صفحه 15 از 534 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط akanlo
    سلام
    من کتاب GRE پترسون سال 2009-2008 رو دانلود کردم .کسی هستش که با این کتاب آشنایی داشته باشه
    می خوام فقط اینو بخونم نظر شما ؟
    من این کتاب رو خوندم. کتاب خوبیه. اما اگه می خوای فقط یک کتاب بخونی من 1100 یا کاپلان رو پیشنهاد می کنم

دوستان من از هر ورلد لیست کتاب بارونز حدود 20 تا 30 تا لغت رو حفظ میکنم .، الان به ورل لیست 15 رسیدم ،اگه به همین ترتیب برم جلو شاید تا 30 برسه. (50 تاست کلا)
    لغت های پر کاربردی که خود بارونز گفته رو از هر ورل لیست حفظ می کنم + لغت هایی که معنی قشنگ دارن و به نظر خودم آنتومیم و آنالوژی میتونه ازشون سوال بیاد.
    به نظر شما این روش خوبه یا بیخیال شم برم سراغ 1100 و کاپلان.(چون اگه بخوام کل ولد لیست رو کاور کنم باید تعداد رو کم کنم.)
    یه مطلب دیگه این کتاب 1100 کدومه؟ من هرچی گشتم نتونسم گیر بیارمش.
    ممنون از همه عزیزان به خاطر کمک هاتون

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    دوستان من از هر ورلد لیست کتاب بارونز حدود 20 تا 30 تا لغت رو حفظ میکنم .، الان به ورل لیست 15 رسیدم ،اگه به همین ترتیب برم جلو شاید تا 30 برسه. (50 تاست کلا)
    لغت های پر کاربردی که خود بارونز گفته رو از هر ورل لیست حفظ می کنم + لغت هایی که معنی قشنگ دارن و به نظر خودم آنتومیم و آنالوژی میتونه ازشون سوال بیاد.
    به نظر شما این روش خوبه یا بیخیال شم برم سراغ 1100 و کاپلان.(چون اگه بخوام کل ولد لیست رو کاور کنم باید تعداد رو کم کنم.)
    یه مطلب دیگه این کتاب 1100 کدومه؟ من هرچی گشتم نتونسم گیر بیارمش.
    ممنون از همه عزیزان به خاطر کمک هاتون
    1- من هنوز هم نظرم اینه که لغاتی که توی کتاب کاپلان دسته بندی شده و همچنین ریشه لغات بیشتر جواب میده.

2- من تا حالا کتاب 1100 رو ندیدم که e-book باشه! ولی کتابش گرون نیست من که حدود 2هزار تومان خریدمش.
    اینم عکسش:

انتشارات جنگل فلش کاردش رو داره:
    http://www.junglepub.ir/index.php?sh...owz&catid=3903
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

دوستان سلام.خسته نباشید.
    من توی یکی از این پست ها خوندم که امتحان GRE تا 5 سال اعتبار داره.خوب من که میخوام خودمو از الان آماده کنم و چند سال دیگه به Apply میرسم میشه نمره رو نگه داشت؟
    یعنی حتما باید قبل از apply امتحان بدی و نمره رو بفرستی؟؟نمیشه زودتر امتحان رو بدی و مدرک رو نگه داری تا موقع apply برسه.خب 5 سال اعتبار داره دیگه.
    نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه؟؟؟؟؟؟ :-[

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

قطعا می تونید الان امتحان بدید و نمره رو نگه دارید!

Senior Member

من دفعه های قبل که امتحان GRE دادم خصوصا بهمن پارسال واقعا Analytical Writing های خوبی نوشتم. یعنی کلا writing خوبی دارم توی همه زمینه ها هم مطلب نوشتم (از پزشکی و مهندسی گرفته تا جامعه شناسی و............ ) که بعضی از مقالاتم هم جاهای مختلف چاپ شده (حتی در کتابهای مرجع چاپ شده در آمریکا). یعنی کلا از نظر writing اون هم نوع Analytical بر اساس اون چیزهایی که در کتابهای GRE اومده چیزی کم ندارم. اما نمی دونم چرا نمره هام 3 و بار دوم که واقعا عالی نوشتم 2.5 شدم. واقعا انتظار این نمرات رو نداشتم. من دوستی دارم که زبانش تعریفی نداره و حتی به زور می تونه یه جمله از خودش به انگلیسی بنویسه اما نمره AW خیلی ار من بیشتر شد. من واقعا نمی دونم این بار برای AW باید چی کار کنم. الان داشتم باز به AW tactics در کتابهای GRE نگاه می کردم و با خودم می گفتم این بار هم هر چی خوب بنویسم باز هم ....... به نظر شما چه باید کرد با AW??????

به نظر من خیلی مهمه که در حدی بنویسید که برای یک فردی که خیلی سواد تخصصی نداره موضوع کاملا مجاب کننده و جامع باشه. تجربه خود من این بوذ: موضوعی که سوال شده بود در زمینه انتخاب استراتژی تخصیص بودجه برای یک شرکت بود. البته این برداشت من بود. و من هم کلی تحلیل های مدیریتی کردم. برای این کار اول دیدگاه ها رو توضیح می دادم و بعد ربطش می دادم به موضوع. نسبتا هم حجم زیادی شد. (حدود 5 صفحه!!)
    در مقابل یک فرد دیگه که writing تافلش رو 30 شده بود، از نظر حجمی کم نوشته بود و می گفت حرفی برای گفتن نداشتم که بنویسمش و همین باعث شد که AW رو 3 بشه! پس خیلی به توانایی های نوشتاری احتمالا مرتبط نیست. مهم اینه که جامع و مانع بنویسید و خواننده رو با موضوعات و ایده های جدید و مبسوط مسحور کنید!!!!

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم
    من هم برای امتحان 4 آبان ثبت نام کردم از Report با کارت خبر دارم، اما گزارش با تلفن چیه؟ من الان چنین چیزی می شنوم، چی هست؟ :-\

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط FSB
    سلام دوستان یه سوال داشتم
    من هم برای امتحان 4 آبان ثبت نام کردم از Report با کارت خبر دارم، اما گزارش با تلفن چیه؟ من الان چنین چیزی می شنوم، چی هست؟ :-\
    برای گزارش نمره امتحان GRE تون برای دانشگاه ها باید با تلفن این کار رو انجام بدین. البته برای اینکار به کردیت کارت هم احتیاج دارین

Junior Member

سلام، ممنون، راستش نفهمیدم. یعنی برای اون دانشگاه هایی که در فیلدهای هنگام ثبت نام پر کردیم، نمره فرستاده نمیشه مگه اینکه تلفن بزنیم؟ به کجا باید زنگ بزنیم؟ کارت اعتباری دیگه واسه چیه؟ من از این قضیه اصلا خبر ندارم میشه واضح تر بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)