صفحه 3 از 534 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض i have only 5 days for GRE???? help

Dear friends, I have to take GRE exam next week and i have only 5 days for prepare and also not full days!!! but i need 800 for quantitative and i know i can not do any thing for verbal part :-[l!!!
    i would be glad and thankful if give me advice!!!
    regards

shahriar
    Guest

پیش فرض پاسخ : i have only 5 days for GRE???? help

Do not worry about the exam , you are the one who creates your own universe ! please make sure to study the frequent gre words also study some general verbal tests that could be found in Big Book , about the quantitive please study the techniques and the translation of the math functions such as geometry etc . Im sure you are going to do great

خوب 5 روز که برای quan خوبه.
    3-4 سری تست بخش quan بزنید، و یه نگاهی هم به کلمات پر کاربرد در بخش quan بندازید تا سر امتحان سوال رو اشتباه نخونید، کلا برای ما ایرانیا معمولا بد فهمی سوال مشکله وگر نه حل اونا خیلی سادس. لینک زیر هم چندتا کتاب GRE داره که شاید بدرد بخوره،
    من چون پول پای کتاب نمیخواستم بدم فقط نشستم و بخش quant کتاب GRE NOVA از لینک زیر خوندم.
    ایشالله که 800 میشید ;D
    http://www.gregmatsat.blogspot.com/

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

سلام،
    حتما کتاب بارونز رو هم يه نگاهي بنداز، خيلي کتاب خوبيه، Quant حتما خوب ميشي ;D
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

پیش فرض توجه براي كساني كه ميخوان به عنوان Standby شركت كنند

توجه
    هر كسي كه ميخواد به عنوان Standby در امتحان GRE شركت كنه بهتره كه $170 رو موقع امتحان به Center بده و $50 جريمه رو خودش دو هفته بعد از امتحان با تلفن به ETS بده. اينطوري بهتره. من همين كار رو كردم. در غير اينصورت اگه $50 رو موقع امتحان بديد ممكنه ETS بزنه زيرش و ميگه 50$ رو ندادي پس بايد بدي. اينطوري واسه يه امتحانه 170 دلاري بايد 270$ مراقب باشيد.

موفق باشيد
    مهيار.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : توجه براي كساني كه ميخوان به عنوان Standby شركت كنند

فکر می کنم این مشکل ناشی از سازمان سنجش باشه! ظاهرا سنجش $50 رو خیلی دیر می فرسته. من دانشگاه اصفهان امتحان دادم و همین موضوع رو ازشون پرسیدم که گفتند ما کل $220 رو همون اول کار ارسال می کنیم.
    موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام،

جساراتا، دوستان دارید در مورد یک موضوع تکراری بحث می‌کنید، قبلا در این مورد به اندازه‌ی کافی بحث شده.

البته بنده مخالف بحث نیستم (و نمی‌تونم باشم)، قصد هم ندارم توو کار Modiratorهای عزیز دخالت کنم... فقط خواستم اطلاع داده باشم.

موفق باشید

ببخشید، شاید من بد جستجو کردم، اما موضوعی در این زمینه پیدا نکردم. میشه لطفاً لینک بدید (مثل مدیران) اگر فکر میکنید مطرح شده این موضوع؟

GRE به فرم Standby چیه؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Standby یعنی اینکه شما دو-سه روز قبل از امتحان می رید سنجش و ثبت نام می‌کنید و میرید امتحان میدید. بدون داشتن Registration Number! باید 50 دلار اضافی بدین به خاطر Standby بودن. معمولا یه سری مشکل پیش می‌آد به خاطر نداشتن Registration Number. توو این لینک یه چیزایی هست. فکر کنم اگه GRE General رو یه کم بگردید بازم یه چیزایی پیدا کنین.

http://www.applyabroad.org/forum/ind...2.html#msg5992

اینجا هم یه چیزایی هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg13581

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)