صفحه 4 از 534 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

من دو بار GRE دادم و نمره هام رو دادم. TOEFL هم دادم. برای fall 2009 می خوام apply کنم. تصمیم گرفتم یه GRE دیگه آبان ماه بدم. دوستانی که تجربه دارند کمک کنند: به نظرتون از نظر deadline ها مشکلی پیش نمی آد. بهتره با همون GRE قبلی ها زودترapply کنم (مثلا تابستان و مهر) یا بهتره GRE سوم رو به امید نمره های بالاتر بدم و بعد apply کنم. من شنیدم از نظر زمانی هر چه زودتر مدارکتون رو بفرستید بهتره چون هر چی به deadline ها نزدیک می شه graduate committee ها وقت کمتری برای بررسی مدارک می ذارند.

saeede83
    Guest

امتحان آبان تقریبا به موقع هست و برای زودترین ددلاین ها که معمولا 1Dec هستند می رسه. فقط بعضی از دانشگاه ها برای بررسی مدارک الویت زمانی دارند که اون رو هم معمولا توی وب سایتشون می نویسن. بقیه بعد از ددلاین شروع به دسته بندی اطلاعات و بررسی در committee می کنند. پس نگران نباشید و همون امتحان آبان به نظر من وقت خوبیه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من یک بار دیگه GRE دادن (و البته نمره خوب آوردن) ارزشش رو داره.
    همون طور که saeede83 این امتحان آبان ماه به تمام deadline ها می رسه و به نظر من احتمال اینکه حتی اون دانشگاه هایی که زودتر از deadline شروع به بررسی مدارک می کنن این کار رو قبل از Dec شروع کنن خیلی کمه.
    پس من بهت توصیه می کنم بهتر دویاره امتحان بدی البته به شرط اینکه خوب خودتو آماده کنی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض اولین گام برای GRE General !

درود

می خواستم ببینم اگه بخوام کم کمک واسه GRE General بخونم، از چه کتابی شروع کنم ؟

1100 واسه اولش خوبه؟
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

GRE کلا مثل تافل نیست که خیلی کار کردن لازم داشته باشه و زود تمام میشه خوندنش. برای هر قسمت GRE منابع خوب معرفی شده. همونها به گمانم کفایت کنه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط nt
    GRE کلا مثل تافل نیست که خیلی کار کردن لازم داشته باشه و زود تمام میشه خوندنش.
    نظر من برعکسه!
    اگه شما یه نمره Q=800 , 300<V<350 بخواهید شاید یکی دو هفته هم کافی باشه اما اگه یه نمره V>500 می خواهید حداقل 3-2 ماه تلاش مداوم و حفظ کردن حداقل 2000 لغت از 4000-3000 لغت معروفه GRE رو لازم داره که به نظر من بهترین راه برای یادگیری لغات مشکل GRE حل 27 سری تست های قبلی GRE هست که به کتاب Big Book معروفه و با توضیحات کامل تر توی لینک زیر هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,804.0.html
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

منم با صدرا موافقم ... به نظر من هیچ امتحانی نیست که اگه براش وقت نذاری نشه ازش یه نمره خوب گرفت ... البته خودم هنوز شروع نکردم به خوندن ...

البته شاید منظور nt عزیز این بوده که مثل تافل نیست که هزارتا skill داشته باشه ... فقط باید لغت بخونی بری جلو ! ... تافله که 6 تا منبع داره و پله پله باید با توجه به زبانت بیای جلو ... ! ... برای GRE همینطور که گفت یکی دوتا منبع خوب وجود نداره و بچه ها به همونا می چسبن ! ...
    نتیجه هم بستگی داره که چقدر و چجوری بچسبی ! ..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    نقل قول نوشته اصلی توسط nt
    GRE کلا مثل تافل نیست که خیلی کار کردن لازم داشته باشه و زود تمام میشه خوندنش.
    نظر من برعکسه!
    اگه شما یه نمره Q=800 , 300<V<350 بخواهید شاید یکی دو هفته هم کافی باشه اما اگه یه نمره V>500 می خواهید حداقل 3-2 ماه تلاش مداوم و حفظ کردن حداقل 2000 لغت از 4000-3000 لغت معروفه GRE رو لازم داره که به نظر من بهترین راه برای یادگیری لغات مشکل GRE حل 27 سری تست های قبلی GRE هست که به کتاب Big Book معروفه و با توضیحات کامل تر توی لینک زیر هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,804.0.html
    در توضیح صحبتم باید بگم که منظور من از زود تمام شدن یک هفته و دو هفته نبود. منظورم این بود که اگر یکی بخواد کم کمک برای تافل شروع کنه ممکنه بیشتر از 6 ماه طول بکشه. ولی GRE زودتر تمام میشه. منظورم این بود

به نظر من اگر کسی کتاب 1100 words you need to know را بخونه، نمره وربالش تا 350 تضمین شده است (با در نظر گرفتن Tolerance). اگر کسی نمره بیشتر خواست، کتابهای زیر به ترتیب اولویت پیشنهاد می کنم:

1. Kaplan (لغات آخر کتاب را حتما با دقت بخوانید)
    2. Vocabulary for the College bound students
    3. GRE Barrons (اگر خواستید بترکونید!!!، تمام 3500 لغتش را بخوانید)

البته یک راه دیگر آنست که هر کلمه ای را که در کتاب 1100 می خوانید، با رجوع به دیکشنری های مترادف و مخالف، تمام مترادفها و مخالفهای آن رااستخراج کنید.

بعضیها البته کتاب BIG BOOK را هم خوانده اند، که البته من آن را نداشته ام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    به نظر من اگر کسی کتاب 1100 words you need to know را بخونه، نمره وربالش تا 350 تضمین شده است (با در نظر گرفتن Tolerance). اگر کسی نمره بیشتر خواست، کتابهای زیر به ترتیب اولویت پیشنهاد می کنم:

1. Kaplan (لغات آخر کتاب را حتما با دقت بخوانید)
    2. Vocabulary for the College bound students
    3. GRE Barrons (اگر خواستید بترکونید!!!، تمام 3500 لغتش را بخوانید)

البته یک راه دیگر آنست که هر کلمه ای را که در کتاب 1100 می خوانید، با رجوع به دیکشنری های مترادف و مخالف، تمام مترادفها و مخالفهای آن رااستخراج کنید.

بعضیها البته کتاب BIG BOOK را هم خوانده اند، که البته من آن را نداشته ام.
    من اصلا با هزار و صد موافق نیستم. من کاپلان رو خونده بودم و نمره ی وربالم ۵۲۰ شده بود ولی همچنان یک کلمه هم از هزارو صد رو بلد نبودم.
    اگه وربال می خواید، فقط لغتای ته کاپلان رو بخونید. اگه همه رو یاد بگیرید واقعا ۶۵۰ تضمینه. من تا یه حرفیش خوندم دیکشنری ته کاپلان رو و ۵۲۰ شدم.

To sin by silence when we should protest makes cowards out of men

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)