صفحه 10 از 534 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام
    بچه ها نظرتون در ارتباط با اينكه يه بخش درست كنيم و يه انشا argue بذاريم روش چي هست؟ اينجوري هركي ميتونه سبك نوشتن argue خودشو با يكي دو انشا قبل امتحان evaluate كنه يا بچه هايي كه خوب argue ميكنند نمونه‌‌اي از كاراشون رو ميذارن، البته بايد مدير محترم بخش به اين موضوع پاسخ بدهند.

Junior Member

واسه انسشا چي بخونيم ؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi
    واسه انسشا چي بخونيم ؟
    سلام
    منبع خاصي منم نديدم، ولي براي موضوع issue اش مثل Toefl هست، براي argue هم بايد مثل اينكه واسه اينكه نمره خوب بشه، خوب باهاشون دعوا كنيم! كه آقا اين چه موضوعيه من 1000 درصد مخالفم و ...( كه من يكي كه استعداد دعوا ندارم! :-\ )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    من یکبار GRE دادم، اما برای وربال وقت نگذاشتم. این بار برنامم با توجه به جمیع صحبتهای بچه ها اینه:

2. Essential words for GRE Barrons (800)

در ضمن برای دوستان که با کامپیوتر راحتند بشدت این برنامه jMemorize رو پیشنهاد میکنم. بسیار برنامه خوبیه، چون سورس برنامه هم هست من یکی دوتا تغییر کوچیک هم دادم که اگر مرتب شد براتون میگذارم استفاده کنید.
    سلام
    اين كتابه مفيده؟ من پيداش نكردم، كميابه؟ ميشه مشخصات ظاهريش رو بفرمايين. من از دو جا پرسيدم البته، انگار اصلا به گوششون نخورده بود!
    يه سوال درباره اين برنامه Memorize J : چند درصد از لغات 1100 يا همين كتابي كه شما معرفيش كردين در اين برنامه تكرار ميشه، مي خوام بدونم كساني كه هر دوش رو مطالعه كردند، ميدونن لغات share دارن يا نه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

واسه انسشا چي بخونيم ؟
    من از تو اینترنت موضوع های زیادی رو سرچ و از روشوون خوندم و ایده گرفتم

استراتژی هاش تو کتاب ها هست
    اما مثال های زیادی بخون

saeede83
    Guest

برای writing در GRE لیست تاپیک ها رو در بیارین و سعی کنین برای همشون (می دونم خیلی زیاده ) بنویسین یا لااقل بهش فکر کنین. شدیدا توصیه می کنم کلیه تاپیک ها رو قبل امتحان یه نگاهی بندازین چون بعضا حتی موضوع ها سخته و ممکنه سر جلسه امتحان درست متوجه نشین منظورش چی بوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    برای writing در GRE لیست تاپیک ها رو در بیارین و سعی کنین برای همشون (می دونم خیلی زیاده ) بنویسین یا لااقل بهش فکر کنین. شدیدا توصیه می کنم کلیه تاپیک ها رو قبل امتحان یه نگاهی بندازین چون بعضا حتی موضوع ها سخته و ممکنه سر جلسه امتحان درست متوجه نشین منظورش چی بوده.
    سلام ، میشه بگید از کجا میشه این لیست تاپیک ها رو در آورد؟! بهترین منبع چی هست؟! از دوستان کسی این دسته بندی تاپیک ها رو انجام داده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

Senior Member

لیست Topic ها در قسمت GRE وب سایت ETS موجوده.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    لیست Topic ها در قسمت GRE وب سایت ETS موجوده.
    در قسمت Sample Questions برای همه قسمتها از جمله دو قسمت writing نمونه سوال هست.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    واسه انسشا چي بخونيم ؟
    سلام
    منبع خاصي منم نديدم، ولي براي موضوع issue اش مثل Toefl هست، براي argue هم بايد مثل اينكه واسه اينكه نمره خوب بشه، خوب باهاشون دعوا كنيم! كه آقا اين چه موضوعيه من 1000 درصد مخالفم و ...( كه من يكي كه استعداد دعوا ندارم! :-\ )

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    من یکبار GRE دادم، اما برای وربال وقت نگذاشتم. این بار برنامم با توجه به جمیع صحبتهای بچه ها اینه:

2. Essential words for GRE Barrons (800)

در ضمن برای دوستان که با کامپیوتر راحتند بشدت این برنامه jMemorize رو پیشنهاد میکنم. بسیار برنامه خوبیه، چون سورس برنامه هم هست من یکی دوتا تغییر کوچیک هم دادم که اگر مرتب شد براتون میگذارم استفاده کنید.
    سلام
    اين كتابه مفيده؟ من پيداش نكردم، كميابه؟ ميشه مشخصات ظاهريش رو بفرمايين. من از دو جا پرسيدم البته، انگار اصلا به گوششون نخورده بود!
    يه سوال درباره اين برنامه Memorize J : چند درصد از لغات 1100 يا همين كتابي كه شما معرفيش كردين در اين برنامه تكرار ميشه، مي خوام بدونم كساني كه هر دوش رو مطالعه كردند، ميدونن لغات share دارن يا نه؟
    در مورد مفید بودنش فکر میکنم که باشه، البته جواب قطعی رو بعد از امتحان بهتون میگم ( ) اما این لینک کتابه، لغاتش و روش تدریسش خوبه، تا اینجا لااقل.

http://barronseduc.com/0764135643.html

سوالتون رو راجع به jMemorize متوجه نشدم. این برنامه لغتی خودش نداره، یه برنامست برای یادگیری به روش جعبه لایتنر که باید خودتون کارتها رو بهش اضافه کنید.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

سلام
    یکی از دوستای من تمام تلاششو گذاشته روی GRE می گه می خوام نمره خوب بیارم البته یه بار تافل داده نمرشو می گه بد نشده ولی خوب هم نیست! می گه می شه نمره GRE خوب نمره متوسط تافل رو جبران کنه این درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)