقعا سر رایتینگ حالم میزون نبود

تافل 98 (رایتینگ 24)

فیزیک سابجکت 920

منابع : 1100 و منهتن کامل (ریاضیش اصلا کمکم نکرد)

دانشگاه های زیر 30
    حتما فول فاند
    مقطع : دکترا

رشته (فیزیک)
    دانشگاه :شریف
    معدل کارشناسی 14.15
    معدل ارشد 16.80

به نظر شما جنرال رو به خاطر نمره کوانت و رایتینگم دوباره بدم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نمره ي GRE كل: 310
    وربال: 148
    كوآنت : 162
    رايتينگ: 4
    مدت زمان خواندن : 2 months
    منابع خوانده شده: Magoo
    نمره ي تافل/آيلتس: 100
    رشته ي تحصيلي: civil
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : PhD

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: Between 50 - 150 ranking

Hi everyone
    I could earned this score in my recent exam but I am going to repeat the quantitative part only, to earn more than 167 ( because a complete exam is too exhausting).
    1- could you please let me know composition of to different exams is acceptable for universities
    2- if I can earn 167 in math part, my total score will be 315. Do you think this score is enough for me?

Thank you in advance

Banned

نمره ي GRE كل: 298
    وربال: 138
    كوآنت : 160
    رايتينگ: 2.5
    مدت زمان خواندن : دو هفته
    منابع خوانده شده: فقط ریاضی خوندم Gre Math bible
    نمره ي تافل/آيلتس: هنوز ندارم
    رشته ي تحصيلي: مهندسی شیمی - گرایش بیو تکنولوژی
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکتری

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: رنک زیر 100 - آمریکا

سه مقاله ISI یا ایمپکت 2.5
    11 مقاله ISI بدون ایمپکت
    1 مقاله بین الملل
    2 تا ثبت اختراع داخلی
    5 تا کنفرانس بین المللی که یکیش تو آمریکا بود

با این رزومه و نمره جی آر ای، میشه قبول شد؟
    از اونجایی که من نمره زبان ندارم، با چه نمره ای می تونم تاثیر بیشتری تو قبول شدنم بذارم؟
    لطفا کامل بهم توضیح بدین.

ممنون

Junior Member

نمره ي GRE كل: 311
    وربال: 148
    كوآنت : 160
    رايتينگ: 3
    مدت زمان خواندن : 1 ماه
    منابع خوانده شده: جزوه دکتر برزآبادی، کوانت: کتاب 5 پوندی، بارونز، کاپلان
    نمره ي تافل/آيلتس: 94
    رشته ي تحصيلي: صنایع
    مقطع تحصيلي مورد نظر ( B.S.,M.S,PhD‌) : دکتری
    دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: NCSU, Arizona State University, Penn State, university of washington

مشکل اصلی من بخش کوانت هستش و اصلا اعتماد به نفس ندارم توش. الان هم که میخوام باز بخونم، همه مطالب رو بلدم اما امان از روز امتحان باید بالای 165 بشم...
    همینطور چه توصیه ای دارید واسه بالا بردن رایتینگ حتی 0.5 نمره.

با سلام، ممنون میشم اگه در این زمینه بنده رو راهنمایی کنید.
    نمره ي GRE كل: 310
    وربال: 149
    كوآنت : 161
    رايتينگ: 4
    مدت زمان خواندن :3 ماه
    منابع خوانده شده:
    رشته ي تحصيلي: الکترونیک
    مقطع تحصيلي مورد نظر: phd

دانشگاه/دانشگاه هاي مقصد براي اپلاي: رنک زیر 100

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)