صفحه 114 از 534 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط boronca007 نمایش پست ها
    سلام دوستان این اولین پست من هست اینجا
    یک سوال دارم آیا تمام موارد GRE ibt و paper یکی هست یا فرق داره منظورم ترتیب اومدن سوالات هست
    آخه تمام کتابهای که من دارم IBT هست ولی امتحانم paper هست نمیدونم که مطالب و نوع سوالات با هم فرق دارن ؟ ببخشید اگر سوالم خیلی ابتدایی هست .
    البته حتما مطلع هستید که فرمت امتحان کلا قراره عوض بشه تا چند ماه آینده و بهتره منابع مطالعاتی تون را کمی آپدیت کنید. اما در فرمت کنونی سوالات فرقي ندارن فقط اينكه توي CB نميشه به سوالاي قبلي برگشت و فقط بايد جلو رفت به همين دليل سوالات quan توي CB وقت بيشتري دارن. در نوع CB در بخش quan هم چند سوال رو جواب عددیشو باید تایپ کرد.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

سلام دوستان ، برای 3500 تای بارونز باتوجه به 3-4 ماه وقتی که دارم با چه روشی بخونم که مفید تر با شه ؟ معنی لغتها رو باید از دیکشنری پیدا کنم؟ به نظرتون خیلی وقتگیر نیست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE- Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، برای 3500 تای بارونز باتوجه به 3-4 ماه وقتی که دارم با چه روشی بخونم که مفید تر با شه ؟ معنی لغتها رو باید از دیکشنری پیدا کنم؟ به نظرتون خیلی وقتگیر نیست ؟
    احیانا نمیخواین 3500 تارو بذارین جلوتون حفظ کنین که؟ اینجوری جواب نمیده باید با مثال باشه تا تو ذهن بشینه.
    بهترین verbal advantage هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    سلام

آخه برای GRE زیاد نیاز نیست لغت ها رو مفهومی یاد گرفت. به نظر من بهترین روش برنامه jmemorize هست که بچه ها تو همین فروم گذاشتن. اگر روزی 40 تا حفظ کنی 3 ماهه تموم میشه. بعضی از لغت ها معنی ای که بارونز واسشون گذاشته زیاد جالب نیست و باید تو دیکشنری ببینی. من که همه لغت ها رو تو دیکشنری می دیدم. روزی 3 الی 4 ساعت وقتت رو می گیره اگر 40 تا در روز بخونی.

موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

من شرمندم .شاید سوالم تکراری باشه
    من همون منابع قبلیو دارم شروع میکنم(منظورم قبل از ریوایز شدنه).کتابای 3500 و نوا و...
    به نظر شما جواب میده؟یا منابع جدیدی انتخاب کنم؟
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

hamman
    منم میخوام همین کار رو کنم، چرا؟ چون فعلا 2 تا کتاب برای امتحان به شیوه جدید آمده است.
    Just consider our session timing, I mean, you should be well aware that for each section there is a different timing than the previous version of GRE General test:
    As I know:
    commencing with "Analytical writing", dedicate a 30 min for each section
    First and second quantitative section: each section you should dedicate a 40 min for 25 questions
    First and second Verbal section: each section you should dedicate a 35 min for a section of 25 qusetions

Junior Member

You may know that the score scales are different too.
    Briefly, here is the new score scale:

Verbal reasoning: 130-170
    Quantitative reasoning is the same as the verbal reasoning sections' score. (130-170)
    Analytical writing: 0-6

Consider your total score a portion of 340 plus an Analytical writing score of yours out of 6

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    من شرمندم .شاید سوالم تکراری باشه
    من همون منابع قبلیو دارم شروع میکنم(منظورم قبل از ریوایز شدنه).کتابای 3500 و نوا و...
    به نظر شما جواب میده؟یا منابع جدیدی انتخاب کنم؟
    به نظر من هم انتخاب درستی کرده اید. برخی چهارچوب های آزمون تغییر کرده اما بعید می دانم از اهمیت سطح
    سواد لغوی شما برای غلبه بر بخش verbal چیزی کاسته شده باشد.
    این آزمون revised مثل هندوانه هنوز جزئیاتش مشخص نیست و احتمالا بهترین راه همان مطالعه منابع قدیمی است اما از مطالعه کتاب official GRE Revised ETS غافل نشوید. یه توصیه این دوست خود را هم بپذیرید و به کار ببندید که قطعا ضرر نخواهید کرد: نرم افزار PowerPrepII را نصب کرده و بارها و بارها آنرا مرور کنید. تنها نمونه سئوالات موجود revised ارائه شده از خود ETS در حال حاضر همین است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SwanPrince نمایش پست ها
    به نظر من هم انتخاب درستی کرده اید. برخی چهارچوب های آزمون تغییر کرده اما بعید می دانم از اهمیت سطح
    سواد لغوی شما برای غلبه بر بخش verbal چیزی کاسته شده باشد.
    این آزمون revised مثل هندوانه هنوز جزئیاتش مشخص نیست و احتمالا بهترین راه همان مطالعه منابع قدیمی است اما از مطالعه کتاب official GRE Revised ETS غافل نشوید. یه توصیه این دوست خود را هم بپذیرید و به کار ببندید که قطعا ضرر نخواهید کرد: نرم افزار PowerPrepII را نصب کرده و بارها و بارها آنرا مرور کنید. تنها نمونه سئوالات موجود revised ارائه شده از خود ETS در حال حاضر همین است.
    این نرم افزار PowerPrepII را از کجا دانلود کنیم?

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pariya نمایش پست ها
    این نرم افزار PowerPrepII را از کجا دانلود کنیم?
    pariya-- از اینجا: http://www.ets.org/gre/general/prepa...rprep/download

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)